Problem ze śrubą - ślusarze pomocy!

Awatar użytkownika
Anyszes
Posty: 630
Rejestracja: 2005-04-11 19:18
Samochód: brak
Lokalizacja: Police

Post autor: Anyszes »

śruba z tuleja już w mym posiadaniu :D wygląda całkiem sympatycznie :D wydaje się całkiem mocna i jest taka niema szans żeby cokolwiek się "SPSUŁO" ;)
UNITE AND WIN
Obrazek
Awatar użytkownika
AGA I GER
Posty: 830
Rejestracja: 2004-12-21 19:58
Samochód: brak
Lokalizacja: Milanówek
Kontakt:

Post autor: AGA I GER »

Jeśli już po przerwie technicznej to czekamy na następne odcinki :lol:
Będziesz Miał Wygody
Awatar użytkownika
derek
Posty: 345
Rejestracja: 2008-02-03 13:12
Samochód: Probe 2.0 16V
Galeria: viewtopic.php?t=14135
Lokalizacja: Tarnów (Małopolska)

Urwałem śrube przy dużej tuleji wahacza.. F.ck!!

Post autor: derek »

Urwałem tą dłuższą śrube mocującą tylną-dużą tuleje wahacza do podwozia. Rozwierciłem i usunąłem pozostałość śruby żeby przegwintować i dopasować inną ale sie okazało ze śrubę trzymała przyspawana nakrętka która przy wierceniu uszkodziła sie i odpadła(lata teraz luzem w srodku połużnicy). :newcry: Miał ktoś taki problem? Jak teraz zamocować tuleje i wahacz?

Chodzi o długą śrube która przelotowo idzie przez rame pomocniczą i wkręca sie w podłożnicę.Druga- krótka śruba jest wkręcana w ramę i ona jest ok.
Jedyne co mi przychodzi do głowy to rozwiercić podłogę przy nogach pasażera i od góry dostać sie do środka podłuznicy żeby wyjac stara nakrętke i wstawic nową. Kwestia tylko żeby dobrze trafić i nie haratać za mocno podłogi.
Probe 2.0 , rocznik`95 (wg VIN `94), wersja HIGHLIGHT
Awatar użytkownika
Patryk-
Klubowicz
Posty: 2142
Rejestracja: 2008-07-13 18:30
Samochód: 2.2 GT 92r... niebawem w remoncie ;]
Galeria: viewtopic.php?t=14552
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (stojadła)

Re: Problem ze śrubą - ślusarze pomocy!

Post autor: Patryk- »

-- oryginalny post 2014-09-19 09:39 --

To zrob od spodu przewiert na wylot i w tym miejscu gdzie wyjdzie rozetniecz podloge.

-- dodano 2014-09-19 09:40 --

To zrob od spodu przewiert na wylot i w tym miejscu gdzie wyjdzie rozetniecz podloge.
nie ma zdjęć bo się nie da wstawić :(
Awatar użytkownika
derek
Posty: 345
Rejestracja: 2008-02-03 13:12
Samochód: Probe 2.0 16V
Galeria: viewtopic.php?t=14135
Lokalizacja: Tarnów (Małopolska)

Re: Problem ze śrubą - ślusarze pomocy!

Post autor: derek »

Patryk- pisze:-- oryginalny post 2014-09-19 09:39 --
To zrob od spodu przewiert na wylot i w tym miejscu gdzie wyjdzie rozetniecz podloge.
.
Od dołu raczej trudno bo górna część podłożnicy idzie w tym miejscu pod kątem 45 stopni i wiertło sie ślizga, pukając i stukając ustaliłem miejsce i od góry (czyli od kabiny) zrobiłem okienko przez które wstawiłem nowa nakrętke- z tym że jej nie przyspawałem tylko trzymając ją płaskim kluczem wkręciłem nową- grubszą śrubę od dołu.
Probe 2.0 , rocznik`95 (wg VIN `94), wersja HIGHLIGHT
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”