czujnik prędkości i temperatury 2.0L 95r.

proboszcz95
Posty: 4
Rejestracja: 2017-11-16 00:33

czujnik prędkości i temperatury 2.0L 95r.

Post autor: proboszcz95 »

Witam wszystkich nie wiem czy już taki temat wcześniej powstał ani czy w dobrym miejscu go zamieszczam więc w razie czego proszę administrację o przeniesienie tematu tam gdzie trzeba bądź wskazanie mi odpowiedniej ścieżki.


Mianowicie mam problem ze wskazywaniem prędkości w swoim fordziku jak go kupiłem zegary od samego początku nie funkcjonowały działał tylko obrotomierz i sprzedający powiedział mi że jest czujnik prędkości do wymiany więc stawiam na to że już coś tam robił, wymieniłem zegary na nowe i działają mi już wszystkie kontrolki prócz właśnie prędkościomierza(nie nalicza też kilometrów) i temperatury( czujnik temperatury już zamówiłem) ale mam problem ze znalezieniem czujnika prędkości byłem już w nie jednym sklepie i nigdzie go nie mają nawet na zamówienie i tu jest moje pytanie czy taki czujnik pasuje z wersji z silnikiem 2.5L ? czy musi to być taki sam z 2.0L(czy czymś się różnią) ?

Jeśli ktoś takowy ma na sprzedaż to chętnie kupie.

Jeszcze raz sorki jeśli temat znajduje się w złym dziale i proszę w razie co o wskazanie odpowiedniego, szukałem na forum ale nie znalazłem tematu który dałby mi odpowiedź która by mnie usatysfakcjonowała
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”