Po rozgrzaniu silnika przerywa na gazie

Awatar użytkownika
Saperr
Posty: 135
Rejestracja: 2012-01-20 14:35
Samochód: Probe II V6 1994 LPG
Galeria: viewtopic.php?t=20003
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Po rozgrzaniu silnika przerywa na gazie

Post autor: Saperr »

Ja sie dowiem jakie i wymienie :) A... no i bylem u gazownika, twierdzi ze oni nie maja takiej wtyki pod komputer ktory pasowalby do Probe. Twierdzi ze we Wroclawiu maja. Nie chce mi sie wierzyc ze nie ma nic blizej - Wałbrzych - Wroclaw to jakies 80 km w jedna strone :(
Riding myy car...
Awatar użytkownika
MaryooSh89
Klubowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2006-01-23 22:54
Samochód: Mazda 6 GG 2.3
Galeria: viewtopic.php?t=15279
Lokalizacja: Łódź

Re: Po rozgrzaniu silnika przerywa na gazie

Post autor: MaryooSh89 »

Ale Tobie prawdopodobnie rozjechały się mapy w kompie od gazu a nie od samochodu :) napisz jeszcze jaką instalację masz. Przeważnie każdy gaziarz ma programy i złącza ale znaleźć takiego który zrobi dobre mapowanie w locie to już problem...

zmieniałeś świece, kable ? polecam też przeczyścić przepustnice.
był: PROBE 2.2 GT '91 USA z Qresko red inside :D
jest: Mazda 6 GG 2.3 i sześćsetka :)
Awatar użytkownika
Saperr
Posty: 135
Rejestracja: 2012-01-20 14:35
Samochód: Probe II V6 1994 LPG
Galeria: viewtopic.php?t=20003
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Po rozgrzaniu silnika przerywa na gazie

Post autor: Saperr »

kable i swiece sprawdze, bo te 2 rzeczy musza byc w lepszym stanie specjalnie dla gazu. Jak bede mial to przepuche tez wyczyszcze i ten przeplywomierz, silniczek krokowy... No ale na benie chodzi okej... Co do tego komputera i sterownika, map to ja sie nie znam w ogole, dokladnie sprawdzil, twierdzi ze nie mają takiej wtyczki zeby podlaczyc ten komp od gazu czy od samochodu... w kazdym razie chyba wie, co mowi. A jest tu ktos z okolic Walbrzycha? Widzialem w swojej okolicy kilka probulców- czarnego, fioletowego, granatowego ze spojlerem i czerwonego. W czerwonym jechala ladna pani :) Wiec moze ktos z nich tu jest :D Dobrze ze tak duzo ludzi jeszcze jezdzi tymi autami ;] Duzo, ale jednoczesnie malo. :P
Riding myy car...
Awatar użytkownika
Kocureq
Klubowicz
Posty: 10622
Rejestracja: 2006-03-21 21:35
Samochód: Patrol Y60 1991, Audi A4 2023
Galeria: viewtopic.php?t=10333
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Po rozgrzaniu silnika przerywa na gazie

Post autor: Kocureq »

Maja podlaczyc komputer od gazu, nie od samochodu :) jak nie maja wtyczki to szukaj innego.

We Wroclawiu jakby ci sie chcialo jechac to mam namiar na czlowieka ktory pracuje na stacji kontroli pojazdow i ma probka, na pewno ma jakies kontakty branzowe i wie kogp polecic - ale to Wroclaw. Jak ci sie bedzie chcialo wybrac to daj znac :)
Awatar użytkownika
Saperr
Posty: 135
Rejestracja: 2012-01-20 14:35
Samochód: Probe II V6 1994 LPG
Galeria: viewtopic.php?t=20003
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Po rozgrzaniu silnika przerywa na gazie

Post autor: Saperr »

-- oryginalny post 2012-01-25 18:03 --

Moj ojciec pracuje na stacji kontroli pojazdow :D Wiec jako tako problemu z przegladem nie ma :D No i w tym samym zakladzie jest tez osobno warsztat do innych napraw, zakladają tez tam gaz. Ogolnie wszystko jest tak, ze jesli cos potrzebuje zrobic, to on juz sie odpowiednio dogada z kolegami z warsztatu, wtedy wiele napraw mam za browara, lub dwa ;D Ostatnio zachcialo mi sie smigac bokiem po ulicy i zakretach, zaluje, bo mi raz nie wyszlo i skrzywilem wahacz o kraweznik do tego stopnia, ze kolo mi sie cofnelo, razem z nim nadkole przez co nie moglem od polowy otwierac drzwi z prawej strony :D Teraz niby smieszne, a wtedy myslalem, ze sie powiesze. W kazdym razie wymiana wahacza i naprawa nadkola wyniosla mnie dwa piwa i kawe :D (wahacz kupilem osobno) Tylko ze oni robia to wtedy kiedy maja czas, rownie dobrze moglbym wjechac na warsztat i wtedy robia odrazu a nie w wolnej chwili. Wiaze sie to z kosztami takimi jak dla kazdego bez taryfy ulgowej, bo pracownicy musza sie ze wszystkiego rozliczyc. tak czy owak, wtyki jaka jest potrzebna nie maja, mechanik powiedzial ze we Wroclawiu jest, a czy gdzies blizej? Kto wie... ;( Wyglada na to ze bede musiał tam zapodac w ostatecznosci :newcry:

-- dodano 2012-02-20 18:02 --

Ustawiony w koncu! Pod komputerem też byl ustawiany, mam sterownik Diego G3, ale to nic nie dalo, trzeba bylo zmienic dysze na większe ;) Przy najmniej nie musze teraz jechac do Wroclawia zeby ustawiali... ustawienie kosztowalo mnie to 4 piwka ;) Harnasie :P :mrgreen:
Riding myy car...
ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG”