Rozpórki 1 GT - Drzymek

Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

A mnie nagle jedno zaciekawiło:

Jak będę chciał podnieść auto na podnośniku, to że co?
Mam najpierw zdjąć rozpórkę? Czy jak?

Bo nie wydaje mi się żeby było zdrowo podnosić auto, które jest usztywnione stalowym patykiem...

Poradźcie, bo to ważny temat!!!
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
Maciucha
Posty: 1564
Rejestracja: 2004-08-26 22:11
Samochód: I GT
Galeria: viewtopic.php?t=7836
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: Maciucha »

Drzymek pisze:A mnie nagle jedno zaciekawiło:

Jak będę chciał podnieść auto na podnośniku, to że co?
Mam najpierw zdjąć rozpórkę? Czy jak?

Bo nie wydaje mi się żeby było zdrowo podnosić auto, które jest usztywnione stalowym patykiem...

Poradźcie, bo to ważny temat!!!
Bez sensu... A jak auto fabrycznie jest sztywne to przed podniesieniem osłabiasz jego konstrukcję? Z rozpórką nawet lepiej bo nadwozie nie będzię się wyginać tak jak bez rozpórki.
ObrazekObrazekautomat USA '90
a na spotach u Golluma => Obrazek :mrgreen:
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

żeby mi tylko szyba nie strzeliła, albo blacha się nie wygięła... :roll:
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
Maciucha
Posty: 1564
Rejestracja: 2004-08-26 22:11
Samochód: I GT
Galeria: viewtopic.php?t=7836
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: Maciucha »

Drzymek pisze:żeby mi tylko szyba nie strzeliła, albo blacha się nie wygięła... :roll:
Dzięki rozpórce możesz być spokojnikejszy.
ObrazekObrazekautomat USA '90
a na spotach u Golluma => Obrazek :mrgreen:
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Ok, w takim razie mnie uspokoiłeś :D 8)

P.S. Rozpórkę też mam z tyłu 8)
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
ADTOM
Posty: 318
Rejestracja: 2006-03-20 15:54
Galeria: viewtopic.php?t=8925
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: ADTOM »

no to ja tez bede chcial taka rozporke :) tylko kto mi ja zrobi?? chyba bede sie musiał do Bogdana uśmiechnąć :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

ADTOM pisze:no to ja tez bede chcial taka rozporke :) tylko kto mi ja zrobi?? chyba bede sie musiał do Bogdana uśmiechnąć :)
Lepiej zrobisz jak potraktujesz go kwaśną rurą :D :wink:
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

ADTOM pisze:no to ja tez bede chcial taka rozporke :) tylko kto mi ja zrobi?? chyba bede sie musiał do Bogdana uśmiechnąć :)
mi jak cene wywalił to go wyśmiałem 200zł za kawałek rury :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

pelot pisze: mi jak cene wywalił to go wyśmiałem 200zł za kawałek rury :lol:
Hmm.. Jeśli twierdzisz że rozpórki u Drzymka to kawałek rury to możesz się śmiać i zrób takie same taniej ;) I napisz jaka cena ze nie była by dla ciebie nie śmieszna ?? Pozdro
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

Bogdan!!! a co to jest wg Ciebie? żeby to chociaż było z kwasu to cena ok! ale to jest zwykłą rura za 3 zł czyli x2=6zł, do tego jakieś łączniki na mcpershona niech będzie po 20zł za szt. i do tego trochę hamerajta coby :lol: wyglądało jakoś,i jak dla Ciebie reszta jest kwotą robocizny, to powiem Ci stary że nie długo to chyba będziesz milonerem...
tylko ile takich jeleni znajdziesz?
Obrazek
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

Hehe widzisz brachu po pierwsze nie robiłem tego na zarobek a tylko i wyłącznie dla klubowicza za przysługę. Po drugie za same rurki zapłaciłem około 15 zł kółka na mcpershona po 25 zł sztuka za wytoczenie+ reszta materiału około 10 zł. Śruby i nakrętki(nikiel a nie chrom) 15 zł + około 10 zł na takie tam pierdółki typu tarcza na szlifierkę pozostałe śruby. I paliwa jakie spaliłem do tokarza nie wspomnę a mam do niego 20 km w jedno stronę a byłem u niego 2 razy(raz podanie wymiarów kółek do wytoczenia i potem odbiór). Tak więc 200 zł to jest koszt od klubowiczy i 0 zarobku aby nie mówić że stratny. Pytałeś sie ile za przednią i powiedziałem ci 120 (wache na dojazd i tak spalam) i jeśli twierdzisz że to drogo to prosze kolego zrób takie same i powiedz jak sie finansowo zamknąłeś to porozmawiamy a te twoje wyliczanie tu 6 zł tam 10 zł i juz gotowa to mija sie z rzeczywistością. A ty mi powiedz ile ty byś brał za jedna taką rozpórkę ?? Pozdro
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

bodzio a czy to moja wina zę masz daleko do tokarza :lol:
Bogdan,jak miałbym Ci dac 120 z przednią to, jadę do tokarza z odrysowanym mcpershonem i pomiarami i wychodzę z rozpórka za 50 zł.
Tu nawet nie trzeba własnej ingerencji,
Obrazek
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

Ok więc jedź i niech ci zrobi za 50 zł. Z tym ze to na pewno będzie tylko rurka przyspawana do dwóch kółek na kielichach chyba że masz kogoś kto robi za pół darmo, to inna sprawa.
ADTOM teraz wiesz do kogo uderzyć po rozpórkę :wink: Kolega Pelot po 50 zł załatwi rozpórki ze śrubami rozwierającymi i przegubami :wink:
Pozdro
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
Anyszes
Posty: 630
Rejestracja: 2005-04-11 19:18
Samochód: brak
Lokalizacja: Police

Post autor: Anyszes »

a ja tanczyc chceeeee hahahahah
UNITE AND WIN
Obrazek
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

Bogdan9999 pisze:Ok więc jedź i niech ci zrobi za 50 zł. Z tym ze to na pewno będzie tylko rurka przyspawana do dwóch kółek na kielichach chyba że masz kogoś kto robi za pół darmo, to inna sprawa.
ADTOM teraz wiesz do kogo uderzyć po rozpórkę :wink: Kolega Pelot po 50 zł załatwi rozpórki ze śrubami rozwierającymi i przegubami :wink:
Pozdro
Bogdan, porównaj sobie rozpórke swoją za 120 zł i taką z alegro proracing za 122- zł z tym ze do IIgeny, bez komentarza :lol:

Ja nie napisałem że się będe zajmował ich wyrobem więc nie mądraluj się :evil:
Swoją opinie juz napisałem dalsze wypowiedzi to są juz tylko przepychanki
chyba że masz kogoś kto robi za pół darmo
no nie za pól darmo ale na pewno nie za dwa razy tyle co Ty...
Obrazek
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

Tę za 122 zł z allegro śmiało mogę postawić przeciwko swojej na wytrzymałość to różnicę byś zobaczył. Co do wyglądu to sprawa jasna nie mogę sie równać z firmami które sie tym zajmują profesjonalnie i nie będę bo tego nie robiłem na zarobek. A najlepiej będzie jak podsumuje te rozpórki aktualny posiadacz. Pozdro
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
pytlar
Posty: 954
Rejestracja: 2006-06-05 11:04
Galeria: viewtopic.php?t=8824
Lokalizacja: Prabuty

Post autor: pytlar »

pelot pisze: Bogdan, porównaj sobie rozpórke swoją za 120 zł i taką z alegro proracing za 122- zł z tym ze do IIgeny, bez komentarza :lol:
sorki, ale za juz 99zl :P http://moto.allegro.pl/item147272422_ro ... probe.html
moze promocja pod choinke, ze taka cena :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Pelot - z szacunkiem, ale gadasz głupoty kolego...

Moja rozpórka (tj. Bogdana), jest BARDZO solidna, idealnie wchodzi na kielichy, jest regulowana i ma wszystko co do szczęścia potrzebne. Po pomalowaniu na czerwono, wygląda rewelacyjnie pod maską, jak i w bagażniku (na srebrno- żeby się nie rzucała za bardzo). Fascynujesz się cieniutką rurką z allegro, która świeci się jak psu jaja, a która wygląda jak by można ją było na kolanie zagiąć.
I 200zł Bogdana nie jest przesadzone, bo pamiętam, jak pewien klubowicz (Shooters?) za swoje chciał 500zł, a Kalii mi zaśpiewał 400zł - to dopiero paranoja :shock: :shock: :shock: (bez urazy dla Was chłopaki).

P.S. Poza tym jak nie szanujesz pracy innego, to już Twój problem, bo mi by było nawet bardzo głupio brać coś od kogoś tylko po koszcie materiałów, wiedząc że ten ktoś się nad tym narobił i sporo pracy i czasu w to włożył - sorry, ja tak nie umiem.
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
ADTOM
Posty: 318
Rejestracja: 2006-03-20 15:54
Galeria: viewtopic.php?t=8925
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: ADTOM »

a ja tylko dodam ze nawet nie wiedzialem ze wywolam swoim postem taka burze mozgow:(
Obrazek
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

Drzymek pisze:. Fascynujesz się cieniutką rurką z allegro, która świeci się jak psu jaja, a która wygląda jak by można ją było na kolanie .
no człowieku, żebyś Ty ja trzymał w ręku to może bym się zgodził ale Ty jej nawet nie widzialeś na oczy :shock:
Wg Ciebie jak ktoś napisze o czymś to już musi się tym fascynować ,ja poprostu zasugerowałem jakość wykonani na nie korzyśc bodzia :lol:
A skąd wiesz ile spawy bodzia wytrzymaja?? nie specjaliste to mu jeszcze dużo brakuje w tej dziedzinie


To jest normalne że jezeli Twoja rozporka była by najgorsza na swiecie z plastiku to i tak bys ja najbardziej zachwalał.

A co do rozpórek Kalliego to jak byś porównał swoje a te Kallego to nie miał byś żadnej wątpliwosci co do ceny :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

pelot pisze: A co do rozpórek Kalliego to jak byś porównał swoje a te Kallego to nie miał byś żadnej wątpliwosci co do ceny :lol:
pelot pisze: Bogdan,jak miałbym Ci dac 120 z przednią to, jadę do tokarza z odrysowanym mcpershonem i pomiarami i wychodzę z rozpórka za 50 zł.
Pelot, a tak między nami to dał byś 400zł za rozpórki Kalego, jak sam chcesz mieć rozpórkę za 50zł?
Myślisz że wygląd jest wart tej różnicy?
pelot pisze: no człowieku, żebyś Ty ja trzymał w ręku to może bym się zgodził ale Ty jej nawet nie widzialeś na oczy
A Ty widziałeś robotę Bogdana, że tak krytykujesz?
Na takiej samej podstawie jak Ty (zdjęcia), ja krytykuję robotę tego sklepu, bo mi to wygląda nie solidnie :roll:
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

Drzymek pisze: A Ty widziałeś robotę Bogdana, że tak krytykujesz?
Na takiej samej podstawie jak Ty (zdjęcia), ja krytykuję robotę tego sklepu, bo mi to wygląda nie solidnie :roll:
Widzisz Drzymek z tego co zdążyłem zauważyć to Pelot wszystko wie najlepiej i wszystko widział :wink:
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

Bogdan9999 pisze:
Drzymek pisze: A Ty widziałeś robotę Bogdana, że tak krytykujesz?
Na takiej samej podstawie jak Ty (zdjęcia), ja krytykuję robotę tego sklepu, bo mi to wygląda nie solidnie :roll:
Widzisz Drzymek z tego co zdążyłem zauważyć to Pelot wszystko wie najlepiej i wszystko widział :wink:
Bogdan! porównaj fotki twoja wyglada jak ze szrotu...
Obrazek
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

NIe wszystko złoto co sie świeci i na kant mi rozpórki czy Drzymkowi która ładnie wygląda a g daje ?? Dla szpanu ?? Jak już coś to zawszę wolę to co gorzej wygląda a jest lepsze. A zreszto te rozpórki co zrobiłem Drzymkowi źle nie wyglądają. I aby uzyskać ten twój wymarzony efekt wystarczy dać je do pokrycia na galwanizerję niklem lub srebrem i będziesz miał świecące jak psu jaja ale koszt znacznie sie powiększy. A co do twojego ataku na mnie, ciekaw jestem kolego za ile ty byś je zrobił komuś ?? A tak na poważnie to męczy mnie przepychanka z tobą bo jak widzę nie rozumiesz nic i tłumaczyć tobie juz nie będę.
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

ja już dawno napisałem że jaka kolwiek dyskuja z Tobą nie ma najmniejszego sensu.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechaniczny”