Cruise Control.

Gość

Post autor: Gość »

niestety nie wiem - nie robilem elektryki w I gen.

w/g serwisowki z 92r. roznice sa pomiedzy wersjami LX i GL/GT
Maxxum
Klubowicz
Posty: 3825
Rejestracja: 2004-06-03 22:15
Samochód: 3.0 V6 LX '90, 2.2 GT '92
Galeria: viewtopic.php?t=7746
Lokalizacja: Tarnów

zdjęcia kompa od tempomatu

Post autor: Maxxum »

Chcę kupić od jednego gościa komputerek od tempomatu, ten z jedna wtyczką, tylko nie bardzo wiem jak dokładnie wygląda a on ma kilka komputerków - bardzo proszę jeśli ktoś ma zdjątko żeby wkleił poniżej lub wysłał na dsztorc@interia.pl...
będę wdzięczny
"Potrzeba dwóch lat, aby nauczyć się mówić; pięćdziesięciu, aby nauczyć się milczeć." (Ernest Hemingway)
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Re: HEEEELP !!!! Cruise Control !!!

Post autor: Robert »

Prześledź boje Cynkiego z montażem tempomatu, to się dowiesz, że różniły się rocznikami (dlatego fotki mojego '89 nic Ci nie dadzą).
W innym wątku (też sobie znajdź) Maciucha wklejał schematy rocznika '92 (GL, GT i LX) - też sobie możesz pooglądać, czym się różnią. Ważne np., by miał taką 18-pinową wtyczkę (wklejałem już ją kiedyś Wackowi, ale pewnie w Giełdzie, bo nie znalazłem):
Obrazek
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
zuku19
Posty: 117
Rejestracja: 2008-12-03 15:06
Galeria: viewtopic.php?t=14932
Lokalizacja: Warszawa

Re: HEEEELP !!!! Cruise Control !!!

Post autor: zuku19 »

O właśnie taki schemacik powinien być w dziale Dział tech. schematy
Maxxum
Klubowicz
Posty: 3825
Rejestracja: 2004-06-03 22:15
Samochód: 3.0 V6 LX '90, 2.2 GT '92
Galeria: viewtopic.php?t=7746
Lokalizacja: Tarnów

Re: HEEEELP !!!! Cruise Control !!!

Post autor: Maxxum »

Dzięki Robercie - oczywiście część pochodziła będzie z rocznika '92 GT jak mój, ze skrzynia manualną, myśle że powyższy schemat z kolorkami kabelków + opisy Cynkiego wystarczą. Wiedziałem że ma to być 18 pinowa kostka, tylko chciałem gościowi wysłać zdjątko żeby od razu rozpoznał po wyglądzie, bo on sprzedaje różne części do samochodów i tych komputerków może mieć dużo :)

myślę jednak że wyczerpujący opis mu wystarczy...
"Potrzeba dwóch lat, aby nauczyć się mówić; pięćdziesięciu, aby nauczyć się milczeć." (Ernest Hemingway)
Maxxum
Klubowicz
Posty: 3825
Rejestracja: 2004-06-03 22:15
Samochód: 3.0 V6 LX '90, 2.2 GT '92
Galeria: viewtopic.php?t=7746
Lokalizacja: Tarnów

Re: Cruise Control.

Post autor: Maxxum »

poczekamy... zobaczymy :)
póki co gościu znalazł jakiś komputerek, który odpowiada opisowi i ma mi go wysłać, więc jak go dostanę - wrzucę fotkę i specialiści powiedzą mi /mam nadzieję/ czy to ten :)

jeżeli tak, prawdopodobnie będzie mi brakowało do kompletu podwójnej wtyczki, tej przy pedale hamulca, więc jeśli ktoś ma zbędną to ...
"Potrzeba dwóch lat, aby nauczyć się mówić; pięćdziesięciu, aby nauczyć się milczeć." (Ernest Hemingway)
micek
Posty: 265
Rejestracja: 2008-05-09 22:31
Samochód: brak
Lokalizacja: Starogard Gd.

Re: Cruise Control.

Post autor: micek »

Z tematu niewiele można zrozumieć po wycięciu postów :(
Przydałyby się 2 schematy do porównania między rocznikami 89 i 92 (lub jeszcze innymi).
PROBE I, 2,2 GT, 92 r.
gg 16101475
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.2 R4 Turbo”