zamarzające światła?

Awatar użytkownika
P.I.M.P.O.
Posty: 928
Rejestracja: 2004-09-20 20:55
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

zamarzające światła?

Post autor: P.I.M.P.O. »

mam pytanie - czy komuś z was się kiedyś zdarzyło że mu zamarzły światła w zimie i nie można ich było otworzyć? jest para ludzi którzy próbują mi odradzić kupno PROBE (rodzice mówią że sie zabiję :evil: ) i co chwilę wymyslają jakieś pierdoły.

ps. szukałem w opcji "szukaj" ale nic na ten temat nie było, chyba że wy wszyscy macie garaże ;)
dwa i pół fał sześć, dziewięćdziesiąty trzeci rok ;)
Gość

Post autor: Gość »

kto ci takich pierdół naopowiadał .... :?
Gość

Post autor: Gość »

Kup odmrazacz do swiatel Probe...... Ci ktorzy o tym slyszeli napewno widzieli go w sklepie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
P.I.M.P.O.
Posty: 928
Rejestracja: 2004-09-20 20:55
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: P.I.M.P.O. »

jak to kto? przecież napisałem :wink:
dwa i pół fał sześć, dziewięćdziesiąty trzeci rok ;)
Awatar użytkownika
nikosnikos
Posty: 1022
Rejestracja: 2003-07-15 21:40
Galeria: viewtopic.php?t=5618
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: nikosnikos »

No i racje maja! W podobny sposob zamarzaja tez drzwi, bagaznik i inne takie - też probe na zime to nienajlepsze rozwiazanie :twisted:
Kiedyś był mój... :-(
Obrazek
PROBE II GT 2.5 V6 24V USA Version
Teraz same ople - VECTRA B 2.5 V6 24V CDX 00' i 2.0 16V CD Sport 96' & ASTRA II 1.6 16V 04'
Moje V6 w całej okazałości
GG 2435630
Gość

Post autor: Gość »

pimpo pisze:jak to kto? przecież napisałem :wink:
celowo nie pisalem kto zeby nie bylo na mnie 8)
Awatar użytkownika
P.I.M.P.O.
Posty: 928
Rejestracja: 2004-09-20 20:55
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: P.I.M.P.O. »

tylko że drzwi i bagażnik otwierasz własnymi rękami i możesz mocniej szarpnąć a światła otwiera silniczek elektryczny zawsze z taką samą siłą. mylę się?
dwa i pół fał sześć, dziewięćdziesiąty trzeci rok ;)
Gość

Post autor: Gość »

powiedz wiec rodzicom, ze swiatla sa w komorze silnika, wiec nawet jakby sie im (swiatlom) zamarzlo w pozycji zamknietej, to po paru minutach nagrzania silnika odmarzna i sie dadza otworzyc.

Po drugie, zamarzniete lub odmarzniete swiatla nie pomagaja i nie przeszkadzaja sie zabijac. Maluchem sie szybciej zabijesz, czy jakas Fiescina, czy Seicento badziewnym. Z reszta kazdym autem da sie zabic!
I nie lezy ta kwestia w ilosci koni pod maska, ale w glowie kierowcy.
Niestety coraz czesciej w szczesciu.......
Awatar użytkownika
P.I.M.P.O.
Posty: 928
Rejestracja: 2004-09-20 20:55
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: P.I.M.P.O. »

dobrze prawisz cooly! już im to tłumaczyłem wcześniej ale i tak jęczą. co by jednak nie powiedzieli ja i tak kupię probe hehehe się napaliłem i koniec! :twisted:
dwa i pół fał sześć, dziewięćdziesiąty trzeci rok ;)
Gość

Post autor: Gość »

Amen ;)
Zobaczysz jak tatus wsiadzie, i wlaczy swiatelka - zakocha sie od razu ;)
I zapomni o zabijaniu sie i jeczeniu ;)
Awatar użytkownika
AXEL
Posty: 415
Rejestracja: 2003-11-02 14:12
Samochód: brak
Lokalizacja: Narew

Post autor: AXEL »

Co do zabijania się,to możesz się zabić nawet rowerem,ale będzie wstyd :twisted: :twisted: :twisted: ,więc lepiej Probe :D 8) .
2.2 GT I '92 BLACK METALIC
I am a baaad boy!
Gość

Post autor: Gość »

arti ,zobacz jak kolesiowi probka przymrozilo ,a lampki w gorze,powiedz rodzicom ze lampki w probe maja specjalne podgrzewanie :twisted:
Obrazek
Gość

Post autor: Gość »

Światła - 3 lata jezdze probe i w zyciu nie słyszalem zeby swiatla zamarzly. hehehe
co do zabicia - ja wyszedlem spod TIRa - czołowka, jak bym jechal jakims padlem to sobie wyobrazcie. Probek ma tyle wzmocnień ze sa duze szanse przezycia. Rury w dzwiach i podszybiu.

zapomnialem dodac fotki
Obrazek
Gość

Post autor: Gość »

konrad masz moze jeszcze jakies fotki z kreszu :twisted:
Gość

Post autor: Gość »

troche mam
Obrazek
Awatar użytkownika
brzoza
Posty: 63
Rejestracja: 2004-04-11 10:52
Samochód: brak
Lokalizacja: Lublin

Post autor: brzoza »

ojejej ale sie zmarszczylo :wink: wyobraz sobie kolego ze to by byl maly fiaacik strefa zgniotu tez by sie konczyla na silniku :!: ja jestem zdania im wiecej z przodu tym dalej do mnie czyli kierowcy i tego sie bede trzymal :twisted: a teraz co do opini ojca na temat probe
tez klapal oj nawet sie wsciekal jak sie dowiedzial ze moje cacko juz jedzie do mnie ale po pierwszej jezdzie i pierwszym wyprzedaniu dal rade wypowiedziec tylko dwa slowa " ale ciagne " i to mi wystarczylo :twisted:
Lublin rosnie w sile :)
2gen.2.5gt93r
Awatar użytkownika
propaganda
Posty: 282
Rejestracja: 2003-08-01 13:20
Samochód: brak
Lokalizacja: Stara Miłosna
Kontakt:

Post autor: propaganda »

I nawet światła w górze... u Konrada....

Mi w zime jedno po 2 min. podnosiło się do góry. Wziąłem WD40 popryskałem gdzie popadanie wokół zawiasów świateł... i koniec problemów.

A prawda jest taka, że jak ktoś szuka problemów to je zawsze znajdzie... a jak Ci żarówka padnie, albo nie bedzie kontaktować, to co? Znaczy, że samochód jest niebezpieczny?

Swoją drogą... mi kiedyś w Ładzie Samarze nie kontaktowało jedno tylne światło (jak ktoś kiedyś widział na jakiej zasadzie działają tam tylne lampy, wie o co chodzi... te lampy poprostu nie mogą dobrze działać) .... pewnego ranka odpalam i patrzę, że nie świeci się tylna lampa. Zawsze pomagało lekkie uderzenie w klosz.... ale tym razem zapomniałem, że jest chyba -15 *C i po lekkim uderzeniu ... bach... po kloszu, więc dobrze jest zastanowić się zanim coś głupiego się zrobi w czasie mrozu.
Andrzej

Black Metalic Probe2 24V
Awatar użytkownika
nikosnikos
Posty: 1022
Rejestracja: 2003-07-15 21:40
Galeria: viewtopic.php?t=5618
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: nikosnikos »

propaganda pisze:Zawsze pomagało lekkie uderzenie w klosz.... ale tym razem zapomniałem, że jest chyba -15 *C i po lekkim uderzeniu ... bach... po kloszu, więc dobrze jest zastanowić się zanim coś głupiego się zrobi w czasie mrozu.
No to ja podobnie zrobilem - zacinal mi sie w probe tylni migacz - pomagalo zawsze klepniecie - raz nie chcial sie odblokowac - pukalem namietnie, az mi wklejony migacz wylecial :lol:
Kiedyś był mój... :-(
Obrazek
PROBE II GT 2.5 V6 24V USA Version
Teraz same ople - VECTRA B 2.5 V6 24V CDX 00' i 2.0 16V CD Sport 96' & ASTRA II 1.6 16V 04'
Moje V6 w całej okazałości
GG 2435630
Awatar użytkownika
P.I.M.P.O.
Posty: 928
Rejestracja: 2004-09-20 20:55
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: P.I.M.P.O. »

hehehe to ja rozbiłem tak światło postojowe w mojej ładzie 2105 ;)

spoko chłopaki już ich chyba przekonałem - mama już się nie martwi a ojciec mówi żebym tylko nie przyprowadzał do domu codziennie innej laski bo beda na mnie leciały 8)

ps. Konrad jak mogłeś tego paskudnego lwa na szybę przylepić?
dwa i pół fał sześć, dziewięćdziesiąty trzeci rok ;)
Awatar użytkownika
raven
Posty: 643
Rejestracja: 2004-11-12 10:22
Galeria: viewtopic.php?t=5775
Lokalizacja: Okonek

Post autor: raven »

joł cieke rap braders ent sisters młoda foka.
mi zawsze jak jest nawet lekki mrozik zamarza prawe siawko. kiedys byl wymieniany silnik i ktos pewnie cos spartolil. lewe jest ok ostatnio bylo -12 i nic otwiera od razu a prawe to chyba za 20-30 razem jak otwieram lampkialbo jak furak dobrze rozgrzany
pozdro.
| 2.2 GT 92 | czerwony | AC- dyskretny chłód | VDO|
RAVEN
Awatar użytkownika
butcherr1
Posty: 32
Rejestracja: 2005-01-28 18:53
Samochód: brak
Lokalizacja: Płock

Post autor: butcherr1 »

Wiesz co jeżeli chodzi o światła ja swojego probiaka umyłem na myjni bezdotykowej w mróz -5 wieczorem nie wycierałem żadnych świateł tylko szyby ściągnełem sćiagaczką i uszczelki koło szyb wytarłem rano przyszedłem do auta odpaliłem i światła się uniosły bez problemowo.
Lepiej umierać w samochodzie niż na łóżku 24v.
Pozdrawiam Suchy
Awatar użytkownika
Mr. Cynk
Posty: 3325
Rejestracja: 2003-09-14 22:41
Samochód: Pontiac TransAM 350'
Lokalizacja: W-M UE

Post autor: Mr. Cynk »

.
Ostatnio zmieniony 2009-06-19 15:22 przez Mr. Cynk, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Post autor: Gość »

tak oglądałem te dźwigienki, ja mam wszystko tam z plastku, bardzo dziwne
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”