jak dobrać się do tylnich głośników

stome
Posty: 11
Rejestracja: 2005-06-30 08:05
Samochód: brak
Lokalizacja: Legnica

jak dobrać się do tylnich głośników

Post autor: stome »

witam ponownie, ponieważ ledwie od 2-3 tygodni jeżdże Probkiem,wiec nie gniewajcie się za banalne z pewnościa pytania, ale nie mam pojęcia jak dobrać sie do głośników tylnich.Czy od bagażnika jakoś jest dojście.Wole spytać, niż potem uszkodzić coś. Z góry wielkie dzieki.pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
Maciucha
Posty: 1564
Rejestracja: 2004-08-26 22:11
Samochód: I GT
Galeria: viewtopic.php?t=7836
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: Maciucha »

W maluchu, cienkusiu czy w cali? :evil:
Napisz dokładnie czym jeździsz, bo ktoś Ci odpowie jak to w tych furach zrobić :twisted: :twisted: :twisted: O jedynce i głośnikach było pisane na pewno, o dwójce pewnie też. Na pewno znajdziesz.
ObrazekObrazekautomat USA '90
a na spotach u Golluma => Obrazek :mrgreen:
stome
Posty: 11
Rejestracja: 2005-06-30 08:05
Samochód: brak
Lokalizacja: Legnica

Post autor: stome »

Probe I 2,2 GT 92 r.
stome
Posty: 11
Rejestracja: 2005-06-30 08:05
Samochód: brak
Lokalizacja: Legnica

Post autor: stome »

przy okazji,czy miał ktoś podobne objawy w swoim autku, gdy ruszam z miejsca przy maksymalnie skręconych oponach, obroty rosną mi prawie do 2,5 tys, gdy kierownicę się już odkręci to spadają do normalnego poziomu.tylko na maksymalnie skręconych,takie objawy.
Gość

Post autor: Gość »

Przy ruszaniu (dodawaniu gazu) wzrost obrotow silnika jest rzecza jak najbardziej pozadana oraz normalna i to bez wzgledu na kat skierowania "opon". :lol:
Do tylnich glosnikow dostaniesz sie sciagajac boczki plastikowe, musisz zlozyc oparcia tylnych foteli, zdjac polke, poodkrecac wszystkie sruby, pociagnac z wyczuciem, aby zatrzaski puscily no i gotowe.
P.S. Na poczatek proponuje uzupelnic swoj profil (ulatwiajaca jest tez rzecza napisanie w stopce czym dokladnie sie jezdzi tak jak ma to zrobione wiekszosc uzytkownikow forum), poza tym polecam poczytanie tematow przyklejonych w roznych dzialach, w ktorych sa zawarte rozne pomocne informacje i na koniec blizsze zapoznanie sie z opcja szukaj. Warto tez przeczytac kilka razy to co sie napisalo przed wyslaniem, celem sprawdzenia czy to w zupelnosci wystarczy innym (ktorzy nic nie wiedza o danym problemie) na zrozumienie go i tym samym mozliwosc pomocnej odpowiedzi. Pozdrawiam i witam na pokladzie!
stome
Posty: 11
Rejestracja: 2005-06-30 08:05
Samochód: brak
Lokalizacja: Legnica

Post autor: stome »

:D dzieki Simones. Zaraz uzupełnie profil.
stome
Posty: 11
Rejestracja: 2005-06-30 08:05
Samochód: brak
Lokalizacja: Legnica

Post autor: stome »

Profil uzupełniony- test. Simones, ja skończyłem studia w Szczecinie, wiec znam dobrze Twoje miasto.Czasem tam bywam.pozdrawiam
Red Probe I 2,2 GT 92 r (USA) Legnica
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OLEY »

Kurde,a jak to jest,że stopkę masz tylko w jednym poście??? :shock:
Na pewno zrobiłeś to w stopce?,czy napisałeś w poście?
Pozdrówka.
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
stome
Posty: 11
Rejestracja: 2005-06-30 08:05
Samochód: brak
Lokalizacja: Legnica

Post autor: stome »

:D dopieo jako powiedziałeś to uzupełniłem swój profil. Może nie dodało do poprzednich.Tak z ciekawości, sporo jeżdzi w Szczecinie Probiaków? Ja czasem na Narutowicza na Uniwerek przyjeżdzam, choć skończyłem, to mysle cos jeszcze i szkoda się z tym miastem rozstać, wiec wymysli sie jakieś dalsze studiowanie.
Red Probe I 2,2 GT 92 r (USA) Legnica
stome
Posty: 11
Rejestracja: 2005-06-30 08:05
Samochód: brak
Lokalizacja: Legnica

Post autor: stome »

ale się zakręciłem...dpowiadam o kojarze ze Szczecinem. Nie dobrze, nie dobrze.
Red Probe I 2,2 GT 92 r (USA) Legnica
Awatar użytkownika
Anyszes
Posty: 630
Rejestracja: 2005-04-11 19:18
Samochód: brak
Lokalizacja: Police

Post autor: Anyszes »

stome pisze:Tak z ciekawości, sporo jeżdzi w Szczecinie Probiaków?
Dwóch znam :P zemną 3 :P Choć nie całkiem ze szczecina (police) Ale można powiedzieć że to szczecin :P a na forum trochę niby jest ze szczecina:
Sin, Agnieszka, MiH, Arthol, Simones, Kurkurior, Oley, Tiger2424, Lepert, Rob no i Ja :P
UNITE AND WIN
Obrazek
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OLEY »

Senator pisze:
stome pisze:Tak z ciekawości, sporo jeżdzi w Szczecinie Probiaków?
Dwóch znam :P zemną 3 :P Choć nie całkiem ze szczecina (police) Ale można powiedzieć że to szczecin :P a na forum trochę niby jest ze szczecina:
Sin, Agnieszka, MiH, Arthol, Simones, Kurkurior, Oley, Tiger2424, Lepert, Rob no i Ja :P
Tak,z tym,że ponad połowa wymienionych,to juz chyba tylko wspomnienie.
Zostali najwytrwalsi :D
A kiedy teraz będziesz w Szczecinie?Może jakieś spotkanko?
Niedługo dostaniesz dostęp do działu Rendezvous i tam są informacje na temat zlotów i różnych spotkań.Nie miałbyś ochoty zawitać na zlocie,który odbędzie się w sierpniu nad morzem?Jak jesteś zainteresowany napisz do mnie na PW.
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
Awatar użytkownika
Jedrek
Posty: 1134
Rejestracja: 2004-06-24 10:19
Samochód: Igen 1992 2,2GT
Lokalizacja: Ośno Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Jedrek »

Senator pisze:Dwóch znam :P zemną 3 :P Choć nie całkiem ze szczecina (police) Ale można powiedzieć że to szczecin :P a na forum trochę niby jest ze szczecina:
Sin, Agnieszka, MiH, Arthol, Simones, Kurkurior, Oley, Tiger2424, Lepert, Rob no i Ja :P
A ja!
O mnie to już k....a nikt nie pamięta! :twisted: :twisted: :twisted:

Można powiedzieć, że to moje czasowe miejsce pobytu, bo średnio 1-2 razy w miesiącu, też jeżdżę po Szczecinie1 :wink:
Fioletowy FORD PROBE I czywiście GT + LPG OMVL DREAM XXIN:):):):):)
Yamaha Xj 550 `83
Kawasaki ZZR600 `98
był: † Black Ford Frobe 2,2 Turbo GT `92 + LPG OMVL DREAM XXIN † A.D. 08.12.2006 Death! ;(
Gość

Post autor: Gość »

To moze nas oswiecisz Andrzeju dlaczego o wszystkim dowiadujemy sie ostatni :?: Ojj nie ladnie, nie ladnie [-X bedzie karny browar na zlocie dla Wielkiej Trojcy Szczecinskiej :lol: (bo nie wyobrazam sobie zeby Cie nie bylo, wiesz ze jak nawalisz to Szczecin bedziesz omijal z daleka :wink: a propos - Senator musisz sie przeprowadzic do Szczecina, wowczas to juz bedzie Wielka... :-k Czworca Szczecinska, no i kto nam wtedy podskoczy? :lol: 8) :lol:
Awatar użytkownika
Anyszes
Posty: 630
Rejestracja: 2005-04-11 19:18
Samochód: brak
Lokalizacja: Police

Post autor: Anyszes »

eeeee tam ... Wiesz co ja do "szczecina" mam tyle co OLEY ... On Załom a ja police :D wiec wiesz :D
UNITE AND WIN
Obrazek
Awatar użytkownika
Jedrek
Posty: 1134
Rejestracja: 2004-06-24 10:19
Samochód: Igen 1992 2,2GT
Lokalizacja: Ośno Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Jedrek »

Simones pisze:To moze nas oswiecisz Andrzeju dlaczego o wszystkim dowiadujemy sie ostatni
Jak to ostatni :?:

Zawsze jak jestem w Szczecinie to spotykam kogoś z klubu.

A ostatnio nawet mnie mijałeś 2 tyg temu w niedzielę koło 22:00 na słonecznym. Jechałeś w kierunku na Dąbie (stałem na czerwonym koło Statoil-a), a wiem bo miałeś na szybach naklejki klubowe, no i oczywiście czerwona jedyneczka :twisted: :twisted: :twisted: :wink:
Fioletowy FORD PROBE I czywiście GT + LPG OMVL DREAM XXIN:):):):):)
Yamaha Xj 550 `83
Kawasaki ZZR600 `98
był: † Black Ford Frobe 2,2 Turbo GT `92 + LPG OMVL DREAM XXIN † A.D. 08.12.2006 Death! ;(
Gość

Post autor: Gość »

Wiem wiem Senator - to byla kontynuacja z innego topicu, Oley Ci wytlumaczy ;) ale wiesz co normalnie Andrzej, Ty to nawet bys sie nie przyznawal. Nie depnales zeby mnie zlapac i zatrzymac sie chociaz na chwile? To juz trza bylo chociaz trabnac albo dlugimi mi po oczach, bo ja Cie nie widzialem. Mozesz mi wierzyc, ze bym Ci nie odpopuscil jakbym Cie przyuwazyl :twisted: Nie ladnie, nie ladnie [-X

;)
Awatar użytkownika
Jedrek
Posty: 1134
Rejestracja: 2004-06-24 10:19
Samochód: Igen 1992 2,2GT
Lokalizacja: Ośno Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Jedrek »

Ja bardzo chętnie mrygam światełkami i nawet potrafię otrąbić, ale wtedy bardzo się śpieszyłem do domu, no i pora była już późna (22:00) :oops:

Ale następnym razem nie omieszkam i na pewno zadzwonię jak będę planował wyjazd do Szczecina! :wink:
Fioletowy FORD PROBE I czywiście GT + LPG OMVL DREAM XXIN:):):):):)
Yamaha Xj 550 `83
Kawasaki ZZR600 `98
był: † Black Ford Frobe 2,2 Turbo GT `92 + LPG OMVL DREAM XXIN † A.D. 08.12.2006 Death! ;(
Gość

Post autor: Gość »

Tak wlasnie myslalem, tylko chcialem to uslyszec od Ciebie :twisted: Czasem lepiej sie upewnic :wink:
Awatar użytkownika
Kondzio
Posty: 246
Rejestracja: 2006-04-08 18:59
Samochód: brak
Lokalizacja: Żarnów(łódzkie)

Post autor: Kondzio »

jak w temacie...
jak dobrać się do tylnych głośników w moim probaczku :oops:
dzięki :)
cały temat jest ale nic o głośnikach :cry:
PROBE 2.2 TURBO GT (91) USA
Obrazek
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OLEY »

Już Ci tłumaczę. :D
Składasz tylne siedzenie, odkręcasz śruby, które Ci się ukażą, odkręcasz
śrubę przy słupku, ściągasz uszczelkę drzwi i powoli ściągasz cały tylni
plastyk, po czym ukaże się Twoim oczom głośnik przykręcony na (bodajże) trzy śrubeczki (klucz nr 10).
Ot i cała filozofia. :D
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
Awatar użytkownika
Kondzio
Posty: 246
Rejestracja: 2006-04-08 18:59
Samochód: brak
Lokalizacja: Żarnów(łódzkie)

Post autor: Kondzio »

OLEY pisze:Już Ci tłumaczę. :D
Składasz tylne siedzenie, odkręcasz śruby, które Ci się ukażą, odkręcasz
śrubę przy słupku, ściągasz uszczelkę drzwi i powoli ściągasz cały tylni
plastyk, po czym ukaże się Twoim oczom głośnik przykręcony na (bodajże) trzy śrubeczki (klucz nr 10).
Ot i cała filozofia. :D
dzięks zadzieram kiece i lece do probaka mojego...
jakby coś nie tak to jestem tu z powrotem :wink:
PROBE 2.2 TURBO GT (91) USA
Obrazek
Awatar użytkownika
Kondzio
Posty: 246
Rejestracja: 2006-04-08 18:59
Samochód: brak
Lokalizacja: Żarnów(łódzkie)

Post autor: Kondzio »

oka zrobione 8) tylko że głośniki nie pasowały i przedłużyłem kabelki i wrzuciłem dwa głośniki do bagażnika hehehe nawet nieźle :wink:
jak będę miał większą kase to pomyśle nad wymianą jednak tych w bocznych nawach z tyłu :lol: :wink:
pozdrawiam :D

Juz nie bede wiecej Cie upominal. Jesli ponownie napiszesz post pod postem nie robiac edycji to bede go kasowal.
PROBE 2.2 TURBO GT (91) USA
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”