Raceland Blast XIV

Dłuższą cześcią do góry czy w dół ?

Do góry
22
85%
W dół
4
15%
 
Liczba głosów: 26

Awatar użytkownika
laptop
Posty: 1842
Rejestracja: 2005-01-01 17:23
Galeria: viewtopic.php?t=5531
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: laptop »

i jest drogo :twisted: ale fajnie :D
Było: Probe 2
Jest: Reno Master 2.8, Mustang GT300 2006r K0 JAZDA
Gość

Post autor: Gość »

Drzymek, a czemu nie namalujesz sobie czarnej kropki z boku auta? Qrde, mam wymieniac wszystkie powody: bo sa rzeczy wazniejsze niz glupi korek od gazu, bo nie mam lakieru, bo nie mam czasu, BO MI SIE TAK PODOBA! Taka jego uroda; jak Cindy Crawford tez ma czarnego pieprzyka :twisted: :twisted: :twisted:
Jakos nikomu jeszcze to nie przeszkadzalo jak widzial mojego Probka na zywo, a szczerze mowiac to chcialbym zeby wszystkie Probki wygladaly przynajmniej tak jak moj.
Moge nagrac, ale tylko na dyktafon w telefonie wiec nie wiem czy jest jakikolwiek sens tego, gdyz zapewne znany Ci orientacyjnie zakres czestotliwosci rejestrowanych przez tego typu urzadzenia nie bedzie nawet przypominal dosc glebokiego basu, ktory stanowi ok 75% calego spektrum w rzeczywistosci. Jak sie dorobie porzadnego mikrofonu to wtedy napewno nie omieszkam nagrac, gdyz efekt jest bynajmniej ciekawy.
Awatar użytkownika
laptop
Posty: 1842
Rejestracja: 2005-01-01 17:23
Galeria: viewtopic.php?t=5531
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: laptop »

a który probek nie ciekawie "gada"?? :twisted:
Było: Probe 2
Jest: Reno Master 2.8, Mustang GT300 2006r K0 JAZDA
Gość

Post autor: Gość »

I Ty mi sie chlopaku widzisz :1111_ok: =D>
Awatar użytkownika
RX
Posty: 4099
Rejestracja: 2004-10-06 10:15
Samochód: '99 Corvette
Galeria: viewtopic.php?t=17374
Kontakt:

Post autor: RX »

Witam,

Probasa masz bardzo ładnego. Eleganckie połączenie kolorów, światła... Ładnie.

Pzdr.
1999 Corvette
We are American Thunder Cars!
http://amthunder.pl
Awatar użytkownika
laptop
Posty: 1842
Rejestracja: 2005-01-01 17:23
Galeria: viewtopic.php?t=5531
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: laptop »

bardzo mi sie podobają delikatnie przyciemnione tylne swiatelka u Ciebie Simones, ale tylko delikatnie, widzialem taką "przycieme" w zółtej dwójeczce i bardzo ładnie sie prezentowała, chcialbym zrobic tak w swojej czerwonej dwójeczce

co o tym sądzicie??
Było: Probe 2
Jest: Reno Master 2.8, Mustang GT300 2006r K0 JAZDA
Gość

Post autor: Gość »

Heh dzieki chlopaki, tez mi sie podobaja, tylko jest jedno ale - ja ich nigdy nie przyciemnialem :lol: Taki efekt na zdjeciu sie poglebia, no chyba ze poprzednik cos kombinowal i poprostu ja o tym nie wiem. Jedyne co robilem to z zewnatrz pasta polerska do plastiku je potraktowalem, bo byly strasznie zmatowione (nawiasem mowiac polecam - naprawde fajnie robi taki zabieg i do tego koszt nie przekracza 10 PLN i 30 min wlasnej pracy wlacznie z myciem rak :) )
Awatar użytkownika
laptop
Posty: 1842
Rejestracja: 2005-01-01 17:23
Galeria: viewtopic.php?t=5531
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: laptop »

SImones moj prawy kierunek, z przodu jest bardzo zmatowiony, powiedz mi czy taka pasta by cos pomogła? jakie sie owa pasta wabi??
Było: Probe 2
Jest: Reno Master 2.8, Mustang GT300 2006r K0 JAZDA
Gość

Post autor: Gość »

Mysle ze napewno by pomogla, musisz podjechac to jakiegos sklepu, ktory sie zajmuje takimi srodkami i poprosic o paste polerska do plastiku, bo nie pamietam jak sie nazywala. Powiedz ze do lamp chcesz, to Ci cos dobiora, mozesz tez ewentualnie sprobowac pasta Tempo - co prawda jest do lakieru (swietnie dziala - sprawdzalem) ale moze tez poskutkowac na plastiku. Zawsze mozesz sprobowac w jakim malo widocznym miejscu albo na czymkolwiek innym z gladkiego tworzywa sztucznego.
Awatar użytkownika
laptop
Posty: 1842
Rejestracja: 2005-01-01 17:23
Galeria: viewtopic.php?t=5531
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: laptop »

tempo juz próbowale, na lakier to to jest konkretne lekarstwo, ale mojemu kierunkowi nie pomogło...

popytam po sklepach... dzięki za info
Było: Probe 2
Jest: Reno Master 2.8, Mustang GT300 2006r K0 JAZDA
Gość

Post autor: Gość »

Simones pisze:Heh dzieki chlopaki, tez mi sie podobaja, tylko jest jedno ale - ja ich nigdy nie przyciemnialem :lol:
Tak coś mi się wydawało ale wolałem sie nie wychylać.
Simones pisze:mozesz tez ewentualnie sprobowac pasta Tempo - co prawda jest do lakieru (swietnie dziala - sprawdzalem) ale moze tez poskutkowac na plastiku.
Działa na plastik też i to niesamowicie się świeci po nich, nie tylko lakier, polecam również do wyświetlaczy w telefonach komórkowych, częsciowo rysy potrafi zdjąć.
Ostatnio zmieniony 2005-07-08 13:05 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
laptop
Posty: 1842
Rejestracja: 2005-01-01 17:23
Galeria: viewtopic.php?t=5531
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: laptop »

do wyświetlaczy polecam displex, kosztuje grosze a dziala cuda
Było: Probe 2
Jest: Reno Master 2.8, Mustang GT300 2006r K0 JAZDA
Gość

Post autor: Gość »

Ja juz dziekuje za polerke wyswietlaczy, kupilem raz paste i nie dosc ze wszystkich rys nie usunela to jeszcze zrobila mi BIG plame na szybce. :evil:
Gość

Post autor: Gość »

Tempo czy displex??
Gość

Post autor: Gość »

Ani jedno ani drugie - "Strzykawex" - :lol: Kupilem na allegro i przyslal mi gosciu w strzykawce... hmm a moze to nie byla pasta polerska :-k :-$
:lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Optyczny”