Chciałem sie pochwalic

Awatar użytkownika
TOMEK
Posty: 69
Rejestracja: 2005-01-08 10:05
Galeria: viewtopic.php?t=15028
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Chciałem sie pochwalic

Post autor: TOMEK »

Witam wszystkich klubowiczów. Własnie ukończyłem prace nad moim probasem. Pracowałem nad nim sam przez cała zime ale efekty są całkiem niezłe możecie go podziwiac w strefie zrzutu pod moim imieniem TOMEK. pozdrawiam wszystkich. I myle ,że zobaczymy sie na ,którymś ze zlotów.
Tomek- Ford-Probe- 2.2- TURBO -USA--Siła Marki--
Gość

Post autor: Gość »

No powiem że dokładka jest niezła, kolorek samochodu fajny, felgi zwykłe, i jeszcze bym prosił o fotke z boku chciałbym ocenić spoiler bo jeszcze nie wiem czy mi sie podoba.

A jakieś zmiany z tyłu?? pod maską ?? w środku ??
Awatar użytkownika
TOMEK
Posty: 69
Rejestracja: 2005-01-08 10:05
Galeria: viewtopic.php?t=15028
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Post autor: TOMEK »

Środek został nie zmieniony poza czerwonymi elementami i głośnikami pioniera w drzwiach. Silnik również nie ruszany-na razie. Jedynie zwęzka w turbo o średnicy 0,8. A za kilka dni inwestuje w audio.
Tomek- Ford-Probe- 2.2- TURBO -USA--Siła Marki--
endriu
Posty: 45
Rejestracja: 2005-05-05 04:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: endriu »

Prawde mówiąc to mogłeś nie robić tych czerwonych wstawek we wnętrzu, gałka zmiany biegów też jest bardzo odpustowa ale reszta jest OK, Pozdrawiam
Probe 95' 2.0
Sh(.)(.)ters
Posty: 1703
Rejestracja: 2004-01-28 21:17
Galeria: viewtopic.php?t=5520
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sh(.)(.)ters »

Widać, że poświęciłeś czas i pieniądze. Jest kilka detali, które mnie drażnią i zrobiłbym je inaczej lub wcale. Ogólnie auto z tym lakierem całkiem fajnie się to prezentuje.
..........Obrazek.........
.....The Power of Dreams.....
Awatar użytkownika
Lukas23
Posty: 118
Rejestracja: 2004-09-16 20:00
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Post autor: Lukas23 »

CZEŚĆ
GDZIE SĄ TE ZDJĘCIA W STREFIE ZRZUTU PRZEKOPAŁEM WSZYSTKO I NIE MOGE ZNALEZC ??????
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

Tutaj :arrow: wszystkie nieskasowane wrzuty Tomka
Raf pisze:Jak pewnie co poniektórzy zauważyli, wywalam bez litości ze strefy większość obrazków o rozmiarze > 800 x 600 lub 100kB, oraz filmy.

Powody są chyba oczywiste.


P.S.
Napisałem to, abyście sobie (i mnie) oszczędzili trudu, i w ogóle nie zamieszczali takowych.
(z http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic.php?t=4785 )
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
ODPOWIEDZ

Wróć do „Optyczny”