Jak się siedzi w Probe?

Awatar użytkownika
Qki G
Klubowicz
Posty: 2916
Rejestracja: 2004-08-20 09:04
Galeria: viewtopic.php?t=5511
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qki G »

no dobra , ale to jest wyjątek , bo ja jestem dużym chłopcem :)
Nowa moja ksywa: Qki Leoncio :)
Był:Ford Probe II 2.5 V6 24V 1997
Jest: Smart FourTwo Cabrio jako dojazdówka do pracy..... :)
Na wypady poza miasto jest już inne autko :)
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 25
Rejestracja: 2004-08-16 17:33
Samochód: brak
Lokalizacja: Sulejówek

Post autor: Haku »

Hej a jest ktoś ze wzrostem 160 cm ?? Bo z tego co widzę to sami potężni mężczyźni się wypowiadają a ja mam tylko 160 cm wzrostu :evil: czy nie będzie mi to przeszkadzało jeśli kiedykolwiek będę miała szanse jeździć tym cudeńkiem ??
Sh(.)(.)ters
Posty: 1703
Rejestracja: 2004-01-28 21:17
Galeria: viewtopic.php?t=5520
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sh(.)(.)ters »

Moja Lili ma 160 cm wzrostu i sobie radzi w I gen. Jest jedna niedogodność - aby naciskać prawidłowo sprzęgło musi siedzieć dość blisko kierownicy.

Rozwiązanie problemu jest bardzo proste - auto z automatyczną skrzynią biegów.
..........Obrazek.........
.....The Power of Dreams.....
Awatar użytkownika
RX
Posty: 4099
Rejestracja: 2004-10-06 10:15
Samochód: '99 Corvette
Galeria: viewtopic.php?t=17374
Kontakt:

Post autor: RX »

Haku pisze:Hej a jest ktoś ze wzrostem 160 cm ?? Bo z tego co widzę to sami potężni mężczyźni się wypowiadają a ja mam tylko 160 cm wzrostu :evil: czy nie będzie mi to przeszkadzało jeśli kiedykolwiek będę miała szanse jeździć tym cudeńkiem ??
Mam całe 166 cm - zero problemów. (edit - Dwójeczka rzecz jasna)

Pzdr.
1999 Corvette
We are American Thunder Cars!
http://amthunder.pl
Awatar użytkownika
darel
Posty: 663
Rejestracja: 2004-11-11 19:25
Samochód: Probe II 2.5V6 1993, AUDI A6 C7 3.0 TDI 2016
Galeria: viewtopic.php?t=5509
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: darel »

Haku pisze:Hej a jest ktoś ze wzrostem 160 cm ?? Bo z tego co widzę to sami potężni mężczyźni się wypowiadają a ja mam tylko 160 cm wzrostu :evil: czy nie będzie mi to przeszkadzało jeśli kiedykolwiek będę miała szanse jeździć tym cudeńkiem ??
Regulacja siedzienia kierowcy jest nieźle zrobiona i z pewnością nie będziesz miała problemu.
Probe II GT 2.5 V6
Audi A6 C7 3.0 TDI
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

ja również nie jestem rosły i nie mam żadnego problemu,
choć nie ukrywam że nie które manewry parkingowe na pamięć i wyczucie.
Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 25
Rejestracja: 2004-08-16 17:33
Samochód: brak
Lokalizacja: Sulejówek

Post autor: Haku »

No to jestem mile pocieszona bo nadarza mi się niezła okazja i może jak wrócę do domu z niemiec to już własnym Probkiem No to nara i trzymajcie za mnie kciuki :wink:
Gość

Post autor: Gość »

Haku pisze:Hej a jest ktoś ze wzrostem 160 cm ?? Bo z tego co widzę to sami potężni mężczyźni się wypowiadają a ja mam tylko 160 cm wzrostu :evil: czy nie będzie mi to przeszkadzało jeśli kiedykolwiek będę miała szanse jeździć tym cudeńkiem ??
To kwestia przyzwyczajenia ja mam tyle co Tom Cruise i jakoś sobie radze :wink: :D
Fotel kierowcy ma dużo kombinacji ustawień napewno znajdziesz odpowiedznio wygodną pozycje dla Ciebie.
psyborg
Posty: 4
Rejestracja: 2005-09-26 19:07
Samochód: brak
Lokalizacja: Łódź

Post autor: psyborg »

pelot pisze:To ja chyba w całym teście jestem najmniejszy jakieś 168cm :oops: ale za to 77kg wagi :twisted:
dla mnie jeżdzi sie bombowo :P wrota mają bardzo duży kąt otwarcia,z przyzwyczajenia przy wsiadaniu do innych pojazdów jakos tak dziwnie sie czuje :roll:
Jak narazie wygodniej mi się jezdziło Chryslerem Voyagerem ale to inna bajka i inny styl

Pozdrawiam
A czy mimo tego fotel daje sięjeszcze troszkę podsunąć pod kierownice ? Piszę to pod kontem przymierzania się do zakupu Probe ale warunkiem jest aby mogłą jeździć nim moja kobitka (niecałe 160cm).
Voodoo
Posty: 1604
Rejestracja: 2005-02-06 18:23
Galeria: viewtopic.php?t=5493
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

W II-gen. jest całkiem fajnie. Regulacja jest na tyle w szerokim zakresie, że praktycznie każdy znajdzie sobie odpowiednią pozycję.
Fotel sporo podjedzie do przodu, można podnieść siedzisko, jednakże widoczność dla niskiej osoby może być nieco ograniczona z racji mocno nachylonych przedniej i tylnej szyby oraz długiej maski i jeszcze pozostaje dostępność do pedałów.
Trzeba po prostu zasiąść za kierownicą i sprawdzić.
ObrazekFord Probe 2.0 '94r.
Awatar użytkownika
RX
Posty: 4099
Rejestracja: 2004-10-06 10:15
Samochód: '99 Corvette
Galeria: viewtopic.php?t=17374
Kontakt:

Post autor: RX »

Voodoo pisze:Fotel sporo podjedzie do przodu, można podnieść siedzisko, jednakże widoczność dla niskiej osoby może być nieco ograniczona
Fakt - jestem niski i mam trochę problemów z widocznością, ale da radę to obejść - otwieram lampki, krawędzie lamp znaczą mniej więcej krawędzie samochodu i można elegancko parkować :-)

Pzdr.
1999 Corvette
We are American Thunder Cars!
http://amthunder.pl
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

A teraz parę słów zgoła odmiennych świadczących o wygodzie jazdy Probem.
Ja mam 180cm wzrostu i siedzę tak że widzę tylko niebo. Gdy spojrzałbyś ma mnie jadącego Probe to zobaczyłbyś tylko głowę. Lubię jeździć w pozycji leżącej (jak popatrzę prosto przed sebie, to widzę zegary :D ), a przy parkowaniu wstaję i już prawie wszystko widzę.
Probe to bardzo wygodny wóz!!!
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
Frycek
Posty: 247
Rejestracja: 2005-01-29 23:43
Samochód: brak
Lokalizacja: Racibórz Gliwice
Kontakt:

Post autor: Frycek »

Hi :!:
Ostatnio gadałem z pewnym gościem, który stwierdził, że w Probe(dokładnie chodzi o II) jest mało miejsca na "manewry" z dziewczyną :shock:
(No cóż, na razie nie wiem jak to wygląda w praktyce:wink:, ale myślę że w Probku można pofantazjować:lol:8):P)
Poradziłem mu żeby kupił sobie autobus...
Wtedy chyba będzie mu wygodnie :wink:
Awatar użytkownika
Alexs
Posty: 262
Rejestracja: 2005-03-20 16:35
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Alexs »

dla chcącego nie ma nic trudnego, w maluchu da rade pofiglowac i każdy wychodzi z tego zadowolony, to co dopiero w probe :)
a co do prowadzenia to mi lepiej sie siedzi w II gen. widze przynajmniej czubki otwartych swiatełek to i wiem gdzie macha sie kończy,natomiast swoim czołgiem jezdze bardziej na wyczucie, parkuję rownierz, nie ukrywam, ze na samym początku siedziałam na poduszce, mam 158 cm wzrostu, teraz juz sie przywyczaiłam,ale było cięzko...
I like Mx-3

Mazda Dexelia 10W 40 Semi Synthetic
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”