Czy to norma?

Awatar użytkownika
el_talerzos
Posty: 375
Rejestracja: 2005-08-09 20:05
Samochód: model wiadomy,94r 2.0
Galeria: viewtopic.php?t=7985
Lokalizacja: Łódź - Bournemouth

Czy to norma?

Post autor: el_talerzos »

Witam - założyłem sekwencje BRC do 2.0 i wydaje mi sie że za dużo pali - w mieście wziął mi 14 - fakt że dopiero zrobiłem na gazie jakieś 350 km i jeszcze 1 regulacja mnie czeka ale jak myślicie spalanie pwinno oscylować w tych granicach czy zdecydowaie za dużo?
Sh(.)(.)ters
Posty: 1703
Rejestracja: 2004-01-28 21:17
Galeria: viewtopic.php?t=5520
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sh(.)(.)ters »

Ciężko wyczuć. Na mój gust dużo, ale "miasto" to dość szerokie określenie. Powiedz specom na najbliższej regulacji co i jak. Mogą dać poprawkę w mapowaniu. Z ciekawości - ile benzyny ci palił w mieście? Czy nie jest tak, że po zainstalowaniu podtlenku propanbutanu wzrósł ci apetyt na obroty i przeciążenia :?: 8)
..........Obrazek.........
.....The Power of Dreams.....
Awatar użytkownika
el_talerzos
Posty: 375
Rejestracja: 2005-08-09 20:05
Samochód: model wiadomy,94r 2.0
Galeria: viewtopic.php?t=7985
Lokalizacja: Łódź - Bournemouth

Post autor: el_talerzos »

Benzyny w sumie mi palił jakieś 11 w mieście - ale to pewnie problem tego że jeszcze jest przed pierwszym ustawianiem - coś podłubią i może troche zejdzie i jeszcze jedno mnie matwi, że na gazie klekocze jak diesel - no może nie jak diesel ale podobnie - wiem że na gazie nie pracuje tak jak na benzynie ale myśle że to też trzeba skorygować - ale to już jak do nich pojede a to już niedługo - ale dzięki za zainteresowanie
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

wydech na gazie to ma inne brzmienie ale żeby silnik :roll: coś jest nie tak...
Obrazek
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Na gazie jest inna temperatura spalin (wyższa), a jeśli są anomalie dzwiękowe w pracy silnika to znaczy że coś jest nie tak, temperatura gazów w komorze spalnia może być za wysoka. Innych powodów raczej nie ma, ewentualnie twoje przerażliwienie słuchowe.
Awatar użytkownika
el_talerzos
Posty: 375
Rejestracja: 2005-08-09 20:05
Samochód: model wiadomy,94r 2.0
Galeria: viewtopic.php?t=7985
Lokalizacja: Łódź - Bournemouth

Post autor: el_talerzos »

Jutro jade do gazoli i niech robią bo nie po to sekwencje zakładałem żeby pracował jak kadett 1.6D
Awatar użytkownika
Tomasz S
Posty: 1692
Rejestracja: 2004-11-25 18:21
Galeria: viewtopic.php?t=5611
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Tomasz S »

el_talerzos pisze:Jutro jade do gazoli i niech robią bo nie po to sekwencje zakładałem żeby pracował jak kadett 1.6D
Cześć Piotrek !
Jak na zagazowanego to pali dużo :? ... :idea: Brałeś pod uwagę niedomagania silnika (dziwny nagar na świecy???) :arrow: jeśli nie naprawiłeś w/w , w powiązaniu z gazem mogło by to dać zawyżone spalanie :idea: :?: :roll:
Nara

:1111_bye:
TOMEK1
Posty: 12
Rejestracja: 2005-09-25 20:39
Samochód: brak
Lokalizacja: Kielce

Post autor: TOMEK1 »

wszystkie gazowniki w okolicy mowili mi ze na sekwencji pali tyle co na benzynie wiec jesli masz roznice to jest chyba cos nietak jeszcze ta praca silnika-niedaj sobie wmawiac zadnych glupot jak bedziesz u nich niech ci to poprawiaja albo zabieraja sobie to badziewie. Moj probasek 92r. 2.2GT stoi wlasnie u gazownika montuja mu instalacje tylko ze ja zdecydowalem sie nie na sekwencje dzisjaj odbieram to dam wam znac co i jak. Zapewnial mnie ze bedzie sobie smigal na tej instalacji no okaze sie. POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
el_talerzos
Posty: 375
Rejestracja: 2005-08-09 20:05
Samochód: model wiadomy,94r 2.0
Galeria: viewtopic.php?t=7985
Lokalizacja: Łódź - Bournemouth

Post autor: el_talerzos »

Dzisiaj byłem u nich i umówiłem się na jutro na ustawianie - powiedzieli, że najpewniej się przestroił i trzeba go podpiąć i wyregulować i będzie ok
Sh(.)(.)ters
Posty: 1703
Rejestracja: 2004-01-28 21:17
Galeria: viewtopic.php?t=5520
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sh(.)(.)ters »

el_talerzos pisze:...najpewniej się przestroił...
Hmm...tak sam się przestroił :?: :twisted: Zapytaj ich jak często będzie to robił 8) .
..........Obrazek.........
.....The Power of Dreams.....
Awatar użytkownika
tofil
Posty: 458
Rejestracja: 2005-03-08 21:19
Samochód: brak
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: tofil »

Mój na mieście bierze 12-13 gazu a mam mixer a nie sekwencję. Co do klekotania to sprawdź ile masz oleju.
Czarne Probe II 2.0 1995 manual + LPG
Awatar użytkownika
el_talerzos
Posty: 375
Rejestracja: 2005-08-09 20:05
Samochód: model wiadomy,94r 2.0
Galeria: viewtopic.php?t=7985
Lokalizacja: Łódź - Bournemouth

Post autor: el_talerzos »

Oleju mam ok - na benzynie chodzi ok tylko na tym gazie klekotał - dzisiaj byłem u gazownika i ustawił mi i jest ok - a tak poza tym mam lambde do wymiany
ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG”