przełącznik

diabel
Posty: 44
Rejestracja: 2006-01-28 16:32
Galeria: viewtopic.php?t=7209
Lokalizacja: Sopot

przełącznik

Post autor: diabel »

witam mam problem z przełącznikiem gazu,miałem djodowym :?: a chce teraz zmienic na 3 etapowy pomożecie :?:
Awatar użytkownika
skorik
Posty: 588
Rejestracja: 2005-10-15 08:27
Galeria: viewtopic.php?t=9986
Lokalizacja: Toruń

Post autor: skorik »

Diodowy :?: Tak? Znaczy się jeden przycisk (a nie przełącznik) a do tego kilka diod np. od rezerwy i poziomu napełnienia zbiornika. Jeżeli mówisz o takim (chwilowym) przycisku to nie zamienisz go na przełącznik: gaz, 0, paliwo. Wydaje mi się, że rodzaj przełącznika od gazu uzależniony jest od typu komputera. W tym pierwszym komputer odbiera tylko chwilowe impulsy (w momencie wciśnięcia przycisku) i zmienia swój stan. Działa jak przerzutnik (to z elektroniki :lol: ). Natomiast przełącznik trójpołożeniowy podaje sygnał do komputera ciągle. Dlatego nie można ich stosować wymiennie... Takie jest moje zdanie, ale mogę się mylić i chętnie wysłucham innych opinii.
Awatar użytkownika
Jedrek
Posty: 1134
Rejestracja: 2004-06-24 10:19
Samochód: Igen 1992 2,2GT
Lokalizacja: Ośno Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Jedrek »

Napisz dokładnie jaką masz instalkę najlepiej zrób zdjęcie przełącznika jaki masz, i jaki chciałbyś mieć i opisz jaką funkcję chcesz tym uzyskać.

Jak to mówią wszystko się da :twisted:
Fioletowy FORD PROBE I czywiście GT + LPG OMVL DREAM XXIN:):):):):)
Yamaha Xj 550 `83
Kawasaki ZZR600 `98
był: † Black Ford Frobe 2,2 Turbo GT `92 + LPG OMVL DREAM XXIN † A.D. 08.12.2006 Death! ;(
Awatar użytkownika
Alexs
Posty: 262
Rejestracja: 2005-03-20 16:35
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Alexs »

moze niekoniecznie od rodzaju instalki co od firmy,bo ja i na kompie i na śrubie miałam takie same przełączniki - I-O-II.
I like Mx-3

Mazda Dexelia 10W 40 Semi Synthetic
Awatar użytkownika
skorik
Posty: 588
Rejestracja: 2005-10-15 08:27
Galeria: viewtopic.php?t=9986
Lokalizacja: Toruń

Post autor: skorik »

Alexs pisze:ja i na kompie i na śrubie miałam takie same przełączniki - I-O-II.
Tak, ale jest jescze instalacja sekwencyjna i tam (raczej) nie ma możliwości wstawienia takiego przycisku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG”