Podtlenek Azotu

Gość

Podtlenek Azotu

Post autor: Gość »

Czy ktoś się orientuje w instalacjach na tzw. Nitros lub nos? Kiedyś czytałem chyba w Auto - Świecie, że taka instalacja zwiększyła w Punto dwukrotnie moc??? Piszę bo GregX wspomniał coś w temacie LPG. Podobno w Warszawie ktoś to zakłada???
Gość

Post autor: Gość »

dwukrotnie to raczej nie ale o jakieś 30%
polecam stronę www.usmotor.pl
czekam aż trochę stanieje :evil: droga zabawka :evil:
Gość

Lepiej turbo

Post autor: Gość »

Nie wiem jak wy ale aby azot zainstalowac i uzyskac 30% mocy to po pewny czasie bedziesz wymienial szprzenglo na mocniejsze na 100 %. Ja wole turbo 8) bo mam te moc na codzien i kiedy chce. Tak koszty s wienksze ale effect lepszy jak slyszysz ssssssssss i 5.3 lub mniej do setki
Jak chcecie to sprawdz ta strone on zaklada turbo i azot www.grabowski.pl
to narazie
Awatar użytkownika
alex
Posty: 402
Rejestracja: 2002-10-02 11:44
Samochód: brak
Lokalizacja: Outside Pl

Post autor: alex »

w tym temacie nei mam za duzo do powiedzenia ale byl kiedys ciekawy watek an forum http://www.gazeta.pl/forum w zakladce tuning o polaczeniu nos z gazem i wypowiadal sie tam wlasciciel bmw 325 podawal duzo ciekawych parametrow wiec jak ktos chce moze poszperac ja osobscie zgadzam sie z GTurbo i tez bylbym sklonny ku turbo a nie nos... a tak przy okazji to ten adres grabowskeigo ktory opodales kieruje na strone kandydata grabowskiego i jedyne co on tuninguje to wybory :twisted:
Raf
Klubowicz
Posty: 1830
Rejestracja: 2002-09-02 11:46
Galeria: viewtopic.php?t=5495
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Raf »

No właśnie, bez agitacji prosze ! :twisted:
Flanker wspomniał o elektrycznym turbo które może dodać pare koni....
brzmi nieźle, ma ktoś jakieś bliższe info na ten temat ?
Gość

adres

Post autor: Gość »

Przepraszam za zly adres i podaje wam dokladny http://www.grabowski.com.pl/
Awatar użytkownika
flanker
Posty: 350
Rejestracja: 2002-10-21 08:21
Samochód: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Elektryczne TURBO :)

Post autor: flanker »

Raf, chętnie podam adres. Koszty sa niewielkie a efekt rewelacyjny :)

http://www.electricsupercharger.com/

Sam planuje w przyszlym roku sobie to kupic:)) Chyba, ze wczesniej sprzedam PROBE. Czas pokaze :)
Gość

Post autor: Gość »

Weszłem na sronkę electricsupercharger i się wystraszyłem taki wiatraczek to umnie na balkonie się poniewiera i jest 12 V pasuje extra taki nawet duży jakby z PC model XXL sprzed paru lat,trochę pomajsterkować i będzie git .Narazie koszt mojego electricchargera to puszka browara.
Awatar użytkownika
flanker
Posty: 350
Rejestracja: 2002-10-21 08:21
Samochód: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nie tak szybko

Post autor: flanker »

Bardzo mi przykro, ale nie jestes w stanie uzyskac takiego ciagu z wentylatorka. Tylko pogorszysz parametry. Supercharger to nie tylko silniczek na 12V ale caly system (mysle, ze supercharger pracuje na 100 lub 200V), ktory obciaza alternator. Moj kumpel nie wierzyl i zrobil sobie turbine z nawiewu z jakiegos auta. Mimo, ze ciag mial niezly to byl jakies 500 razy za slaby i w rezultacie pogorszyl parametry auta.
Ja widzialem na filmie jak taka elektryczna turbina pracuje. Myszke komputerowa zdmuchnie na kilka metrow i bardzo trudno ja uczymac w rece.
Pozdrawiam! :)
Gość

Post autor: Gość »

żartowałem tylko,widziałem też na filmiku jak turbinka sama lata :lol: ciekawe jaką ma moc :twisted: no i ta cena 300 baksów :evil: pozdrawiam wszystkich majsterkowiczów no i zabieram się za turbinke mechaniczną :idea:
mahon

nitro

Post autor: mahon »

Mam kumpla z nitro w cinkasie, to gówno po tuningu mechanicznym smaruje 180-bez nitro, po załączeniu nitro roz...ło głowice i wypaliło filtr.
W głowicy pękła porcelanka i dostała się do gniazda zaworowego.
Dalej była naprawa głowicy i wymiana świec na jakies specjalne.
Ale efekt podobno jest. Pozdrawiam wszystkich właścicieli Proboszczy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechaniczny”