W piątek zmieniam tłumik.. proszę o głosy..

Który lepszy???

Czas głosowania minął 2005-09-03 16:57

1
3
11%
2
4
14%
3
21
75%
 
Liczba głosów: 28

Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

nikosnikos pisze:
Drzymek pisze:Oczywiście że numer 3. Te kwadraty będą wyglądać basko na Probku... :twisted:
"Bosko" znaczy tak: 8)
Obrazek
Wygląda Super!!! Nie ma się nad czym zastanawiać! Bierz 3 :!: :!: :!:
BEAUTY...POWER...SOUL...
Voodoo
Posty: 1604
Rejestracja: 2005-02-06 18:23
Galeria: viewtopic.php?t=5493
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Nie będę zakładał nowego tematu, więc dokleję się tutaj. 8)
A co sądzicie o takiej propozycji:
Obrazek
Wpadło mi to w oko biegając po necie.
Z tego co zauważyłem to jest to nowość na rynku firmy BLACKFLAME.
Cena nie jest aż taka tragiczna, bo znalazłem za 369zł. całość wykonana z nierdzewki, końcówka wyposażona jest w demontowalny tłumik refleksyjny, czyli można jeździć ciszej lub głośniej w zależności od upodobań.
Ciekaw jestem waszych opinii i ciekawe jakby się to prezentowało.
ObrazekFord Probe 2.0 '94r.
Awatar użytkownika
Tomasz S
Posty: 1692
Rejestracja: 2004-11-25 18:21
Galeria: viewtopic.php?t=5611
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Tomasz S »

KWASÓWKA - IT IS . Kształt też ładny ... :-k Tylko ciekawe czy do końca spełnia zadanie ? - tłumi hałas .
Ostatnio zmieniony 2005-08-31 18:09 przez Tomasz S, łącznie zmieniany 1 raz.
Voodoo
Posty: 1604
Rejestracja: 2005-02-06 18:23
Galeria: viewtopic.php?t=5493
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Nowoczesny tłumik końcowy przeznaczony do tuningu. Tłumiki Blackflame wyróżnia wysoka jakość i dokładność wykonania. Dotyczy to zarówno ich wyglądu, jak i cech mających wpływ na wydajność i żywotność. Zarówno końcówka, jak i cała pokrywa puszki wykonana jest ze stali nierdzewnej. To zapewnia połysk na wiele lat. Spawy wykonano impulsowo (technologia TIG). Dzięki temu elementy są dobrze spasowane, a powierzchnie wewnętrzne tworzą gładki kanał o niskich oporach przepływu. Puszka pełniąca rolę tłumika absorpcyjnego wypełniona jest watą stalową o znacznie większej sprężystości i żywotności od konwencjonalnych wypełnień z włókien szklanych.
Końcówka wyposażona jest w demontowalny tłumik refleksyjny. Wyjęcie wkładki zwiększa przelotowość.

Tłumik posiada wlot ukształtowany w taki sposób, aby ułatwić łączenie z rurami o różnych średnicach wewnętrznych - z zakresu 48mm - 58mm
ObrazekFord Probe 2.0 '94r.
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Voodoo pisze:Nie będę zakładał nowego tematu, więc dokleję się tutaj. 8)
A co sądzicie o takiej propozycji:
Wpadło mi to w oko biegając po necie.
Z tego co zauważyłem to jest to nowość na rynku firmy BLACKFLAME.
Cena nie jest aż taka tragiczna, bo znalazłem za 369zł. całość wykonana z nierdzewki, końcówka wyposażona jest w demontowalny tłumik refleksyjny, czyli można jeździć ciszej lub głośniej w zależności od upodobań.
Ciekaw jestem waszych opinii i ciekawe jakby się to prezentowało.
A widziałeś moje tłumiki?? No to masz skale jeśli chodzi o wygląd
Awatar użytkownika
SoTonkA
Posty: 821
Rejestracja: 2005-08-28 21:04
Galeria: viewtopic.php?t=5770
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: SoTonkA »

No i tłumik zmieniony... Panowie w warsztacie byli bardzo mili przymierzyli mi tłumiczki żebym zobaczyła jak wyglądają a potem jak jush zdecydowałam który będzie zakładany, dzielnie znosili moje "jeszcze troszeczkę do przodu", "a może troszkę do tyłu", "ale wie pan co troszkę może w górę(dół)", "a nie da się bardziej na lewo" :lol: :lol: :lol:
W każdym razie tłumiczek jest, ładnie mruczy, ślicznie wygląda a ja jestem bardzo zadowolona. :D :D :D
Wybrałam oczywiście trójeczkę i muszę przyznać że wygląda to wszystko razem cudnie :D :D :D
Dziękuję wam za głosy i komentarze.. teraz mam do odsprzedania oryginalny (chyba) tłumik.. Jutro wrzucę fotki do galerii.. Pozdrawiam :twisted: :twisted:
220 koni, turbo, nitro.. No kocham ten wóz 8)Obrazek
Awatar użytkownika
SoTonkA
Posty: 821
Rejestracja: 2005-08-28 21:04
Galeria: viewtopic.php?t=5770
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: SoTonkA »

Z lekkim opóźnieniem ale.. foty są w galerii, proszę tam zaglądać, oglądać i komentować..
220 koni, turbo, nitro.. No kocham ten wóz 8)Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Optyczny”