Stożek wraz z dolotem z USA - WIELKI FINAŁ!

Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

xXxXx wszystko ładnie pięknie, ale kupując 10 sztuk wysyłka na terenia USA nie wynosi 10x22$ tylko odpowiednio mniej, jednak niech Ci będzie, górna granica, dodatkowo wysyłka do Polski frachtem takiego towaru to około 150zł CAŁOŚĆ czyli - 15zł na osobę, mamy wiec górną granicę dolotu 140 zł + 15 wysyłka do Polski na osobę (niech będzie 20) i ewentualna wysyłka w Polsce + 10zł. Cło wynosi koło 10% wiec kolejne 200zł w duża górką. Ja rozumie, że osoba zajmująca się w tym w USA chapnie sobie prowizję, jednak nie po 100zł od dolotu. To firmy pośredniczące biorą tylko 20%.

Policzmy jeszcze raz dla 10 sztuk: 1400zł doloty z wysyłka w USA + 200zł wysyłka do Polski + 100 zł wysyłka w Polsce do każdego średnio po 10zł i cło z górką około 200zł. Daje nam to łącznie 1900zł,a Ty wołasz od nas 290 za sztukę, co daje 2900 :shock: , czyli prosta matematyka, zaokrąglając koło 1000zł prowizji dla Twojego qmpla.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
mers
Posty: 243
Rejestracja: 2005-11-23 09:27
Samochód: brak
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: mers »

to ile mamy na dzień dzisiejszy chętnych osób?
proponuje sporządzić jakąś listę.
no i jedno jest pewne, nie zapłacę za to 300 pln bo to żaden interes. Wysyłałem już paczki z USA i też wiem ile to kosztuje :D
Obrazek
probe II GT 93
krasnal193
Posty: 161
Rejestracja: 2006-04-18 11:30
Samochód: Mitsubishi 3000GT
Lokalizacja: Warszawa

dolot

Post autor: krasnal193 »

Chciałem się dopisać do waszej listy też jestem zainteresowany !!!
Awatar użytkownika
Roswell
Posty: 441
Rejestracja: 2006-09-01 11:12
Galeria: viewtopic.php?t=9688
Lokalizacja: Ustroń

Post autor: Roswell »

Tak mi się przypomniało że chyba taka firma jak polamer ma atrakcyjne ceny wysyłek do polski z usa :)
Probe II 2.0 93 USA

Jeżeli wsadzę ci palec do oka, to ty masz palec w oku i ja mam palec w oku, ale to nie to samo
Awatar użytkownika
mers
Posty: 243
Rejestracja: 2005-11-23 09:27
Samochód: brak
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: mers »

Roswell pisze:Tak mi się przypomniało że chyba taka firma jak polamer ma atrakcyjne ceny wysyłek do polski z usa :)
z tego co się orientuje to jest to najlepsza firma wysyłkowa...

mi części do oldsa właśnie polamerem źą wysyłał i nie było problemu, jedynie felgi utkneły w urzędzie celnym, ale skończyło się tylko na opłatach skarbowych 8)
Obrazek
probe II GT 93
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

mers pisze:
Roswell pisze:Tak mi się przypomniało że chyba taka firma jak polamer ma atrakcyjne ceny wysyłek do polski z usa :)
z tego co się orientuje to jest to najlepsza firma wysyłkowa...

mi części do oldsa właśnie polamerem źą wysyłał i nie było problemu, jedynie felgi utkneły w urzędzie celnym, ale skończyło się tylko na opłatach skarbowych 8)
Frach maja tani jak barszcz, to fakt, ale potrzebujemy żeby ktoś to kupił w USA i wysłał, bez pośrednika nie damy rady.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Sin
Posty: 22
Rejestracja: 2003-03-30 21:29
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sin »

Hej, ja też jestem chętny, możecie dopisać mnie do listy, a tak swoja drogą jeśli się uda możemy zrobić akcje np. na lampy CLEARY :)
Ford Probe 24V 95'
Awatar użytkownika
Roswell
Posty: 441
Rejestracja: 2006-09-01 11:12
Galeria: viewtopic.php?t=9688
Lokalizacja: Ustroń

Post autor: Roswell »

Sin pisze: lampy CLEARY :)
Masz może foto ?
Probe II 2.0 93 USA

Jeżeli wsadzę ci palec do oka, to ty masz palec w oku i ja mam palec w oku, ale to nie to samo
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

Roswell zerknij na temat "Lampy" w Tuningu, tam jest dużo zdjęć lamp na z Ebay.

pozdro
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
mbmaster
Posty: 275
Rejestracja: 2006-05-14 00:08
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mbmaster »

Jest juz odpowiedz? 8)
Obrazek
Gturbo
Posty: 202
Rejestracja: 2006-02-02 21:31
Samochód: brak
Lokalizacja: New York Kielce

Post autor: Gturbo »

Heja. Witam i widze ze jestescie zainteresowani dolotami. Powiem wienc ze mam okazje zalatwic 10 kompletow firmy Bomz. Macje dwie opcje.
Wysylka individulana do kazdego domu czas odbioru 17-21 dni roboczych cena 250 zl z wysylka. Druga opcja to wyslanie tego jako calosc do jednej osoby w kraju i cena z wysylka wyjdzie was 225 zl. Jesli jestescie zainteresowani ktoras opcja prosze dac mi znac. Formy platnosci tylko przelew na konto zanim paczka wyjdzie z USA. Jeszcze jedno mam dwa komplety rozporek przod i tyl firmy Bomz jak by ktos byl zainteresowany. moj mail to kielce@earthlink.net

Dziekuje
2007 Toyota Camry Hybrid
Trek
Awatar użytkownika
Roswell
Posty: 441
Rejestracja: 2006-09-01 11:12
Galeria: viewtopic.php?t=9688
Lokalizacja: Ustroń

Post autor: Roswell »

Gturbo pisze:Heja. Witam i widze ze jestescie zainteresowani dolotami. Powiem wienc ze mam okazje zalatwic 10 kompletow firmy Bomz. Macje dwie opcje.
Wysylka individulana do kazdego domu czas odbioru 17-21 dni roboczych cena 250 zl z wysylka. Druga opcja to wyslanie tego jako calosc do jednej osoby w kraju i cena z wysylka wyjdzie was 225 zl. Jesli jestescie zainteresowani ktoras opcja prosze dac mi znac. Formy platnosci tylko przelew na konto zanim paczka wyjdzie z USA. Jeszcze jedno mam dwa komplety rozporek przod i tyl firmy Bomz jak by ktos byl zainteresowany. moj mail to kielce@earthlink.net

Dziekuje
A foty tych rozpórek by były? I czy pasują do 2.0 no i jak z cenami 8)
Probe II 2.0 93 USA

Jeżeli wsadzę ci palec do oka, to ty masz palec w oku i ja mam palec w oku, ale to nie to samo
Gturbo
Posty: 202
Rejestracja: 2006-02-02 21:31
Samochód: brak
Lokalizacja: New York Kielce

Post autor: Gturbo »

Napisz na maila masz wiec pisz a wysle ci fotki
2007 Toyota Camry Hybrid
Trek
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

Hejka
Dostałem odpowiedz z Gt4All, trza było im troszkę pomarudzic, bo maja straszny zapierdziel. Cena za sztuke wyjdzie w granicach 200zł, jednak pragne zauważyc, że to jest GÓRNA cena, z potencjalnym cłem i bardzo drogą wysyłka do Polski (musimy liczyc jakiś margines ceny). Sadze ze zaraz po nowym roku zaczniemy kompletowac kase, tak ze jak bedzie rachunek i zaraz im wysylamy.

Aha, ich zasada jest taka: "my wystawimy Panu rachunek na czesci z wysylka w US plus nasza prowizja w momencie gdy bedziemy znali koszty wysylki do POslki, doplaci Pan roznice przed wysylka."

Pozdrawiam
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Roswell
Posty: 441
Rejestracja: 2006-09-01 11:12
Galeria: viewtopic.php?t=9688
Lokalizacja: Ustroń

Post autor: Roswell »

Kędziorek pisze:Hejka
Dostałem odpowiedz z Gt4All, trza było im troszkę pomarudzic, bo maja straszny zapierdziel. Cena za sztuke wyjdzie w granicach 200zł, jednak pragne zauważyc, że to jest GÓRNA cena, z potencjalnym cłem i bardzo drogą wysyłka do Polski (musimy liczyc jakiś margines ceny). Sadze ze zaraz po nowym roku zaczniemy kompletowac kase, tak ze jak bedzie rachunek i zaraz im wysylamy.

Aha, ich zasada jest taka: "my wystawimy Panu rachunek na czesci z wysylka w US plus nasza prowizja w momencie gdy bedziemy znali koszty wysylki do POslki, doplaci Pan roznice przed wysylka."

Pozdrawiam
A czy nie dało by się też dorzucić dolotu do 2.0?
Na allegro gość chce za niego 350zł :(
Probe II 2.0 93 USA

Jeżeli wsadzę ci palec do oka, to ty masz palec w oku i ja mam palec w oku, ale to nie to samo
Awatar użytkownika
crupek
Posty: 636
Rejestracja: 2006-07-21 20:45
Samochód: Probe II 2.5 V6 MEDICI
Galeria: viewtopic.php?t=9043
Lokalizacja: Głogów Wrocław

Post autor: crupek »

Roswell pisze: A czy nie dało by się też dorzucić dolotu do 2.0?
Na allegro gość chce za niego 350zł :(
Dokładnie wtedy też bym złożył zamówienie do 2.0
"No chyba że ten V6 będzie bez problemu pasował do 2.0 :)
To jak ??
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

Heja

Dostałem propozycję od kolegi z Mazdy Speed, że załatwi nam bez żadnych prowizji, jednak okres świąteczny nie za bardzo nadaje się na prowadzenie takich pertraktacji. Po świętach zapytam czy nie byłoby problemu z zamówieniem do 2.0.

Pozdrawiam
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
crupek
Posty: 636
Rejestracja: 2006-07-21 20:45
Samochód: Probe II 2.5 V6 MEDICI
Galeria: viewtopic.php?t=9043
Lokalizacja: Głogów Wrocław

Post autor: crupek »

czyli doloty się różnią ??
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

crupek pisze:czyli doloty się różnią ??
Kurcze o to już musisz pytac łebskie głowy tego forum, ale tak na chłopski rozum biorąc to różnice są ;)
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
mbmaster
Posty: 275
Rejestracja: 2006-05-14 00:08
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mbmaster »

NA 100% sa inne. Inne mocowania inne wyjscia EGR itd
Obrazek
Awatar użytkownika
crupek
Posty: 636
Rejestracja: 2006-07-21 20:45
Samochód: Probe II 2.5 V6 MEDICI
Galeria: viewtopic.php?t=9043
Lokalizacja: Głogów Wrocław

Post autor: crupek »

I co byłby problem zamówić jeszcze dwa stożki z dolotami do 2.0 ??
Bo ja byłbym chętny na 100% i Roswell pewnie też :)
Wiem że mocy to mi to zbytnio nie podniesie ale za to ten dźwięk :)
Awatar użytkownika
mbmaster
Posty: 275
Rejestracja: 2006-05-14 00:08
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mbmaster »

Po Świetach wszystko ustalimy z andrev i zobaczymy czy bedzie chcial laczyc zamowinia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bogus
Posty: 60
Rejestracja: 2006-12-30 18:36
Samochód: brak
Lokalizacja: Stany

Post autor: Bogus »

Witam
Siedze w usa Jezeli szukacie kogos kto to wysle to wlasnie go macie :lol: Czekam na propozycje, znam ebay na wylot mam juz ponad 100 zakupionych rzeczy. Wtym czesci do samochodow. Wiem jak ciezko w polsce cos dostac wiec chetnie pomagam. Tylko powazne oferty, nie mam czasu na targowanie sie o kazdego dolara wiec prosze o powzne propozycje, przesylam przez najlepsza firme wysylkowa Polonez parcel Service, Polamer nie polecam. Cena za paczke od 0.30$ za funt (min20) lotnicze 1,75$
Awatar użytkownika
Chaos
Posty: 364
Rejestracja: 2006-07-06 09:26
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=15476
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: Chaos »

Ja tez pewnie bym wzial ale wszystko zalezy od finansow A z tymi pewni ebedzie cienko :?

Bogus bez urazy ale juz kilka osob na kilku klubowiczach sie zawiodlo Wiec ja bym sie zastanowil komu przelewac pieniadze Szczegolnie ze siedzi w USA
Obrazek

Na początku był Chaos potem Bóg stworzył Probe
Awatar użytkownika
Roswell
Posty: 441
Rejestracja: 2006-09-01 11:12
Galeria: viewtopic.php?t=9688
Lokalizacja: Ustroń

Post autor: Roswell »

Mnie możecie niestety skreślić z listy skoro nie będzie dolotów do 2.0 :( :(
Probe II 2.0 93 USA

Jeżeli wsadzę ci palec do oka, to ty masz palec w oku i ja mam palec w oku, ale to nie to samo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechaniczny”