Kayl

Kolekcje fotek.
Awatar użytkownika
Kayl
Posty: 228
Rejestracja: 2010-04-11 12:21
Samochód: PGT 91 & Civic Ferio & FTO
Galeria: viewtopic.php?t=17494
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Garett

Post autor: Kayl »

-- oryginalny post 2011-08-16 15:23 --

hehe

-- dodano 2011-08-26 19:17 --

Nowe zdjęcia :) zmieniłem troche dolot

-- dodano 2011-11-07 09:25 --

UP
tym razem co zrobiłem:
-została zdjęta belka (przez co lepiej sie chłodzi silnik i już sie tak nie muli)
-wyciąłem w błotniku skrzela
-założyłem stroboskopy
-zamontowałem nowe klosze (clear)
-i co najważniejsze już jest założony zderzak od GL'a
-założyłem w końcu próg z prawej strony :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Prezes
Klubowicz
Posty: 1767
Rejestracja: 2008-09-27 13:31
Samochód: Probe 2.2 GT 92r.
Galeria: viewtopic.php?t=15588
Lokalizacja: Przytoczno woj. Lubelskie

Re: Garett

Post autor: Prezes »

Garett pisze: -została zdjęta belka (przez co lepiej sie chłodzi silnik i już sie tak nie muli)
Czego człowiek nie robi dla poprawy osiągów. :twisted: Nikomu źle nie życzę sam kiedyś myślałem żeby ją zdjąc, ale sam widzisz co było jak przydzwoniłeś.. a teraz pomyśl co by było gdybyś uderzył bez niej..
Ostatnio zmieniony 2011-11-07 17:48 przez Prezes, łącznie zmieniany 1 raz.
„Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.”
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Re: Garett

Post autor: Robert »

Nihil novi... :roll:


:arrow: GT1 One Quarter Mile - Projekt Lukask'a
Drzymek pisze:Ludzie, Wyście przednią belkę wycięli :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock:
:arrow: Zamontowałem BOV'a - polecam...
Kocureq pisze:Może wszyscy zrobimy sobie klubowy projekt pt. "wycinamy przednią belkę"?
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
Prezes
Klubowicz
Posty: 1767
Rejestracja: 2008-09-27 13:31
Samochód: Probe 2.2 GT 92r.
Galeria: viewtopic.php?t=15588
Lokalizacja: Przytoczno woj. Lubelskie

Re: Garett

Post autor: Prezes »

No wiem, temat jak rzeka, ale dla mnie jedynym sensownym powodem dla wyjęcia - wycięcia tej belki jest montaż jakiegoś pokaźnego coolera ( i mam nadzieję, że takowy się u kolegi znajdzie :wink: ). W końcu inżynierowie nie wymyślili jej tylko po to, żeby podnieśc masę auta, podwyższyc spalenie i obniżyc osiągi. :)
„Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.”
Awatar użytkownika
Kayl
Posty: 228
Rejestracja: 2010-04-11 12:21
Samochód: PGT 91 & Civic Ferio & FTO
Galeria: viewtopic.php?t=17494
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Garett

Post autor: Kayl »

-- oryginalny post 2011-11-07 19:02 --

cooler będzie, tylko na razie nie mam na to kasy jak już wcześniej pisałem mam 18 lat i chodze do szkoły, a z tego co zarobie i odłoże (a odkładam całą kase jaką mam) to jest mi ciężko uzbierać na np. BOV'a, duży intercooler i mase innych rzeczy, które znajdą sie w moim cudeńku :)

-- dodano 2011-12-28 03:25 --

zmieniłem troche galerie :D
Obrazek
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: Garett

Post autor: resko »

Garett pisze:

zmieniłem troche galerie :D

Gdzie zmieniłeś :? Wstawiaj zdjęcia na tych stronach co piszesz,czyli po kolei,bo takie nawalenie fotek tylko na pierwszej stronie galerii nie ma w ogóle sensu.Ktoś zobaczy,że jest coś nowego w twojej galerii np.twój post zagląda i widzi jak wyżej trzy nowe wyrazy a zdjęć nie ma trzeba wracać na pierwszą stronę i szukać,które to dodałeś może to,może to #-o .Wstawianie zdjęć tylko na początku jest bez sensu.
Awatar użytkownika
Kayl
Posty: 228
Rejestracja: 2010-04-11 12:21
Samochód: PGT 91 & Civic Ferio & FTO
Galeria: viewtopic.php?t=17494
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Garett

Post autor: Kayl »

no właśnie nie, bo widać wszystkie zdjęcia widać na 1-ej stronie, wszystko jest teraz poukładane po kolei
Obrazek
Awatar użytkownika
Basia
Klubowicz
Posty: 3520
Rejestracja: 2009-04-07 21:35
Samochód: Ford Probe II gen. 2.0 i Seat Ibiza 1.0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Garett

Post autor: Basia »

Póki co mamy w temacie dotyczącym zakładania galerii zdjęć naszego samochodu między innymi taką wytyczną:
Voodoo pisze:W pierwszym poście ma się znajdować galeria (i tylko tam), oczywiście dowolnie zaprojektowana i aktualizowana o wszelkiego rodzaju nowości, jakimi będą zdjęcia, czy opisy naszego pupila. Pierwszy post można edytować dowolną ilość razy. Jeśli zachodzi potrzeba aktualizacji tematu, wystarczy dopisać na samym końcu wątku, post z informacją o nowych zdjęciach.
więc nie widzę nic złego w tym, że Garett dodał info o aktualizacji ;)
Nie denerwuj się tak Piotruś ;)
Awatar użytkownika
Czarls
Posty: 125
Rejestracja: 2011-12-14 21:50
Samochód: Probe 2.2 GT 89.Genesis Coupe 2.8 Rspec MY12
Galeria: viewtopic.php?t=19767
Lokalizacja: Wodzisław Świętokrzyskie :) gg 118873
Kontakt:

Re: Garett

Post autor: Czarls »

Tak z ciekawości bo przyglądałem się dokładnie fotką przodu w twoim aucie i nie widzę tam żadnych dysz wysokociśnieniowych do tego szkła typu mat jak ty sobie to wyobrażasz co ??? Chodzi o założenie przez ciebie Xenonów.
Pierwsze co to jak cię złapią niebiescy to ci dowód zabiorą i kupa nieprzyjemności później i kasa w plecy za przegląd.
Drugie to że w lampach nie przystosowanych pod tego typu oświetlenie będziesz ludziom po gałach świecił i w kosmos.
Wolnossąca to może być kobieta>>>> no turbo no fan :D

http://www.facebook.com/pages/Wodzis%C5 ... 6459936117
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: Garett

Post autor: resko »

Basia pisze:Póki co mamy w temacie dotyczącym zakładania galerii zdjęć naszego samochodu między innymi taką wytyczną:
Voodoo pisze:W pierwszym poście ma się znajdować galeria (i tylko tam), oczywiście dowolnie zaprojektowana i aktualizowana o wszelkiego rodzaju nowości, jakimi będą zdjęcia, czy opisy naszego pupila. Pierwszy post można edytować dowolną ilość razy. Jeśli zachodzi potrzeba aktualizacji tematu, wystarczy dopisać na samym końcu wątku, post z informacją o nowych zdjęciach.
więc nie widzę nic złego w tym, że Garett dodał info o aktualizacji ;)
Nie denerwuj się tak Piotruś ;)
Basiu ja się nie denerwuje :D ale to co jest zacytowane przez Ciebie mija się troszkę z celem bo zobacz-moja galeria jest dość rozbudowana,jest tam mnóstwo zdjęć i raczej by one wszystkie nie zmieściły się na jednej stronie,więc :?: Druga sprawa to taka,że jeżeli ktoś pisze w swojej galerii po kolei i by wklejał pod tym co napisze,że np.zobaczcie zmieniłem tylne lampy albo popatrzcie wyciąłem przednią belkę itd i pod każdym postem widniało by zdjęcie to czy nie było by czytelniej :?: No powiesz Basiu czyż nie mam racji :D To tylko taka moja mała uwaga,każdy robi co chce w swojej galerii toć to ich prywata :wink:
Awatar użytkownika
Basia
Klubowicz
Posty: 3520
Rejestracja: 2009-04-07 21:35
Samochód: Ford Probe II gen. 2.0 i Seat Ibiza 1.0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Garett

Post autor: Basia »

No jasne, że jakaś chronologia by się przydała bo i się przyjemniej to czyta i jest bardziej przejrzyste, ale to indywidualna sprawa osoby, która tworzy swoją galerię ;)
Awatar użytkownika
Kayl
Posty: 228
Rejestracja: 2010-04-11 12:21
Samochód: PGT 91 & Civic Ferio & FTO
Galeria: viewtopic.php?t=17494
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Garett

Post autor: Kayl »

No ale o co wam chodzi bo teraz nie rozumiem #-o przecież wszystko jest opisane w 1-ym poście, i poukładane chronologicznie a jak beda nowe fotki to po prostu bede dopisywal na nowej stronie ze je wrzucam, a zdjęcia i opisy będą na 1-ej stronie
Obrazek
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Re: Garett

Post autor: Robert »

Garett pisze:No ale o co wam chodzi bo teraz nie rozumiem #-o
Zły niedzwiedz chodził po lesie i tylko czekał aby komuś przyłożyć. Zobaczył zająca:
- Te zając czemu chodzisz bez czapki?
I łup go.
Idzie dalej zobaczył wilka.
- Wiesz co mam ochotę komuś przyłożyć...
- No to idziemy do zająca...
- On już dostał, głupio tak jakoś...
- Pretekst zawsze się znajdzie. Poprosisz go o papierosa. Jak da z filtrem, to powiesz, że chciałeś bez filtra. Jak da bez filtra, to powiesz, że chciałeś z filtrem.
Poszli do zająca.
- Cześć zajączku poczęstujesz mnie papierosem?
- Chcesz z filtrem czy bez filtra?
- Zając ty znowu bez czapki chodzisz...
Tłumacząc na "nasze": ok, prowadź sobie galerię jak chcesz, ale jak tam progi? Bo przebieg na pewno cofany. :mrgreen:

;)
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
Patryk-
Klubowicz
Posty: 2142
Rejestracja: 2008-07-13 18:30
Samochód: 2.2 GT 92r... niebawem w remoncie ;]
Galeria: viewtopic.php?t=14552
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (stojadła)

Re: Garett

Post autor: Patryk- »

:lol: :lol:
nie ma zdjęć bo się nie da wstawić :(
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: Garett

Post autor: resko »

Patryczku ty tu się nie chichraj tylko zabieraj te graty ode mnie,bo za kilka dni jedynka jedzie na złomowisko,a garażu nie chcę zagracać całego w sprzedanych częściach :D
Awatar użytkownika
Patryk-
Klubowicz
Posty: 2142
Rejestracja: 2008-07-13 18:30
Samochód: 2.2 GT 92r... niebawem w remoncie ;]
Galeria: viewtopic.php?t=14552
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (stojadła)

Re: Garett

Post autor: Patryk- »

No tak, zapomniałem :mrgreen:
nie ma zdjęć bo się nie da wstawić :(
Awatar użytkownika
Kayl
Posty: 228
Rejestracja: 2010-04-11 12:21
Samochód: PGT 91 & Civic Ferio & FTO
Galeria: viewtopic.php?t=17494
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Garett

Post autor: Kayl »

hehe, progi szczerze mówiąc są w masakralnym stanie, tzn. 1 jest zgnity, aż dziura jest, a Przebieg hmm... 270 tys. ponad ...chyba niecofany :D ...hmmm... Resko... to nie jest dział GIEŁDA :)
Obrazek
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: Garett

Post autor: resko »

Luzik :P :wink:
Awatar użytkownika
Kayl
Posty: 228
Rejestracja: 2010-04-11 12:21
Samochód: PGT 91 & Civic Ferio & FTO
Galeria: viewtopic.php?t=17494
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Garett

Post autor: Kayl »

-- oryginalny post 2011-12-31 03:50 --

hehe spoko żartowałem :D

-- dodano 2012-02-25 17:16 --

kilka fotek na których widać w końcu założoną kierownice Momo i fotele z CRX'a lżejsze od fabrycznych, ale dokładnie o ile to nie wiem ...auto jest już troche odchudzone, z bagażnika wyrzucona jest zapasówka i lewarek, nie ma tam praktycznie nic oprócz plastików i wykładziny, belka przednia już dawno wyrzucona, miałem wypadek jak widać i musiałem ją wyrzucić, chcę jeszcze elektryczne pasy wyrzucić i zamontować 4pkt. Takaty, myślę też nad wyrzuceniem tylnej kanapy i oparć i i wspawać coś takiego http://www.southern-comfords.de/Autos/F ... raum01.JPG tylko musze ogarnąc na razie środek do końca będzie wykładzina zmieniana na czarną i deska rozdzielcza z tego na części ...myśle żeby ją obszyć alkantrą co o tym sądzicie ? chcę żeby była czarna razem ze wszystkimi plastikami w środku
Obrazek
Awatar użytkownika
Pajda16v
Posty: 543
Rejestracja: 2011-12-01 14:30
Samochód: osobowy 1995 4-suw
Galeria: viewtopic.php?t=19719
Lokalizacja: Malediwy

Re: Garett

Post autor: Pajda16v »

No no widać probocholik na całego :D
Widać dużo włożonego serca i pracy, czasu... Życzę aby osiągnąć cel który masz w planie :)
Aluski w czarnym miodzio :)
Probe to nie samochód, to styl życia...
Awatar użytkownika
Kayl
Posty: 228
Rejestracja: 2010-04-11 12:21
Samochód: PGT 91 & Civic Ferio & FTO
Galeria: viewtopic.php?t=17494
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Garett

Post autor: Kayl »

Szczerze mówiąc to dużo razy tym samochodem nie jeździłem, on więcej czasu stał niż jeździł :( i tak jeszcze dużo w nim jest do zrobienia, wszystkie pieniądze idą na części, ostatnio nawet kasy nie mam żeby go zalać :( ...na dniach chcę założyć HKS'a, ale żeby go założyć to dolot musze troche zmienić, wskaźniki chcę założyć i zrobić w końcu słupek na te 3 wskaźniki, założyć sprężyny obniżające które przyjdą mam nadzieje że w przyszłym miesiącu, powymieniać amortyzatory, bo mam dobre z tego na części, deske zmienic dołożyć tripa itp... nie wiem kiedy ten samochód będzie skończony :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Patryk-
Klubowicz
Posty: 2142
Rejestracja: 2008-07-13 18:30
Samochód: 2.2 GT 92r... niebawem w remoncie ;]
Galeria: viewtopic.php?t=14552
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (stojadła)

Re: Garett

Post autor: Patryk- »

Nie rób z niego wydmuszki.... :| będziesz się nim ścigał? pobaw się z silnikiem a na koniec jak Ci będzie mało, wywalaj z niego co popadnie, tylko zostaw silnik przynajmnie
j....Ten pas przedni też się może przydać, tony nie waży, a bez niego wątpie żebyś zyskał cenne sekundy na ćwiartke chociażby,a zawsze jak w coś pierdykniesz to jednak jest on jakimś zabezpieczeniem.... :wink:
nie ma zdjęć bo się nie da wstawić :(
Awatar użytkownika
Kayl
Posty: 228
Rejestracja: 2010-04-11 12:21
Samochód: PGT 91 & Civic Ferio & FTO
Galeria: viewtopic.php?t=17494
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Garett

Post autor: Kayl »

najpierw to musze wyciąć przód, bo chcę z tamtego przyspawać, bo cały pokrzywiony jest co mi da, że założe belke, jak będzie skierowana w dół ? ... a szczerze mówiąc to sam nie wiem jak sie za to zabrać, bo mam wycięty przód z tamtego, ale jak to wszystko pospawać żeby równo było ? kurde... nawet spawarki nie mam, może oddam to gdzieś do zakładu i mi to zrobią żeby równo było ? co o tym sądzisz ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Patryk-
Klubowicz
Posty: 2142
Rejestracja: 2008-07-13 18:30
Samochód: 2.2 GT 92r... niebawem w remoncie ;]
Galeria: viewtopic.php?t=14552
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (stojadła)

Re: Garett

Post autor: Patryk- »

no jak nie masz spaewarki to to chyba będzie najlepszy pomysł ;) zapłacisz ale będziesz miał dobrze pospawane i docięte tak jak trzeba, pod warunkiem że dotknie się do tego ktoś kto robi takie rzeczy, Bo jak Ty się weźmiesz a nie umiesz, to możesz mieć problem chociażby ze spasowaniem później daszków od lamp :)
nie ma zdjęć bo się nie da wstawić :(
Awatar użytkownika
Kayl
Posty: 228
Rejestracja: 2010-04-11 12:21
Samochód: PGT 91 & Civic Ferio & FTO
Galeria: viewtopic.php?t=17494
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Garett

Post autor: Kayl »

no, to chyba tak zrobie ;) ciekawe ile takie coś kosztuje... może już na przyszły miesiąc to zrobie :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”