montarz gazu w wawie-gdzie???

Awatar użytkownika
UkI
Posty: 67
Rejestracja: 2004-07-04 12:04
Samochód: brak
Lokalizacja: Piaseczno

montarz gazu w wawie-gdzie???

Post autor: UkI »

Witam
Jestem tutaj nowy. Wczoraj kupiłem sobie Forda Probe II i niestety musze założyć do niego gazik. I stad moje pytanko. Mozecie mi powiedziec gdzie mi naprawde dobrze zamontuja gaz (oczywiście teren wawy i okolic)?
pozdrawiam
Probe II 2,5 V6
Sh(.)(.)ters
Posty: 1703
Rejestracja: 2004-01-28 21:17
Galeria: viewtopic.php?t=5520
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sh(.)(.)ters »

Powiem Ci tak:
Jeśli chodzi o zamontowanie, to bardzo estetycznie i porządnie robią na Modlińskiej (w stronę Warszawy, na przeciw salonu Volvo). Wszystkie kabelki odpowiednio zamocowane, zaizolowane plastikowymi rurkami.

Niestety do dziś dnia (już prawie miesiąc) mój gaz nie jest odpowiednio wyregulowany (mimo zmiany dolotu powietrza). Teraz próbuję sam wyregulować, ale to jakiś koszmar. Zbyt uboga mieszanka - gaśnie, zbyt bogata - pali ponad 15 litrów. Do tego dochodzi jeszcze silniczek wolnych obrotów i wszystko wzajemnie oddziałuje na siebie. Może mi się uda, zresztą w przyszłym tygodniu jadę na przegląd i nie popuszczę, wyjadę dopiero dobrze wyregulowanym :D

Aha - całość powinna się zamknąć w 1800 pln.

Pzdrv
..........Obrazek.........
.....The Power of Dreams.....
Awatar użytkownika
propaganda
Posty: 282
Rejestracja: 2003-08-01 13:20
Samochód: brak
Lokalizacja: Stara Miłosna
Kontakt:

Post autor: propaganda »

To zależy jaki chcesz zamontować. Ja mam Sekwencję... i niektórzy wiedzą, że od roku walczę z nią... teraz samochód od ponad miesiaca stoi, bo nie opłaca mi się jeździć na benzynce. Ale problem był w kiepskim emulatorze jaki założył mi gazol. Jak chcesz sekwencję, to możesz pojechać tam gdzie jest centrala firmy zakładającej instalacje danego typu, bo oni Cie już nigdzie nie odeślą. Odradzam instalacje gazowe firmy BiGas (okropny serwis- miesiac mnie trzymają i dają mi ciągle zepsute komputery na wymianę) - padło mi w niej wszystko co mogło... od wtryskiwacza, komputera, na kablach kończywszy.
Jeśli sekwencja, to tylko samoadaptacyjna.

Zaleta sekwencji jest taka, że prawie nie tracisz mocy na gazie i wcale nie tracisz na benzynie. Przy zwykłej instalacji z powodu, zwężek tracisz moc nawet na benzynie i dodatkowo na gazie, ale jest sporo taniej, no i czasem są strzały, co w naszych furkach najgorsze jest dla przepływomierza.
Napewno jest lepiej sekwencję założyć, ale jest dużo droższa. Z sekwencją na ogół nie ma problemów, o ile nie trafisz na partaczy i nie założysz kiepskiej firmy, co dotyczy nie tylko sekwencji.

A co do zwykłej instalacji, to mój gazol mówił, ze są problemy z przepływomierzem, ale on zwykle gada głupoty. Poczytaj forum i zobacz kto nie narzeka na instalację i wyślij mu na maila, żeby CI adres podał,a jak sekwencję, to znalazłem dość dobry zakład, więc mogę CI podesłać adresik, ew. zapytasz się ich o zwykłą instalkę.

Strzeżcie się "Fahowcuw"!
Andrzej

Black Metalic Probe2 24V
Awatar użytkownika
Jedrek
Posty: 1134
Rejestracja: 2004-06-24 10:19
Samochód: Igen 1992 2,2GT
Lokalizacja: Ośno Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Jedrek »

Ponawiam pytanie gdzie w W-wie lub okolicy zamontować gaz.
Chodzi o zwykłą instalkę. :?

To nie dla mnie tylko dla kuzynki, a nie chciałbym żeby jakieś paprochy jej montowały. :evil:

Pozdrowienia! :wink:
Fioletowy FORD PROBE I czywiście GT + LPG OMVL DREAM XXIN:):):):):)
Yamaha Xj 550 `83
Kawasaki ZZR600 `98
był: † Black Ford Frobe 2,2 Turbo GT `92 + LPG OMVL DREAM XXIN † A.D. 08.12.2006 Death! ;(
Awatar użytkownika
Qki G
Klubowicz
Posty: 2916
Rejestracja: 2004-08-20 09:04
Galeria: viewtopic.php?t=5511
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qki G »

w świdrze kolo jóżefowa czyli w sunie pod warszawa zakladaja i to dobrze .Ja tam zakladalem sekwencje ale jestem bardzo zadowolony :)
zwykle oczywiscie tez zakladaja chyba zwykla juz za 1300 zl:)
Nowa moja ksywa: Qki Leoncio :)
Był:Ford Probe II 2.5 V6 24V 1997
Jest: Smart FourTwo Cabrio jako dojazdówka do pracy..... :)
Na wypady poza miasto jest już inne autko :)
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

Ja zakładałem zwykłą do 3 litrowej V6 (w Alfie 164) na terenie MPT (ale to nie jest zakład MPT, tylko się mieści w kompleksie) na Bitwy Warszawskiej (d.Wery Kostrzewy). Byłem zadowolony. Ceny bardzo umiarkowane.
Podobno dobry gazownik jest też na Szarych Szeregów (niedaleko szpitala wolskiego, na tyłach pływalni).
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
Jedrek
Posty: 1134
Rejestracja: 2004-06-24 10:19
Samochód: Igen 1992 2,2GT
Lokalizacja: Ośno Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Jedrek »

Dzięki za szybką reakcję. :P :D :D
Fioletowy FORD PROBE I czywiście GT + LPG OMVL DREAM XXIN:):):):):)
Yamaha Xj 550 `83
Kawasaki ZZR600 `98
był: † Black Ford Frobe 2,2 Turbo GT `92 + LPG OMVL DREAM XXIN † A.D. 08.12.2006 Death! ;(
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

Robert pisze:Ja zakładałem zwykłą do 3 litrowej V6 (w Alfie 164) na terenie MPT (ale to nie jest zakład MPT, tylko się mieści w kompleksie) na Bitwy Warszawskiej (d.Wery Kostrzewy). Byłem zadowolony. Ceny bardzo umiarkowane.
Podobno dobry gazownik jest też na Szarych Szeregów (niedaleko szpitala wolskiego, na tyłach pływalni).
W MPT juz nie zakładają gazu, :wink:
Firma poszła z torbami :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jedrek
Posty: 1134
Rejestracja: 2004-06-24 10:19
Samochód: Igen 1992 2,2GT
Lokalizacja: Ośno Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Jedrek »

pelot pisze: W MPT juz nie zakładają gazu, :wink:
Firma poszła z torbami :lol:
To może jakiś inny namiar?! :?
Fioletowy FORD PROBE I czywiście GT + LPG OMVL DREAM XXIN:):):):):)
Yamaha Xj 550 `83
Kawasaki ZZR600 `98
był: † Black Ford Frobe 2,2 Turbo GT `92 + LPG OMVL DREAM XXIN † A.D. 08.12.2006 Death! ;(
ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG”