Sportowa Kierownica

Która kierownica??

HMB nr. 1
1
4%
HMB nr. 2
1
4%
HMB nr. 3
1
4%
Jom nr. 4
10
38%
Allegro nr. 5
7
27%
Allegro nr. 6
6
23%
 
Liczba głosów: 26

Gość

Sportowa Kierownica

Post autor: Gość »

1.
Obrazek

2.
Obrazek

3.
Obrazek

4.
Obrazek

5.
Obrazek

6.
Obrazek

Kierownice 1, 2 i 3 są firmy HBM wypatrzone w jednym sklepie. Można zauważyć pewne podobieństwo w stylistyce

Kierownica nr 4. jest niejakiej firmy Jom, wypatrzona w innym sklepie.

Kierownica nr 5. jest jest ucelowana na allegro, właściwie to jest mój faworyt, nie jest typowo sportowa, ma ciekawą stylistyke i chromowe wstawki, bardzo mi się podoba.

Kierownica nr 6. też jest z allegro, kształt kierownicy też mi się bardzo podoba niestety, jej drewniane wykończenie jest do bani i jest troche za duża bo ma 36cm średnicy.

A więc tak poszukuje kierownicy i oczywiście was pytam o zdanie i o pewną porade. Mianowicie jak to jest z Naby do probe. Wszystko już w tym temacie mi się pomieszało. Czy naby są uniwersalne czy muszą być dedykowane do danego modelu samochodu, co gorsza i do danej kierownicy sportowej. Jaka jest cena takiej naby i gdzie ja to moge dostać. A tak w ogóle czy potrzebne jest naby czy nie można tego zaadoptować do orginalnego mocowania w probe?

No i ostatnia sprawa jeśli ktoś zna fajne sklepy z kierwnicami to podajcie linki, mam na myśli kierownice ciekawe i nie za drogie (200-300zł, może być taniej).
Gość

Re: Sportowa Kierownica

Post autor: Gość »

Obrazek +
Obrazek

Taka kombinacja mi się bardzo podoba

ALE O CO CHODZI Z TYMI NABAi??? :?
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 243
Rejestracja: 2004-06-24 23:40
Samochód: brak
Lokalizacja: Rawicz

Post autor: Michał »

Nr 4, gdybym po raz czwarty szukał kiery, to też taką.

Ja mam podobną, lekko wytarte farbowane skóry, 30cm

Obrazek

Więc żeby zobaczyć zegary (górne strefy zegarów) musisz się skulić lekko. Samo prowadzenie auta takim kółkiem to inne doznania jak 36cm.
Co do naby, to tak jak mi Jazda kiedyś powiedził, każda od Japońca pasuje (ja kupiłem moją z forum mazdy od kolesia co miał ją w 323 i pasowała do auta w 100% (migacze, klakson itp.) dałem za nią 75zł. Tyle że musiałem dorobić dodatkowe nagwintowane otwory do kierownicy, bo te były o 1mm poprzesuwane względem rozmiaru kierownicy MOMO. Jeździ się zajefajnie.

Kierownice nr 5 widziałem na żywo. Mi się osobiście wykończenie detali nie podobało. Chromy to nie chrowy tylko plastik. No chyba że widziałem podróbe tej z Allegro, to przepraszam :oops:

Momo millenium evo jest podobna (łudząco!)

Obrazek

A to moja momo top power zdjęcie by MOMO w najnowszej kolorystyce:

Obrazek
Narazie Proba nie ma...

Toyota Varina E '93 1,6 GLX (glx=wypasik)

SC 1.1 Van '03
ODPOWIEDZ

Wróć do „Optyczny”