lala

92probe11222
Posty: 12
Rejestracja: 2005-05-02 13:48
Samochód: brak
Lokalizacja: New York

lala

Post autor: 92probe11222 »

nie wiem jak w europejsik modelah proba ale tu w usa to proby majol takie same skrzynie jak mazdy 626 albo mx6 tylko rze jesli skrzynia od proba gt to musi byc od mazdy gt sam potrzebuje nowol skrzynie do proba gt bo u mnie obudowa benkla i jest dziura ale tu w stanah jest cienrzka sprawa do proba gt 1 gen myslalem o ze spawaniau ale nie wiem co wy o tym sondzicie? sorka za zmiane tematu
kollek
Posty: 1052
Rejestracja: 2002-09-08 10:31
Samochód: brak
Lokalizacja: Paszkówka

Post autor: kollek »

Hey

Właśnie zastanawiam się jaki jest związek tematu z pytaniem ??? :)
Ale spox. Przełkniemy to podobnie jak orty, chociaż tyle razy już było trąbione że jest zakładka ortografii ;).

Osobiście uważam, że spokojnie możesz obudowę pospawać. Tylko niech zrobi to jakiś fachowiec. Nie powinno być z nią problemów.

A tak na marginesie to czemu pękła?
Probe 2.2 GL 89'
Se Enzo Ferrari sarebbe dell'opinione che una macchina è solo una macchina, non costruisca Ferrari. E Ferrari è non una macchina solo. È opera d'arte!
Awatar użytkownika
P.I.M.P.O.
Posty: 928
Rejestracja: 2004-09-20 20:55
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: P.I.M.P.O. »

to zależy gdzie pękła i jak mocno. moja pękła na tyle że nbie dało się jej pospawać już niestety. kupiłem nową. jeśli będziesz spawał to oczyść dokładnie to miejsce wcześniej i tak jak Kollek mówi daj to specjaliście do zrobienia bo amator spaprze i będzie się olej sączyć.

pozdro
dwa i pół fał sześć, dziewięćdziesiąty trzeci rok ;)
Awatar użytkownika
MISIEK
Posty: 813
Rejestracja: 2004-02-09 01:40
Samochód: brak
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: MISIEK »

Pimpo doradca do spraw peknietych skrzyni... ;-)))

chyba nie ma bardziej doswiadczonej osoby na forum w tym zakresie ? :)

dobrze ze Twoja rakietka juz jezdzi... zapraszam na piwo do walbrzycha ;)
Awatar użytkownika
wingerman
Klubowicz
Posty: 2886
Rejestracja: 2003-03-21 10:31
Samochód: Probe 3.0L
Lokalizacja: Łódź/W-wa

Post autor: wingerman »

92probe11222
nie wiem jak w europejsik modelah proba ale tu w usa to proby majol takie same skrzynie jak mazdy 626 albo mx6 tylko rze jesli skrzynia od proba gt to musi byc od mazdy gt sam potrzebuje nowol skrzynie do proba gt bo u mnie obudowa benkla i jest dziura ale tu w stanah jest cienrzka sprawa do proba gt 1 gen myslalem o ze spawaniau ale nie wiem co wy o tym sondzicie? sorka za zmiane tematu
Bez urazy ale sie niezle usmialem :D oczywiscie nie z Twojego prolemu :)
Obrazek

Rowy dla rowerzystow.
I gen 90r. LX 3,0L V6
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

Spytaj Cynkiego jak z częściami do 1 gen w USA...
Kollek: tematy postów z NY i London City ładnie się dopełniają. Jagger zakłada wątek KOPULKA, tutaj LALA :lol:
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
P.I.M.P.O.
Posty: 928
Rejestracja: 2004-09-20 20:55
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: P.I.M.P.O. »

hehe Misiek to Ty wpadnij na CWS do wrocka :)

co do tematu... "lala" :D ciekawe czego się wszyscy w środku spodziewali ;) to tak jak krzyczeć "pali się" kiedy gwałcą :D

pozdro
dwa i pół fał sześć, dziewięćdziesiąty trzeci rok ;)
Awatar użytkownika
MISIEK
Posty: 813
Rejestracja: 2004-02-09 01:40
Samochód: brak
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: MISIEK »

pimpo pisze:hehe Misiek to Ty wpadnij na CWS do wrocka :)
Pimpo no ja bym chcial !!! ale Zbyszek nadal szuka dokumentow ;(
jak nic z tego nie wyjdzie to moze wezme turkusa...
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OLEY »

Kollek pisze:Właśnie zastanawiam się jaki jest związek tematu z pytaniem ???
Ale spox. Przełkniemy to podobnie jak orty, chociaż tyle razy już było trąbione że jest zakładka ortografii
Na pierwszą część pytania odpowiedział Ci Robert.Hihi
A co do reszty,to tego przełknąć się nie da.Toż to jak kość w poprzek gardła.
wingerman pisze:92probe11222
nie wiem jak w europejsik modelah proba ale tu w usa to proby majol takie same skrzynie jak mazdy 626 albo mx6 tylko rze jesli skrzynia od proba gt to musi byc od mazdy gt sam potrzebuje nowol skrzynie do proba gt bo u mnie obudowa benkla i jest dziura ale tu w stanah jest cienrzka sprawa do proba gt 1 gen myslalem o ze spawaniau ale nie wiem co wy o tym sondzicie? sorka za zmiane tematu
Bez urazy ale sie niezle usmialem :D oczywiscie nie z Twojego prolemu :)


:D :D :D
Mnie to zsunęło z krzesła.
Byłem wyrozumiały,bo NY i tak dalej,ale to już przegięcie. :twisted:

Ps1.A może tam (NY) nie dociera to ,o co tak zawzięcie walczymy?

Ps2.Jestem w szoku z wypowiedzi Roberta.Nic na temat orto.Czyżbyś się chłopie poddał?
:D :D :D
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
Gość

Post autor: Gość »

Spokoienie, jesce pare dni i Robert fszystkim posty bedzię poprawial. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Mr. Cynk
Posty: 3325
Rejestracja: 2003-09-14 22:41
Samochód: Pontiac TransAM 350'
Lokalizacja: W-M UE

Post autor: Mr. Cynk »

generalnie to ja trochę rozumiem kolegę.. sam mam kuzyna w niemczech i kiedy facio spędził tam juz ponad 15 lat to łatwiej mu się gada niż pisze poprawnie po polsku. trzeba to wybaczyć bo wśród nas też niewielu będzie poprawną angielszczyzna pisać na tamtych forach.... raczej juz częściej użyjemy języka Globisch (www.jpn-globish.com)

a biorąc pod uwagę poziom pisania w ojczystym języku to nie powinniśmy w ogóle tutaj komentować kolegi polszczyzny.


Najważniejsze w tej sytuacji żę cżłowiek został przez nas zrozumiany! czy nie chodzi nam o to samo kiedy klepiemy cos po angielsku, niemiecku czy francusku gdzieś na sieci? :D


dajcie spokój trochę.. :D Robert-małpka przynajmniej trochę hamulce ma w tej kwestii.. :)
Gość

Post autor: Gość »

Cynki pisze: dajcie spokój trochę.. :D Robert-małpka przynajmniej trochę hamulce ma w tej kwestii.. :)
Dobże
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

Klubowicze z zagranicy mają u mnie fory :D
Nie to, żebym się w ogóle nie czepiał, ale nie będę przykładał ręki do zapomnienia mowy ojczystej. To dla nich język prawie obcy, więc nie chcę, by został zupełnie zatracony. Organ nieużywany zanika.
Czasem coś - gdy mam humor - przytnę lekko (jak sądzę - później po reakcji Jaggera widzę, że mi się wydawało), czasem - gdy mam humory - mocniej (jak autorowi), ale nie jeżdżę po nich (czy ja w ogóle po kimś jeżdżę O:) ?)
Z góry sorry za humorry :wink: :1111_sorry:
P.S. Jeśli w ogóle, to niektóre osoby nie będą miały pisania ułatwionego przez białkowy automat - mogą sobie same zmienić bezśladowo :twisted:
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
brams
Posty: 107
Rejestracja: 2004-11-12 12:49
Samochód: brak
Lokalizacja: Poznań

Post autor: brams »

Każdy temat jest dobry, coby se pogawędzić o ortografii.
:wink:
Jak w dowcipie, w którym facetowi wszystko się zawsze z dupą kojarzyło.

Zresztą, wszystko tu pasuje, włącznie z tytułem tematu i jego rozwinięciem.
Ciekawe czy nasz zaoceaniczny kolega otrzymał wyczerpującą odp. na swoje pytanie?
Gość

Re: lala

Post autor: Gość »

92probe11222 pisze:nie wiem jak w europejsik modelah proba ale tu w usa to proby majol takie same skrzynie jak mazdy 626 albo mx6 tylko rze jesli skrzynia od proba gt to musi byc od mazdy gt sam potrzebuje nowol skrzynie do proba gt bo u mnie obudowa benkla i jest dziura ale tu w stanah jest cienrzka sprawa do proba gt 1 gen myslalem o ze spawaniau ale nie wiem co wy o tym sondzicie? sorka za zmiane tematu
Obudowy są te same jedynie mechanicznie są subtelne różnice. Skrzynia od Proba 2.2 Non-Turbo/626GD ma krótsze przełożenia niż skrzynia od Proba 2.2GT/626 Coupe Turbo. Ale ogólnie pasują, ba dodam więcej skrzynia pasuje nawet od 3.0 V6 probaczyli od Taurusa jest identyczna jak w GT.
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.2 R4 Turbo”