mikser supersoniczny

Awatar użytkownika
Ostry
Posty: 148
Rejestracja: 2004-10-23 16:47
Samochód: brak
Lokalizacja: Grudziądz Olsztyn Paris

mikser supersoniczny

Post autor: Ostry »

heyah...

czy wie ktos z Was co to jest mikser supersoniczny w instalacji gazowej do samochodow turbinowych i gdzie to mozna kupic?

POZDRAWIAM!
Awatar użytkownika
MiH
Posty: 1894
Rejestracja: 2003-04-30 23:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: MiH »

Jeśli można to kupić to sądzę że w CZAKRAMIE w Tarowie.
Mówię bo wiem, a nie wiem bo mówię.....

GG: nie używam
(mój numer tel jest na tym forum - chcesz pogadać - poszukaj)
Awatar użytkownika
Mr. Cynk
Posty: 3325
Rejestracja: 2003-09-14 22:41
Samochód: Pontiac TransAM 350'
Lokalizacja: W-M UE

Post autor: Mr. Cynk »

a konkretniej o co chodzi z tą nazwą "supersoniczny"?

jakaś lepsiejsza odmiana?
Awatar użytkownika
MiH
Posty: 1894
Rejestracja: 2003-04-30 23:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: MiH »

coś jak advanced czy enhanced?
Mówię bo wiem, a nie wiem bo mówię.....

GG: nie używam
(mój numer tel jest na tym forum - chcesz pogadać - poszukaj)
Awatar użytkownika
Ostry
Posty: 148
Rejestracja: 2004-10-23 16:47
Samochód: brak
Lokalizacja: Grudziądz Olsztyn Paris

Post autor: Ostry »

heee...wiec kontynujac temat! pytanie zadalem w imieniu kolegi z www.turbokillers.prv.pl (200SX S13)! przy zwyklej instalacji LPG montują zwykly mikser, jakis taki krotki i na dodatek z jakas zwezka ograniczajaca moc! tzn.nie pozwalajaca wyjsc z doladowaniem poza jakies normy! w przypadku mojego kumpla to 0.5bara! a ma on zastasowane w swoim Nissanie cos na podobe naszych zwezek do turbiny zwiekszajacych doladowanie! tylko ONI to nazywaja MBC (Manual Boast Control) i maja mozliwosc regulowania doladowania... a nie jak My wsadzimy jedna zwezke i koniec! oczywiscie u NAS tez mozliwe jest wsadzenie tego MBC, ale jakos nikt u Nas sie tym nie zajal! jak uzbieram kase to sie po to zglosze... to jakis patent prezesa klubu Nissana, tego co Skylina sprowadzil z Japonii! no wiec mikser supersoniczny...z tego co mi wiadomo to jest dluzszy, wiekszy, bez zadnych zwezek! i jesli doladowanie ustawione jest na 0.8 bara...to tyle bedzie trzymac!

nie wiem czy w czyms pomoglem...heee!

podobno juz takich mikserow juz nie produkuja...i zostaja tylko uzywki do szukania! a i o te nielatwo...najgorsze w przypadku mojego kolegi jest to, ze ograniczenia doladowania wystepuje i na LPG i na PB!

POZDRAWIAM!
ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG”