Gazol w Bydgoszczy

Awatar użytkownika
tofil
Posty: 458
Rejestracja: 2005-03-08 21:19
Samochód: brak
Lokalizacja: Bydgoszcz

Gazol w Bydgoszczy

Post autor: tofil »

Zdecydowałem! Zagazuję mojego Proba (ale nie na śmierć :lol: ). Obdzwoniłem warsztaty i polecili mi instalkę za 2 tysie. Mam jeden warsztat na oku, w którym ponoć koleś miecha temu zakładał do Proba 2.0. I mam pytanko czy to może był ktoś od nas z forum bo chciałbym pogadać na to i owo. Jeśli nie to może znacie jakiegoś dobrego gazola w Bydgoszczy. Będę wdzięczny za pomoc.
Czarne Probe II 2.0 1995 manual + LPG
Awatar użytkownika
Mr. Cynk
Posty: 3325
Rejestracja: 2003-09-14 22:41
Samochód: Pontiac TransAM 350'
Lokalizacja: W-M UE

Post autor: Mr. Cynk »

weź se człowieku zainwestuj w sekwencję.... za dwa tysie będziesz miał wspaniałą instalację i kupę gadżetów zabezpieczających przed strzałami LPG, jakieś miksery-spowalniacze i nie wiem co jeszcze....


eSEKaWuEeNCeJotA mister.... sekwencja.
Gość

Post autor: Gość »

Cynki ma racje tylko sekwencja.
Możesz ja mieć już za 3300 zł.
Awatar użytkownika
tofil
Posty: 458
Rejestracja: 2005-03-08 21:19
Samochód: brak
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: tofil »

Niestety 3300 to za dużo, poza tym najtańsza instalacja nie wróży nic dobrego. Jakbym się zdecydował na sekwencję to za min 4000. Zaczynam teraz dodatkowo studia i nie stać mnie na nią, a nie wiem czy będę w stanie wsiąść ponownie do autobusu. Jutro objeżdżę warsztaty w Bydgoszczy w celu wyciągnięcia jak największej ilości informacji.
Czarne Probe II 2.0 1995 manual + LPG
Awatar użytkownika
Magino
Posty: 11
Rejestracja: 2005-09-01 08:42
Samochód: brak
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Magino »

Hej!
Ja zakładałem ostatnio gaz w Bydgoszczy fakt że do Probe I 2,2 Turboi za 2300zł mi założyli i chodzi rewelacyjne. Jak chciałbyś namiary to napisz .
Sh(.)(.)ters
Posty: 1703
Rejestracja: 2004-01-28 21:17
Galeria: viewtopic.php?t=5520
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sh(.)(.)ters »

Cynki, Wacek proszę o spokój. Chłopaki działają widać w alternatywnej czasoprzestrzeni i nie wytłumaczycie im, że najtańsza instalacja wtryskowa jast kilkukrotnie lepsza od najlepszej mieszalnikowej. Kropka.
..........Obrazek.........
.....The Power of Dreams.....
Awatar użytkownika
tofil
Posty: 458
Rejestracja: 2005-03-08 21:19
Samochód: brak
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: tofil »

Właśnie wyjechałem z warsztatu z nowiuśką instalacją mieszalnikową. Zrobiłem parenaście km i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Autko nie gaśnie przy dojeżdżaniu do skrzyżowania, pod maską prawie nie widać, że mam gaz (byłem cały czas w warsztacie i patrzyłem im na łapy). Odczuwam mały spadek mocy ale rekompensuje mi to tankowanie do pełna. 66 zł a nie 230 :D Pojeżdżę trochę to będę mógł więcej powiedzieć. Przy okazji jeśli ktoś potrzebuje płytę na koło dojazdowe i śrubę z nakrętką mocującą zapas to odstąpię za free. Walcie na pw.
Czarne Probe II 2.0 1995 manual + LPG
waldziu
Posty: 24
Rejestracja: 2005-09-29 21:12
Samochód: brak
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: waldziu »

gdzie zakladales tego gazola w bydg?
Awatar użytkownika
tofil
Posty: 458
Rejestracja: 2005-03-08 21:19
Samochód: brak
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: tofil »

Ul. Gdańska 76, wjazd od ul.20 Stycznia 21 tel. 3210174. Mają dość długie kolejki więc jak jesteś zdecydowany to wal jak najszybciej. U mnie gaz działa bez zastrzeżeń, na butli (36l) robię 210-300km nie oszczędzając prawej nogi :twisted:
Uważaj na ostatnim skrzyżowaniu bo we mnie tam karawan przy...ał :evil:
Czarne Probe II 2.0 1995 manual + LPG
ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG”