Tarcze Indiglo > wybieramy kolor. step 1

Tarcze indiglo > Wybieramy kolor

Czas głosowania minął 2005-12-12 11:06

Białe- takie jak w... we wszystkich innych oplach, golfach itd. lol
1
5%
Ciemne- takie jak tylko co niektóre fury z indiglo maja.
21
95%
 
Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
Qki G
Klubowicz
Posty: 2916
Rejestracja: 2004-08-20 09:04
Galeria: viewtopic.php?t=5511
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qki G »

To podświetlenie jest genialne, takie mogło by być tylko aby same zebary były czarne, i wtedy będzie już po prostu miodzio
więc trzeba teraz znaleść jakiegoś kolesia co by takie zegary wykonał:)
Nowa moja ksywa: Qki Leoncio :)
Był:Ford Probe II 2.5 V6 24V 1997
Jest: Smart FourTwo Cabrio jako dojazdówka do pracy..... :)
Na wypady poza miasto jest już inne autko :)
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

Dobra dajcie spokój wracamy do punktu wejścia, w taki sposób do porozumienia nie dojdziemy proszę was tylko o jedno niech ktoś wrzuci jakiś skan 1:1 i wyśle go gościowi aby miał z czego wymiar wziąść(ja nie mam skąd) a i dajcie namiar na niego i niech każdy z osobna się z nim kontaktuje i sobje zamawia takie jakie chce i w jakim kolorku chce. Bo niebieski to wież zielony to seria itd i itp i tak do usranej śmierci. :( :( :( :(
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
raven
Posty: 643
Rejestracja: 2004-11-12 10:22
Galeria: viewtopic.php?t=5775
Lokalizacja: Okonek

Post autor: raven »

nie ma problemu Bogdan, ale nie sądzę by wiele osób było stać na indywidualne zamówienie sobie wykonania indiglo. Po to robimy to w klubie żeby było taniej.
| 2.2 GT 92 | czerwony | AC- dyskretny chłód | VDO|
RAVEN
Awatar użytkownika
raven
Posty: 643
Rejestracja: 2004-11-12 10:22
Galeria: viewtopic.php?t=5775
Lokalizacja: Okonek

Post autor: raven »

no i jak??

zgadzacie sie ze wybieramy ciemne tarcze?

czy ktos moze cos zrobic w kierunku projektu w corelu?

mysle ze mozna by jutro zaczac ankiete na temat wstepnego wygladu.
Prosze wiec by kazdy znalazl cos co mu sie podoba.
Wrzucimy kilka luib kilkanascie zdjec i bedziemy glosowac.

Wiadomo ze mozna zrobic tak jak na allegro ze jest jeden wzor i chcesz albo nie, ale po co skoro kazdy moze sie przyczynic do ustalenia wygladu tarcz.
prosze by ten kto chce cos pokazac znalazl w miare szybko i wkleil w nowym watku ktory za chwile stworze.
| 2.2 GT 92 | czerwony | AC- dyskretny chłód | VDO|
RAVEN
Gość

Post autor: Gość »

Odswiezam watek, co by nie powielac i obserwujac wyniki ankiety rozumiem, ze kolor tarcz mamy wybrany - czarny jak w przykladzie a'la corrado :twisted: Ci, ktorzy jeszcze nie zaglosowali, maja jeszcze szanse, ale przewaga jest raczej miazdzaca :shock:
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

No ja bym chciał orginalne niebieskie indiglo, bo te czarne to wyglądają prawie tak jak fabryczne... :?
BEAUTY...POWER...SOUL...
Gość

Post autor: Gość »

Szczerze mowiac, zal mi tylko tego pieknego podswietlenia na same cyfry, literki i podzialki, ale z drugiej strony zgadzam sie ze cale biale to hmm... no wlasnie. Proponuje wiec na czarnej tarczy zrobic jakis gustowny pasek moze na zewn. (taka jakby ramke) moze wewn., a moze cos innego, ale postarac sie wymyslec cos ladnego, oryginalnego. Co Wy na to? (to tylko propozycja)
Awatar użytkownika
Qki G
Klubowicz
Posty: 2916
Rejestracja: 2004-08-20 09:04
Galeria: viewtopic.php?t=5511
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qki G »

Takie świece ranki nie wyglądaja ładnie w dzień
Generlanie chodzi o to ze indyglo sa zajefajne ale...... no łaśnie w nocy panowie, w dzień wygłada to (przynjamniej jak dla mnie nie zaciekawie)
dlatego ja mimo wszystko jestem za tym a by tylko cyferki i małe kreseczki były poswietlone.
Ja chce no na czarwono.
I na prawde będzie łądnie
Ja nie chce robic z samochodu festynu
Ma być łądnie i elegancko a nie kolorowo i niewiadomo jak

Przykłąd wszystkim dobrze znany corrado, jest to po prostu majstersztyk :)
Nowa moja ksywa: Qki Leoncio :)
Był:Ford Probe II 2.5 V6 24V 1997
Jest: Smart FourTwo Cabrio jako dojazdówka do pracy..... :)
Na wypady poza miasto jest już inne autko :)
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Ale w czym Ci przeszkadza obwódka świecąca dookoła tarczy??
Awatar użytkownika
Qki G
Klubowicz
Posty: 2916
Rejestracja: 2004-08-20 09:04
Galeria: viewtopic.php?t=5511
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qki G »

To jest bardzo proste i juz odpowiadam

Nie podobaja mi sie takie tarcze z obwódka która świeci w nocy , bo w dzień wygląda to tak:

Obrazek

A za tote bez obwodek przy świetle dzinnym wyglądają ładnie

Obrazek

I to mi właśnie przeszkadza u zegarów z obwódką,
CZy treraz jest to juz zrozumiałe ?? [/img]
Nowa moja ksywa: Qki Leoncio :)
Był:Ford Probe II 2.5 V6 24V 1997
Jest: Smart FourTwo Cabrio jako dojazdówka do pracy..... :)
Na wypady poza miasto jest już inne autko :)
Awatar użytkownika
Ralph
Posty: 161
Rejestracja: 2004-02-13 13:21
Samochód: brak
Lokalizacja: Jędrzejów

Post autor: Ralph »

Witam
Sledze na bieżąco ten temat i co i wreszcie pojawiły sie tarcze które naprawde mi sie podobają tzn są to tarcze które wkleił Qki no ale oczywiście bez tej nawet nie wiem jak to ująć "rameczki piknej jak ch...)
Prostota ale zarazem elegancja. Według mnie podswietlenie na czerwono jak mówił Qki bedzie pasowało do czerwonego autka :P . Absolutnie nie moze byc choinki (tzn wielokolorowe) bo trzeba by było na lusterku bąbke powiesić :)
Reasumując ja jestem za tymi tarczami i oczywiście sie na nie pisze
pozdrawiam
Rafał 2.0 16V
Gość

Post autor: Gość »

Ralph czy mam rozumiec, ze wolalbys te wyzej tylko ze bez "rameczki" niz te nizej "a'la corrado" :?: QkiG masz racje te z rameczka sa niesamowicie ordynarne, zbyt wielkie oblesne czcionki, i wogole #-o Jednak mialem na mysli taka rameczke na okolo, poza podzialka, ewentualnie moze zrobic, ale jakas delikatna obwodke wokol osi wskazowek... chociaz wolalbym jednak chyba ramke. Wiesz jak to jest ramka ramce nie rowna, jakby ktos to umial w jakim Corelu albo Photoshopie mniej wiecej zarysowac to byloby latwiej, ja niestety nie posiadam takich umiejetnosci. Winger podrzucil na czacie pomysl, zeby zrobic wogole projekt w Corelu, ale o tym to juz nawet nie marze, tylk wykorzystac jakis wzor ktory juz mamy - bo przeciez mamy!
Awatar użytkownika
Ralph
Posty: 161
Rejestracja: 2004-02-13 13:21
Samochód: brak
Lokalizacja: Jędrzejów

Post autor: Ralph »

Ralph czy mam rozumiec, ze wolalbys te wyzej tylko ze bez "rameczki" niz te nizej "a'la corrado"
Nie!!! ja chce te niżej te wyżej są okropne
Czyli dla mnie A'la Corrado :lol: + podswietlenie na czerwono ( no i wskazówka by sie przydała zeby była podświetlona chociaz nie wiem do konca musiałbym zobaczyc te zegary w nocy wówczas sie sprecyzuje)
pozdro
Rafał 2.0 16V
Gość

Post autor: Gość »

No to wszystko w porzadku ;)

Oki chlopaki zaswitalo mi kilka pomyslow:
1. Okreg (moze byc nie pelny na dole) oddzielnie naokolo predkosciomierza i obrotomierza, ale nie na skali tak jak pokazal QkiG tylko calkiem na zewnatrz i nie taki ordynarny, cienszy.
2. Wokol osi wskazówki 3 obrecze (okregi) od najwezszego, do najgrubszego.
3. Okreg wokol osi wskazowki moze byc pelny lub nie (od godz 6 do 18, lub np. od godz. 8 do 16), ale na poczatku (czyli na godz. 6 lub 8) waski i rozszerzany do wartosci max do konca (czyli godz. 18 lub 16).

Trzeba by to zobaczyc, ale mysle ze jesli by to dobrze zrobic, delikatnie i ze smakiem, nie popsuloby wzoru a'la corrado, a wrecz przeciwnie.
Ostatnio zmieniony 2006-02-24 14:55 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marcos
Posty: 819
Rejestracja: 2004-03-01 17:31
Galeria: viewtopic.php?t=5568
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Marcos »

Obrazek

Tutaj widać taka małą ramkę jakby.
Ale druga rzecz, jak widać tutaj, gdy są podświetlone same cyfry, to nie widać zbytnio wskazówek. Szczególnie widać to na tych małych zegarach.To byłby mój typ, tylko troche trzeba by go rozjaśnić, i bez mph.
GG:9377317 white GT1 90'
Gość

Post autor: Gość »

No wlasnie tutaj sa kompletnie bez jakiej kolwiek ramki zewnetrznej a ta co jest to jest po srodku i otacza pole indiglo wokol wskazowki, jak dla mnie odpada, nie o to chodzilo, ale dobrze ze piszesz /-ecie wkoncu razem wypracujemy to o co nam chodzi, a raczej dopracujemy wzor a'la corrado ktory jak widac tak czy inaczej chyba bedzie przesadzony i faktycznie jest naj... "smaczniejszy" i cieszy sie jak dotad najwieksza iloscia chetnych :)
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 967
Rejestracja: 2005-09-12 16:14
Galeria: viewtopic.php?t=8692
Lokalizacja: Berlin

Post autor: Sebastian »

..wszystko pieknie itd...ale czy mozna tez zamowic w mph? do 160? bez brzydkich km/h?!
pozdr
"Byłoby lepiej, gdyby ludzie bardziej przypominali zwierzęta (...) i w większym stopniu kierowali się instynktem; czyniąc coś, nie powinni być aż tak dalece świadomi tego, co robią."

"Strach i głupota zawsze leży u podstaw większości ludzkich działań."
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Qki G pisze:
I to mi właśnie przeszkadza u zegarów z obwódką,
CZy treraz jest to juz zrozumiałe ?? [/img]
Obwódke to mają te na dole te na górze to mają jakiś lampas a nie obwódke.
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Font jest niezły ale cyfry za kobylaste.
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Posiedziałem trochę nad Photoshopem:

Obrazek

I jeszcze do tego nad km/h napis "PROBE" czcionką Probe.
I jak Wam się podoba?
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

Dobra drzymek niech tak będzie ale daj jeszcze kreskę nad 6 na żółto tak jak wcześniej (w prędkościomierzu) A i wyskalujcie przynajmniej ten zasrany bosst do 16 psi. A i w doładowaniu można zrobić tez kolorki np od 0- 8 niebjestkie od 8 do 12 żółte a od 12 do 16 czerwone co wy na to ??
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Poprawiona wersja:

Obrazek

i jeszcze cuś takiego:

Obrazek

I jak?

Bo ja jestem za niebieskimi...
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

Drzymek ja tez jestem za niebieskim i ten prędkościomierz już niech wam będzie do tych 240 ale pod jednym warunkiem że będzie tak to zrobione jak na zdjęciu przez Drzymka a nie że z jednej strony wskazówka stoi wyżej a po drugiej liczby są opuszczone do samego dołu musi to być zrobione jednakowo. A i napisy zostają takie jakie zrobił Drzymek bo elegancko to wszystko pasuje. A nie możesz pomyśleć coś na temat tych 16 psi ??
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
Marcos
Posty: 819
Rejestracja: 2004-03-01 17:31
Galeria: viewtopic.php?t=5568
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Marcos »

Ja chyba jakiś dziwny jestem, ale dla mnie to tam jest naćkane, i jeszcze jak będzie ten boost to wogóle.
Nie chce nikogo krytykować i konfliktów wywoływać. co sądzą inni o tych tarczach?? Trochę za dużo tego wszystkiego tam.
To ma być delikatne jak wszytko inne w autku. Całe Probe ma delikatne kształty, dlatego lotka jak i indiglo powinny być również delikatne

Edit: zliwkidowanie wewn,. ramki powinno poprawić to znacznie
I te kółeczka przy małych zegarach mogłyby być pociągnięte cieńszą linią tak samo przy boost.

I wtedy to będzie naprawdę dobrze.
GG:9377317 white GT1 90'
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

Marcos słuchaj tak się tylko wydaje że naćkane w rzeczywistości tarcze są dużo większe i linie będą cieńsze spoko luzik nie czepiajcie się szczegółów bo jak tak każdy będzie robił to wiecie co do usranej śmierci tych tarcz się nie doczekam :( Drzymek jak możesz zrobić jakiś projekt z tym doładowaniem do 16 psi chcę zobaczyć jak to będzie wyglądało. A i te drugie niebiaskie dla mnie są prawie idealne(jeszcze doładowanie i będzie git od prędkości do 260 odstaje bo lepiej jak wskazówka przechodzi poza skalę niż nie :wink: ) Pozdrawiam :wink:
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Zablokowany

Wróć do „Optyczny”