LPG...........

Awatar użytkownika
amra
Posty: 467
Rejestracja: 2002-11-18 14:48
Samochód: brak
Lokalizacja: Olsztyn

LPG...........

Post autor: amra »

jezdzi ktos na LPG??

chcialbym znac pare opinii.....
amra 2.5 94 V6 24V
Awatar użytkownika
flanker
Posty: 350
Rejestracja: 2002-10-21 08:21
Samochód: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

:)

Post autor: flanker »

Ja jezdze :)
3.0 V6
asdero
Posty: 922
Rejestracja: 2002-09-03 23:10
Samochód: brak
Lokalizacja: Kraków

Post autor: asdero »

Ja też.
2.2 GT
Ostatnio zmienialem filterek LPG. Mialem caly zaklad "gazownikow" gapiow patrzacych jak to polaczono turbo z LPG :)
Gość

Post autor: Gość »

LPG :(
NOS :D
asdero
Posty: 922
Rejestracja: 2002-09-03 23:10
Samochód: brak
Lokalizacja: Kraków

Post autor: asdero »

Benzyna :( - 6 PSI
LPG :D - 8 PSI
Awatar użytkownika
amra
Posty: 467
Rejestracja: 2002-11-18 14:48
Samochód: brak
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: amra »

a spalanko???
amra 2.5 94 V6 24V
kollek
Posty: 1052
Rejestracja: 2002-09-08 10:31
Samochód: brak
Lokalizacja: Paszkówka

Post autor: kollek »

Witam Panowie i Panie!

Zbieram się ostatnio na założenie LPG do swojego probiaka 2.2GL.
Może wie ktoś (może asderowie lub syrenkowie lub inni z okolic Krakowa) gdzie można założyć taką instalację.
Chodzi mi o to aby mi to ktoś dobrze założył, dał homologację no i za jaką cenę. Coprawda wiem ile kosztuje bo ostatnio powiedział mi gość 1600 zł i uważam że ta cena jest przystępna no ale przecież mamy forum więc nie zaszkodzi się zapytać. :D :D

Czekam na odp.
Pozdrawiam, Kollek
BLACK PROBE
Klubowicz
Posty: 394
Rejestracja: 2002-09-03 20:54
Samochód: brak
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: BLACK PROBE »

Zobacz temat na forum "instalacja gazowa" - poniżej
Firma Fugazi z Krakowa włożyła instalację do probiaka II ( ze zdjęć wygląda na poj. 2.0)
Acha podaję adres strony www.fugazi.pl - galeria zdjęć /ford/
asdero
Posty: 922
Rejestracja: 2002-09-03 23:10
Samochód: brak
Lokalizacja: Kraków

Post autor: asdero »

Wiesz, z tego co sie orientuje, to najlepsza firma w granicach Krakowa jest wlasnie fugazi. Oni potrafia zrobic wszystko w sprawie LPG. 1600 zl to jest dobra cena ale aby tak samo dobra byla zakladana instalacja.
Ja juz kupilem samochod z instalacja, a byla ona zakladana na dolnym slasku. Moge poszukac papierow z adresem. W moim przypadku bylo gorzej, bo ja mam sprezarke.
kollek
Posty: 1052
Rejestracja: 2002-09-08 10:31
Samochód: brak
Lokalizacja: Paszkówka

Post autor: kollek »

Hey!
Odbiegając trochę od tematu to dowiedziałem się dzisiaj że jest już instalacja gazowa VI generacji. Chyba jestem trochę do tyły ale koszt to 5000 zł.
Nie wiedziałem że istnieje tyle bajerów do gazu. Gość np mi mówił że jak chce to może mi zrobić coś takiego że stan gazu w butli może mi wyświetlać na wskaźniku paliwa a jak przełącze na paliwo to będzie pokazywać paliwo. Koszt 400-500 zł. Albo np. coś takiego że przy 5000 odcina gaz i przełącza się na paliwo żeby nie przeciążyć silnika. Lub automatycznie przełącza się instalacja z gazu na paliwo jak go braknie i włączy się brzęczyk. ALE BAJER :twisted: :twisted: :twisted:
Gadałem z gościem i mówił że był by prawdopodobnie skłonny założyć gaz do probe I 2.2 TURBO w cenie 2000 zł. Musiał by tylko zobaczyć czy przepustnica powietrza jest tak jak w probe I i którędy odchodzi czy wchodzi powietrze z turbiny.

pozdrawiam, kollek
asdero
Posty: 922
Rejestracja: 2002-09-03 23:10
Samochód: brak
Lokalizacja: Kraków

Post autor: asdero »

Do 2.2 turbo stosuje sie najzwyklejsza instalacje z kompem do wtrysku i nie ma z tym zadnych problemow. Ale to fajnie, ze znalazles gazownika, ktory ma jakies pojecie o tym i sie nie boi. U mnie bali sie nawet zmienic mambrany w reduktorze, wiec kupilem je od nich i sam sobie zmienilem je w niecala godzine.
ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG”