Gałka i mieszek...

asic
Gallery: viewtopic.php?t=5765

Gałka i mieszek...

Post autor: asic »

Witajcie...
Mam takie pytanko czy ta gałka bedzie pasowala do IIgen?
http://sklep.tuning.pl/produkt.php?p_id ... d_id=66300
Moze macie jakas fajna stronke zeby byla galeczka + mieszek z czarnej skory? Zalezy mi na skorze miekkiej i z polyskiem, a galeczka moze miec czerwone wykonczenie jak tam w linku. Dzieki i pozdrawiam...
ps. A jak juz pisze to powiem ze moj probek pochlonal 700zl czyli wymiana termostatu, plynu w chlodnicy i pompy wody :) Pozdrawiam i szykujmy sie do sezonu :)
Probe II 2.5l 1993 Wersja USA, LPG, full wypas bez skory :) Niech moc bedzie z nami ;)
Awatar użytkownika
nikosnikos
Gallery: viewtopic.php?t=5618

Post autor: nikosnikos »

Asic - ja dalem zrobic w sexshopie na dworcowej - zaplacilem o ile pamietam 40zl - galka i mieszek z ladnej mieciutkiej skory i wykonczone czerwona nicia - bardzo ladnie wyszlo. Mialo kosztowac 50zl, ale obok w sklepie z komorkami pracuje znajomy i tak "po pseudo znajomosci" zrobil za 40. Polecam!
Kiedyś był mój... :-(
Obrazek
PROBE II GT 2.5 V6 24V USA Version
Teraz same ople - VECTRA B 2.5 V6 24V CDX 00' i 2.0 16V CD Sport 96' & ASTRA II 1.6 16V 04'
Moje V6 w całej okazałości
GG 2435630
asic

:)

Dziwne miejsce na kupowanie takiej rzeczy ;) Szukam wszystkiego z czarnej skory czyli galki i kapturka (mieszka). Myslalem ze tego pelno na www a tu sie nie milo rozczarowalem :( Moze ktos zna jakas dobra sronke z tego typu rzeczami bylbym wdzieczny. Pozdrawiam Wojtek
Probe II 2.5l 1993 Wersja USA, LPG, full wypas bez skory :) Niech moc bedzie z nami ;)
Awatar użytkownika
Robert
Car: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Gallery: viewtopic.php?t=6900
Kontakt:

Post autor: Robert »

Dla stałych klientów wszystko :twisted:
I jeszcze ze zniżką :wink:
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Bruce

Post autor: Bruce »

Serio wybierz sie do tego sex shopu - ul. Dworcowa 28, da się tam dojść od Gdańskiej,

kontakt Tomek - 0504 56 76 44 - jak się powołasz na KRC (Klub Renault Clio) to moga Ci dac jakas znizke, wiem ze jeden czlowiek z klubu obszywal tam kierownice i wyszlo bardzo dobrze.
asic

:)

Kurcze nie konczcie tego tematu :) Zna ktos jakas stronke z tymi galkami i mieszkami ? Nikos mi nie chodzi o obszycie mojej tylko o nowa jakas GT ;) Tzn mam teraz metalowa a chce sie przesiasc na mieciutka czarna skore cos jak w linku w pierwszym poscie. Pozdrawiam
asic

ktory montaz?

Witka...Powiedzcie mi ktory z montazy pasuje do naszych probkow :)
http://sklep.tuning.pl/dzial.php?d_id=62643
Dzieki i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Damyan_SSJ
Car: Probe 2.0, 1998

Re: Gałka i mieszek...

Post autor: Damyan_SSJ »

Ponawiam pytanie, a właściwie trochę zmodyfikuję: Jakie gałki zmiany biegów pasują do Probe 2 gen.? Mam na myśli rozmiar gwinta. Z tego, co wiem na rynku jest chyba kilka rozmiarów używanych w różnych markach i modelach aut. Próbowałem to zmierzyć, ale chyba coś mi nie wyszło. Czy ktoś próbował zainstalować w swoim probe gałkę z innego samochodu, która pasowała bez żadnych przeróbek (odkręcając starą i przykręcając nową)? Albo jakąś uniwersalną/tuningową gałkę?

Chciałbym trochę zmienić wygląd wnętrza, żeby moje Probe nieco odróżniało się od serii, ale jednoczesnie, żeby zmiany były stonowane (żeby ktoś, kto nie jest fanem Probe "nie pokapował" się, że to akurat było tuningowane).
We're all gonna make it, brah. Fuuaaaaaark!
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”