Zbieżność

Awatar użytkownika
QAND
Posty: 97
Rejestracja: 2003-03-24 14:55
Samochód: brak
Lokalizacja: Dobranowice

Zbieżność

Post autor: QAND »

Witam wszystkich!!! Mam wielką prośbę, musze ustawić zbieżność w PROBE 1-gen poj.2.2 bez turbo ale nie wiem jakie ma mieć kąty pochylenia przednich kół i ile ma być rozbieżny. Z góry dziękuje za pomoc. POZDRAWIAM !!!
Gość

Post autor: Gość »

Jak masz katalogi to zobacz na zbieznosc Mazdy 626 (przod i tyl)... Jeden gosc mi ustawial na podstawie tego...
Awatar użytkownika
QAND
Posty: 97
Rejestracja: 2003-03-24 14:55
Samochód: brak
Lokalizacja: Dobranowice

Post autor: QAND »

Dzięki za rade spróbuje tak zrobić i może będzie dobrze. POZDRAWIAM ANDRZEJ !!!
Raf
Klubowicz
Posty: 1830
Rejestracja: 2002-09-02 11:46
Galeria: viewtopic.php?t=5495
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Raf »

Awatar użytkownika
QAND
Posty: 97
Rejestracja: 2003-03-24 14:55
Samochód: brak
Lokalizacja: Dobranowice

Post autor: QAND »

Dzięki za pomoc będe próbował coś robić z tą zbieżnością w tym tygodniu. POZDRAWIAM ANDRZEJ.
asdero
Posty: 922
Rejestracja: 2002-09-03 23:10
Samochód: brak
Lokalizacja: Kraków

Post autor: asdero »

Ustawiałem to kilka miesięcy temu i powiem Ci, że goście, którzy mieli aparature zawierającą dane o Probe mieli problemy aby to ustawić. Zbieżność to jeszcze, ale konty wyprzedzenia to mały koszmarek :). Obracanie amortyzatorami, ustawianie na śrubach itd. 3 godziny im zeszło aby to zrobić na 100% dobrze.
Awatar użytkownika
wingerman
Klubowicz
Posty: 2886
Rejestracja: 2003-03-21 10:31
Samochód: Probe 3.0L
Lokalizacja: Łódź/W-wa

Post autor: wingerman »

asdero ile cie to kosztowalo?
Obrazek

Rowy dla rowerzystow.
I gen 90r. LX 3,0L V6
Awatar użytkownika
QAND
Posty: 97
Rejestracja: 2003-03-24 14:55
Samochód: brak
Lokalizacja: Dobranowice

Post autor: QAND »

Napisz asdero ile cię to kosztowało , gdzie ustawiałeś i czy do tej pory wszystko jesy OK. POZDRAWIAM ANDRZEJ.
Gość

Post autor: Gość »

Już tutaj gdzieś pisałem na forum.
Kraków ul. Żmujdzka, a właściwie jej przedłużenie. Qmpel właśnie mi naświetlił, że ten fragment to już jest ul. Zdrowa 18a tel. 501177088
Kosztowało mnie to 150 zł., bo musieli wyciągać jeden z amortyzatorów i lekko podpiłowywać jeden z otworów, bo nie mogli ustawić konta wyprzedzenia. Normalnie kosztuje całość tył i przód 100 zł.
Jestem bardzo zadowolony z ich usług jak każdy kto tam trafił. Kumpel ma Aerostara i też jeździ do nich. Szwagier Scorpio Cosw. też. Goście mają amerykańską wersję komputera i dodatkowo dane nawet aut nietypowych. Klienci przybywają do nich z Rzeszowa, Zakopanego, Katowic, a to jest chyba dość wymowne :lol:
asdero
Posty: 922
Rejestracja: 2002-09-03 23:10
Samochód: brak
Lokalizacja: Kraków

Post autor: asdero »

Sorry, zmieniłem przeglądarke i się nie zalogowałem. To powyżej to ja :)
Awatar użytkownika
QAND
Posty: 97
Rejestracja: 2003-03-24 14:55
Samochód: brak
Lokalizacja: Dobranowice

Post autor: QAND »

Dzięki narazie za wszystkie rady jak coś poustawiam to napisze, co jak i za ile. POZDRAWIAM.
Gość

Post autor: Gość »

Ja dzisiaj za ustawienie zbieznosci z przodu (trzeba bylo obracac prawy amortyzaor, znaczy gore chyba) zaplacilem 30zl...
Awatar użytkownika
QAND
Posty: 97
Rejestracja: 2003-03-24 14:55
Samochód: brak
Lokalizacja: Dobranowice

Post autor: QAND »

Napisz gdzie ustawiałeś bo ja poczekam jeszcze z tym ustawieniem a narazie chcę zebrać jak najwięcej informacji.
kollek
Posty: 1052
Rejestracja: 2002-09-08 10:31
Samochód: brak
Lokalizacja: Paszkówka

Post autor: kollek »

U mojego znajomego. Polecam go wszystkim. Jak chcesz to napisz do mnie to sie jakoś umówimy kollek@poczta.onet.pl
Probe 2.2 GL 89'
Se Enzo Ferrari sarebbe dell'opinione che una macchina è solo una macchina, non costruisca Ferrari. E Ferrari è non una macchina solo. È opera d'arte!
DZIBI
Posty: 20
Rejestracja: 2006-11-04 08:36
Samochód: 2,2 GT 1993

pytanko

Post autor: DZIBI »

muszę ustawić zbieżność z tyłu zastanawiam się czy na amortyzatorach też się ustawia czy tylko na tych drążkach które się nie chcą odkręcić i właśnie czy te nakrętki koło regulacji się kręcą może ktoś wie co tam kręcić może ktoś ma schemat zawieszenia
pozdrawiam
asdero
Posty: 922
Rejestracja: 2002-09-03 23:10
Samochód: brak
Lokalizacja: Kraków

Post autor: asdero »

Z tego co pamiętam, to ustawia się na drążkach. Ja wcześniej zmieniałem amorki i musieli też przestawić lekko na ich mocowaniu, bo brakło regulacji.
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”