McPerson problem

Pticu
Posty: 10
Rejestracja: 2004-12-19 19:31
Samochód: brak
Lokalizacja: Wieliczka

McPerson problem

Post autor: Pticu »

Cześć probe maniacy. Mam od niedawna probaska i sypnęły mi się łożyska na kolumnach z przodu :( .Ma ktoś może numer katalogowy na tą cześć.Nie chcę rozmontowywać a póżniej uganiać się za łożyskami na piechotę.Może ktoś z was już to zmieniał i mógłby mi podać przybliżony koszt.
Pticu PROBE 2,5 V6 '93
Awatar użytkownika
MiH
Posty: 1894
Rejestracja: 2003-04-30 23:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: MiH »

Zadzwoń sobie do sklepu z częściami do japońców i spytaj o łożyska do Mazdy 626 2,5V6. Podadzą Ci.
Mówię bo wiem, a nie wiem bo mówię.....

GG: nie używam
(mój numer tel jest na tym forum - chcesz pogadać - poszukaj)
Pticu
Posty: 10
Rejestracja: 2004-12-19 19:31
Samochód: brak
Lokalizacja: Wieliczka

Post autor: Pticu »

MiH pisze:Zadzwoń sobie do sklepu z częściami do japońców i spytaj o łożyska do Mazdy 626 2,5V6. Podadzą Ci.
W JC Kraków ul.Zakopiańska kazali mi przynieść je.Wkurzyłem się bo oczywiście mają katalogi a zachowują się jak w początkach lat 90.Gdzie dostępność części była mierna a wiedza personelu tragiczna.Nie mogę sobie pozwolić na brak auta i latac do nich z częściami.Rozumiesz(lubię swojego PROBKA i nie pozwolę mu stać roznegliżowanym u mechanika i czekać na odpowiedż czy mają tą część czy nie).Jeszcze raz ich odwiedzę i podam namiary na 626 gdyż wcześniej podałem MX6 i jest ich ponoć kilka rodzaji.Serdeczne dzięki za podpowiedż :)
Pticu PROBE 2,5 V6 '93
Graffi
Posty: 8
Rejestracja: 2006-10-22 18:35
Samochód: brak
Lokalizacja: Śląsk

Re: McPerson problem

Post autor: Graffi »

Witam.
Odświeżam temat, tym razem w ver. dla 2.0 IIgen. Łożyska na kolumnach z przodu trzeszczą aż miło. Zna ktoś jakieś symbole, zamienniki itp. oryginały w FORD 380zeta szt. Warto znaleźć coś nieco tańszego :D
szczęśliwy (bo nowy) posiadacz ProbeII 94r/2.0
-życia w tym silniku nie ma, ale buda jest śliczna !
Awatar użytkownika
2Ya
Posty: 979
Rejestracja: 2007-05-06 21:28
Samochód: >>GT<<
Lokalizacja: Aloha Hawaii
Kontakt:

Re: McPerson problem

Post autor: 2Ya »

Ja kupowałem osobiście tutaj w ubiegłym roku:

http://www.azauto.pl/mazda/?id1=347

Jak pamiętam za 2 szt płaciłem 110zł.

Wysyłaja równiez kurierem.

Pzdr. & c ya..
Obrazek
Graffi
Posty: 8
Rejestracja: 2006-10-22 18:35
Samochód: brak
Lokalizacja: Śląsk

Re: McPerson problem

Post autor: Graffi »

Wielkie dzięki.
Złożyłem zapytanie. Oddzwonili, potwierdzili że mają i często sprzedają do fordów :D (cena j.w. 54zeta/sztukę)
Dziś składam zamówienie, niestety wymieniać będę dopiero po długim weekendzie, po wymianie oczywiście dam znać czy spasowały.
Pozdrawiam
szczęśliwy (bo nowy) posiadacz ProbeII 94r/2.0
-życia w tym silniku nie ma, ale buda jest śliczna !
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”