HELP!!! CRASH....

Awatar użytkownika
romulus
Posty: 193
Rejestracja: 2005-04-09 17:19
Galeria: viewtopic.php?t=5578
Lokalizacja: Gdańsk

HELP!!! CRASH....

Post autor: romulus »

właśnie przywaliłem tylnym kołem w krawężnik...oznacza to mniej więcej tyle że do wymiany : amortyzator i ten podłużny drążek co idzie od przodu auta do koła (lewa strona), felga i opona (opony), jeśli ktoś posiada coś z powyższych części naprawdę proszę bardzo niech się zgłosi bo ręce mi opadają takiego mam pecha w życiu...postaram się jeszcze dziś wrzucić fotki to może podpowiecie co jeszcze jest nie halo....zauważyłem również że pali mi się kontrolka fuel cutout-co to oznacza??? auto chodzi
:(:(:(
tel.503061010
Był Probe 2,5 V6 93' turkus metalik
Jest BMW730i E-38
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: HELP!!! CRASH....

Post autor: Sqad »

romulus pisze:....zauważyłem również że pali mi się kontrolka fuel cutout-co to oznacza??? auto chodzi
:(:(:(
Ale chyba na gazie, fuel cut out oznacza odcięcie dopływu paliwa.
Awatar użytkownika
romulus
Posty: 193
Rejestracja: 2005-04-09 17:19
Galeria: viewtopic.php?t=5578
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: romulus »

no tak ale odpalam na benzynie....może wypalam to co jest w przewodach póki co? a dlaczego może sie włączyć odcięcie? jak to zlikwidować? kurde wkurzony jestem :evil:
Był Probe 2,5 V6 93' turkus metalik
Jest BMW730i E-38
Awatar użytkownika
Ivaho
Posty: 316
Rejestracja: 2005-01-20 18:55
Galeria: viewtopic.php?t=6336
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

Post autor: Ivaho »

Czujnik wstrzasowy wyłącza pompe paliwową. Znajduje sie on w bagazniku pod podloga bagaznika. Podnies ja i poszukaj po lewej stronie. Zobaczysz czarne pudeleczko z czerwonym guziczkiem. Wcisnij go i wszystko wroci do normy.

Tak sie konczą zabawy z recznym :wink:
Wiecej pomoc nie moge.
Probe II 2.0 16V euro, granatowy
Awatar użytkownika
romulus
Posty: 193
Rejestracja: 2005-04-09 17:19
Galeria: viewtopic.php?t=5578
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: romulus »

dzięki też o czymś takim myślałem ale nie wiedziałem gdzie się to znajduje :?
nie była to zabawa na ręcznym...wyprzedzałem a inteligentny dupek z lanosa śmiało przyspieszał na łuku...jak mnie zaczęło obracać miałem wybór albo w niego albo w krawężnik-wybrałem krawężnik....
Był Probe 2,5 V6 93' turkus metalik
Jest BMW730i E-38
Awatar użytkownika
Yaneeck
Posty: 408
Rejestracja: 2003-03-20 12:30
Samochód: brak
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Yaneeck »

romulus pisze: nie była to zabawa na ręcznym...wyprzedzałem a inteligentny dupek z lanosa śmiało przyspieszał na łuku...jak mnie zaczęło obracać miałem wybór albo w niego albo w krawężnik-wybrałem krawężnik....
nie rozumiem - wyprzedzałeś na łuku i gość jechał z przeciwka ??

czy wyprzedzałeś gościa w lanosie na zakrecie (hmmm) i on przyspieszał ?? wiesz - znam to auto (lanos), ma kiepskie, miekkie zawiszenie i ogolnie jest krowiaste nawet w 100konnej wersji wiec raczej nawet spora predkość dla lanosa na łuku nie jest w stanie obrócić proba...
<(k)night rider>

miałem probe :)
Awatar użytkownika
Ivaho
Posty: 316
Rejestracja: 2005-01-20 18:55
Galeria: viewtopic.php?t=6336
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

Post autor: Ivaho »

Od razu sorry za OT
Yanku. Znam lanoska 1.6 16v 115KM i mimo okropnego zawieszenia, hamulów i ukladu kierowniczego potrafi przyspieszac zdrowo. Sam sie dziwiłem.
Nie zmienia to faktu iz jezeli Probka wurzuciło to lanosa powinno wywalic duzo wczesniej
Probe II 2.0 16V euro, granatowy
Awatar użytkownika
Yaneeck
Posty: 408
Rejestracja: 2003-03-20 12:30
Samochód: brak
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Yaneeck »

Ivaho pisze:Od razu sorry za OT
Yanku. Znam lanoska 1.6 16v 115KM i mimo okropnego zawieszenia, hamulów i ukladu kierowniczego potrafi przyspieszac zdrowo. Sam sie dziwiłem.
racja - ale tylko na 3 pierwszych biegach i w waskim zakresie obrotów... jednak miekkie zawieszenie psuje efekty pracy nie najgorszego silnika...

ale to rzeczywiscie OT - bo to nie forum daewoo :)

za to opis dokładniejszy opis zdarzenia chętnie bym przeczytał...
<(k)night rider>

miałem probe :)
Awatar użytkownika
Tomasz S
Posty: 1692
Rejestracja: 2004-11-25 18:21
Galeria: viewtopic.php?t=5611
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Tomasz S »

Romulus!
Pamiętaj , że jeśli będziesz jeździł na gazie z zerową zawarością etyliny w zbiorniku - uszkodzisz pompkę ...Nara
Awatar użytkownika
majcher
Posty: 146
Rejestracja: 2004-01-30 09:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Gdańsk

Re: HELP!!! CRASH....

Post autor: majcher »

romulus pisze:właśnie przywaliłem tylnym kołem w krawężnik...oznacza to mniej więcej tyle że do wymiany : amortyzator i ten podłużny drążek co idzie od przodu auta do koła (lewa strona), felga i opona (opony), jeśli ktoś posiada coś z powyższych części naprawdę proszę bardzo niech się zgłosi bo ręce mi opadają takiego mam pecha w życiu...postaram się jeszcze dziś wrzucić fotki to może podpowiecie co jeszcze jest nie halo....zauważyłem również że pali mi się kontrolka fuel cutout-co to oznacza??? auto chodzi
:(:(:(
tel.503061010
a oba poprzeczne wahacze masz proste?
majcher
jest - Mitsubishi Pajero 2.5TD
było - 2.0 SE 1996
Awatar użytkownika
romulus
Posty: 193
Rejestracja: 2005-04-09 17:19
Galeria: viewtopic.php?t=5578
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: romulus »

już auto zrobiłem, tak masz rację dostał też jeden poprzeczny drążek, dziś dzięki jednemu koledze z forum będę miał również jedną alufelgę i wszystko wróci do normy :)
Był Probe 2,5 V6 93' turkus metalik
Jest BMW730i E-38
Awatar użytkownika
Pluto
Posty: 597
Rejestracja: 2006-04-23 17:57
Galeria: viewtopic.php?t=11609
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Pluto »

Mam problem. Wyrwałem o krawężnik 10cm rantu felgi i jakieś 30cm zarysowałem zdrowo. Nie wiem czy da się to naprawić. Cała felga jest prosta tylko nie wiem gdzie można naprawić rant i ile to może kosztować?
ObrazekObrazekI love Skyline
Awatar użytkownika
Cisik
Posty: 64
Rejestracja: 2006-05-28 21:52
Samochód: brak
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Cisik »

Np. w Minsku Mazowieckim facet prostuje i naprawia felgi, kolega rozwalil felge o kraweznik i wyrwal jakies 15cm rantu, facet ladnie to naprawil praktycznie nie widac, jak ktos nie wie ze byla uszkodzona to sie nie pozna, policzyl za to 150zl
Probe II 2,5 94r
Awatar użytkownika
Qbatron
Posty: 107
Rejestracja: 2006-03-24 14:08
Samochód: brak
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Qbatron »

Yaneeck pisze: racja - ale tylko na 3 pierwszych biegach i w waskim zakresie obrotów... jednak miekkie zawieszenie psuje efekty pracy nie najgorszego silnika...

Tego nie rozumiem, jak ma sie jedno do drugiego?
Awatar użytkownika
Adamkat
Posty: 320
Rejestracja: 2004-03-08 19:52
Samochód: ford probe gt 91
Galeria: viewtopic.php?t=10500
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Adamkat »

Wiec wpadniesz na spot na Skwerek??
2.2 GT-91r. był
2.0 16v-97r.był
2.2 GT -91r JEST
"Kazda droga prowadzi ku doskonalosci"
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”