Niegasnące światła postojowe

luki
Posty: 4
Rejestracja: 2007-07-26 08:37
Samochód: brak
Lokalizacja: Mierzęcice Okolice Katowic

Niegasnące światła postojowe

Post autor: luki »

witam wszystkich serdecznie, autko mam od 4 dni i dzisiaj się pojawił dosyć dziwny problem, mianowicie: po zgaszeniu silnika oraz wyłączeniu świateł (oczywiście również z wyjętym kluczykiem) wszystko ładnie gaśnie ale po jakichś trzech sekundach zapalają się postojówki (te małe w halogenach) i poprostu nie da się ich zgasić :D powiedzcie mi prosze jaka może być przyczyna i o ile ktoś jest teraz na forum to czy mogę odpiąć akumulator? można w tym aucie tak po prostu odpiąć akumulator na noc? nic sie nie zresetuje itd? pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

Odepnij nic sie nie stanie a potem zajmniesz sie problemem ;) Pozdro
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
luki
Posty: 4
Rejestracja: 2007-07-26 08:37
Samochód: brak
Lokalizacja: Mierzęcice Okolice Katowic

Post autor: luki »

witam ponownie, dzisiaj rano akumulatorek podpiąłem opnownie, postojówki się zapaliły :) zrobilem trase okolo 50 km i już nie świecą, coś widocznie świruje, tylko co? ogólnie jestem bardzo zadowolony z samochodziku :D
gajner
Posty: 16
Rejestracja: 2006-12-09 21:11
Samochód: brak
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: gajner »

Cześć spraw sobie przekażnik, który znajduje się przy wentylatorze klimatyzacji. Ja miałem takie same objawy tylko że z światłami krótkimi.Okazało się że ten przekażnik był cały zamoczony i lekko zbutwiały wymieniłem go i po kłopocie.





Ford Probe 2.2gt 92r
luki
Posty: 4
Rejestracja: 2007-07-26 08:37
Samochód: brak
Lokalizacja: Mierzęcice Okolice Katowic

Post autor: luki »

no i po dwóch dniach obserwacji wszystko ok, humorek miał zły? :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”