Śrubka w silniczku przedniego reflektora

Awatar użytkownika
AXEL
Posty: 415
Rejestracja: 2003-11-02 14:12
Samochód: brak
Lokalizacja: Narew

Śrubka w silniczku przedniego reflektora

Post autor: AXEL »

Przy wykręcaniu mechanizmu podnoszenia przedniego reflektora zauważyłem śrubkę z możliwością regulacji ,w silniczku.Do czego ona służy?
2.2 GT I '92 BLACK METALIC
I am a baaad boy!
buster
Posty: 56
Rejestracja: 2003-06-30 00:26

Post autor: buster »

jak ci padnie przekaźnik lub spalisz silniczek tą śrubką od spodu możesz wysunąć reflektory w górę. przerabiałem to znam tte silnicznki na wylot. nawet u mnie padł przekaźnik w silniczku, dzięki pomocy Proberta(dzięki :P ),który wyjaśnił mi trochę o hamulcach w silnikach elektrycznyc, opracowałem montaż zamiennego przekaźnika bez konieczności wymiany całego silniczka pod warunkiem że wirnik nie jest spalony.
Awatar użytkownika
AXEL
Posty: 415
Rejestracja: 2003-11-02 14:12
Samochód: brak
Lokalizacja: Narew

Post autor: AXEL »

A nawet na to nie wpadłem :D .
2.2 GT I '92 BLACK METALIC
I am a baaad boy!
Awatar użytkownika
KASZCZU
Posty: 572
Rejestracja: 2004-12-29 16:48
Galeria: viewtopic.php?t=12249
Lokalizacja: Kraków

Przednie reflektory... kaput :(

Post autor: KASZCZU »

Witam. Niedawno nabyłem Probe Igen. 92r. Niestety przednie reflektory nie chowają się. Nie wiem jak się zabrać do tego problemu. W czym moze tkwić problem?.Podejrzewam, że silniczki są spalone ale mam nadzieje, że tak nie jest... Dowiadywałem się po ile chodzą i spadłem z krzesła jak jeden kolo policzył sobie za użyany silniczek 150zł - 1szt.... mam nadzieje ze da się to rozwiązać bez ich kupowania. Problem może też tkwić w elektryce, otóż przy otwartych reflektorach jest ogromna szpara niczym nie uszczelniana taka, że wode można wiadrami wlewać pod maske-i wszystko leci na kable od swiateł, przy okazji wie ktoś może gdzie dostać jakies uszczelki, żeby to załatać. Pozdrawiam d; -)
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

moze poprostu sa za wysko podniesione ta srubeczka od regulacji?? tam jest przerabane sie dostac trzeba zderzak zdjac :cry:

jak sie sprawuje Probo??
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”