SCHEMAT LUB FOTKI

Awatar użytkownika
enduro
Posty: 510
Rejestracja: 2004-10-01 16:38
Samochód: brak
Lokalizacja: Poznań

SCHEMAT LUB FOTKI

Post autor: enduro »

Kupiłem częściowo rozszabrowanego Probcia Igen 2.2 GT turbo...dobra cena itd....właśnie go składam.ale nie bardzo wiem jak podłączyć właściwie turbine.tzn turbine założyłem,ale zostały jeszcze te nieszczesne kabelki,przewody olejowe,podciśnienia...itp gdyby ktoś miał jakiś schemat,albo fotki silnika na których widać jaki wężyk dokąd idzie to bardzo bym prosił..... :lol:
mikolaj
Posty: 339
Rejestracja: 2004-03-17 10:38
Samochód: brak
Lokalizacja: Kowale

Post autor: mikolaj »

skontaktuj sie z kims z poznania niech podniesie maske i po kabelku dojdziecie do tego!
91 2.2 GT
męzczyzna zrobi wszystko żeby przespać się z kobietą! kobieta zrobi wszystko żeby dostac nowe buty
Gość

Post autor: Gość »

Ja tez bym sie pisal na takie pomoce, bo czeka mnie montaz turbiny, Enduro jakbys mial juz cos to daj znac please :1111_worthy:
Awatar użytkownika
piotrek
Posty: 793
Rejestracja: 2004-06-22 18:33
Samochód: brak
Lokalizacja: Zabrze

Re: SCHEMAT LUB FOTKI

Post autor: piotrek »

enduro15 pisze:Kupiłem częściowo rozszabrowanego Probcia Igen 2.2 GT turbo...dobra cena itd....właśnie go składam.ale nie bardzo wiem jak podłączyć właściwie turbine.tzn turbine założyłem,ale zostały jeszcze te nieszczesne kabelki,przewody olejowe,podciśnienia...itp gdyby ktoś miał jakiś schemat,albo fotki silnika na których widać jaki wężyk dokąd idzie to bardzo bym prosił..... :lol:
Spróbuje ci pomóc bo niedawno robiłem silnik . Nie mam aparatu bo bym zrobił zdjęcia ale sprawdze wszystkie podłączenia które opisałeś i ci je opisze mam nadzieje że pomoge :D
Mechanika samochodowa
Pranie czyszczenie tapicerek
Awatar użytkownika
piotrek
Posty: 793
Rejestracja: 2004-06-22 18:33
Samochód: brak
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: piotrek »

Jeżeli chodzi o kabelki to chyba ci chodzi te co idą od dołu turbiny , kabel czerwony i czarny wychodzi do kostki łączy sie z kostką z kablami czerwono-czarny i brązowy te przewody idą dalej do wiązki gdzie są wtryski jeżeli coś byś jeszcze chciał to wal na priva :D :D
Mechanika samochodowa
Pranie czyszczenie tapicerek
Mattijjah
Posty: 105
Rejestracja: 2010-11-28 14:41
Samochód: probeI 2.2 LX 89.r

Re: SCHEMAT LUB FOTKI

Post autor: Mattijjah »

a ja mam pytanko w sprawie tych dwóch kabelków z turbiny, będzie śmigać jak te kabelki nie będą podłączone?
mikolaj
Posty: 339
Rejestracja: 2004-03-17 10:38
Samochód: brak
Lokalizacja: Kowale

Re: SCHEMAT LUB FOTKI

Post autor: mikolaj »

... jak resztę masz złożoną to najzwyczajniej sprawdź...
powinno działać jak reszta działa bo z tego co pamiętam to "jakieś" kabelki były od tego, żeby wskazówka się podniosła, a to do sprzętowego działania potrzebne nie było...
Pozdrawiam...
91 2.2 GT
męzczyzna zrobi wszystko żeby przespać się z kobietą! kobieta zrobi wszystko żeby dostac nowe buty
Mattijjah
Posty: 105
Rejestracja: 2010-11-28 14:41
Samochód: probeI 2.2 LX 89.r

Re: SCHEMAT LUB FOTKI

Post autor: Mattijjah »

no właśnie z tego co się dowiadywałem to do wskazówki idzie wężyk podciśnieniowy lub nadciśnieniowy i dalej nie ma odpowiedzi na te kabelki
mikolaj
Posty: 339
Rejestracja: 2004-03-17 10:38
Samochód: brak
Lokalizacja: Kowale

Re: SCHEMAT LUB FOTKI

Post autor: mikolaj »

wężykiem do kabiny to ja wchodziłem ale do "deski" wężyk nie dochodzi - nie chcę być mądrzejszy od tych co samochody mają więc może ktoś fotę wrzuci...
próbowałeś już "bez kabli"?
91 2.2 GT
męzczyzna zrobi wszystko żeby przespać się z kobietą! kobieta zrobi wszystko żeby dostac nowe buty
Mattijjah
Posty: 105
Rejestracja: 2010-11-28 14:41
Samochód: probeI 2.2 LX 89.r

Re: SCHEMAT LUB FOTKI

Post autor: Mattijjah »

koleszko nie próbowałem bez kabli bo musze jeszcze kupić rurą wydechową co jest pod turbina i intercooler z wężami a po co mam kupywać jak nie wiem czy to bez tych kabli będzie chodzić
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”