Chłopaki problem!!!

Awatar użytkownika
LadyBlAck
Posty: 6
Rejestracja: 2005-05-27 09:28
Samochód: brak
Lokalizacja: Kłobuck

Chłopaki problem!!!

Post autor: LadyBlAck »

No i się zaczęło nieciekawie...problem...w sumie to dwa :( nie wiem co się dzieje ale coś mi się stało z rozrusznikiem...dokładniej nie mogłam wczoraj odpalić Babe, udało się dopiero za piątym razem...do tej pory nie było żadnego problemu...martwi mnie to bo sytuacja powtórzyła się dziś rano...
i wcale nie wiem jaki może być tego powód :(
i druga sprawa..przecieka mi chłodnica.. tzn. zrobiła się taka maleńka dziurka i gdy Babe jest gorące powstaje fontanna.. jest to zaklejone tymczasowo czymś ale chciałabym się dowiedzieć czy jest w ogóle możliwa naprawa takiej usterki czy trzeba nową chłodnicę...
Probe I 2.2 GT '91 (USA) Silver
"...WSPOMNIENIA to najważniejsze co nam pozostaje, zapamiętujemy te najbardziej wzruszające, płynące z głębi serca, zapisane do końca życia. Chwile spędzane wspólnie pozostawią nam kolejne i jedyne....WSPOMNIENIA"
Awatar użytkownika
Jedrek
Posty: 1134
Rejestracja: 2004-06-24 10:19
Samochód: Igen 1992 2,2GT
Lokalizacja: Ośno Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Jedrek »

chłodnicę da się zespawać, a jeżeli chodzi o rozrusznik, to najprawdopodobniej szczotki są na wykończeniu i nie zawsze łączą.

Jedno jeszcze pytanie:
- Czy jak próbujesz zapalić to słychać elektromagnes w rozruszniku? :wink:
Fioletowy FORD PROBE I czywiście GT + LPG OMVL DREAM XXIN:):):):):)
Yamaha Xj 550 `83
Kawasaki ZZR600 `98
był: † Black Ford Frobe 2,2 Turbo GT `92 + LPG OMVL DREAM XXIN † A.D. 08.12.2006 Death! ;(
Awatar użytkownika
LadyBlAck
Posty: 6
Rejestracja: 2005-05-27 09:28
Samochód: brak
Lokalizacja: Kłobuck

Post autor: LadyBlAck »

dzięki z odpowiedź...tzn jak przekręcam kluczyk to tylko słychać takie tyknięcie....po kilku próbach muszę wyciągnąć klucz dopiero wtedy łapie.... :)
Probe I 2.2 GT '91 (USA) Silver
"...WSPOMNIENIA to najważniejsze co nam pozostaje, zapamiętujemy te najbardziej wzruszające, płynące z głębi serca, zapisane do końca życia. Chwile spędzane wspólnie pozostawią nam kolejne i jedyne....WSPOMNIENIA"
Awatar użytkownika
Jedrek
Posty: 1134
Rejestracja: 2004-06-24 10:19
Samochód: Igen 1992 2,2GT
Lokalizacja: Ośno Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Jedrek »

Stawiam na szczotki, ale może być jeszcze taki myk, że styki na elektromagnesie nie zwierają i na szczotki nie idzie napięcie z akumulatora.

Pozdrawiam! :wink:
Fioletowy FORD PROBE I czywiście GT + LPG OMVL DREAM XXIN:):):):):)
Yamaha Xj 550 `83
Kawasaki ZZR600 `98
był: † Black Ford Frobe 2,2 Turbo GT `92 + LPG OMVL DREAM XXIN † A.D. 08.12.2006 Death! ;(
Awatar użytkownika
Kula
Posty: 138
Rejestracja: 2004-12-22 22:27
Samochód: brak
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Kula »

Ja chlodnice zakleilem poxilina i trzyma juz z dwa miechy. Sciagnij ja u siebie i dokladnie obklej pekniete miejce. Napewno troche pochodzi. Acha ja mialem pekniecie na obudowie plastikowej u gory. Pozdro.
Czerwona jedynka GT 91'
Awatar użytkownika
LadyBlAck
Posty: 6
Rejestracja: 2005-05-27 09:28
Samochód: brak
Lokalizacja: Kłobuck

Post autor: LadyBlAck »

chyba dokładnie w tym samym miejscu jest ta dziurka...od góry w miejscu gdzie jest taki prostokącik naklejony...pod tym puściło...właśnie narazie mam to zaklejone jakimś klejem ale boje się, że długo nie wytrzyma...no zobaczymy...dzięki za info :) pozdrawiam ciepło
Probe I 2.2 GT '91 (USA) Silver
"...WSPOMNIENIA to najważniejsze co nam pozostaje, zapamiętujemy te najbardziej wzruszające, płynące z głębi serca, zapisane do końca życia. Chwile spędzane wspólnie pozostawią nam kolejne i jedyne....WSPOMNIENIA"
Awatar użytkownika
medici
Posty: 129
Rejestracja: 2004-11-07 21:37
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: medici »

a ja bym radził nie robić badziewia :arrow: tylko jedz do zakładu zajmujacego sie spawaniem alu, lub regeneracja chłodnic :arrow: zapłac 50 pln :arrow: i miej świety spokój 8)

nie bedziesz sie obawiał ze rozerwie ci chłodnice na trasie.

pozdro
.....2.0 16V 94'.....
Awatar użytkownika
Anyszes
Posty: 630
Rejestracja: 2005-04-11 19:18
Samochód: brak
Lokalizacja: Police

Post autor: Anyszes »

medici pisze:a ja bym radził nie robić badziewia :arrow: tylko jedz do zakładu zajmujacego sie spawaniem alu, lub regeneracja chłodnic :arrow: zapłac 50 pln :arrow: i miej świety spokój 8)

nie bedziesz sie obawiał ze rozerwie ci chłodnice na trasie.

pozdro
POPIERAM Kolege ... Ewentualnie Rozejzyj sie za uzywana .. Chlodnica Nie duzo wydash ... Buzka :*
UNITE AND WIN
Obrazek
Awatar użytkownika
raven
Posty: 643
Rejestracja: 2004-11-12 10:22
Galeria: viewtopic.php?t=5775
Lokalizacja: Okonek

Post autor: raven »

medici pisze:
nie bedziesz sie obawiał

pozdro
obawiała :wink:

LadyBlAck pisze: i gdy Babe jest gorące
-e to dobre jest, podoba mnie sie :lol:
| 2.2 GT 92 | czerwony | AC- dyskretny chłód | VDO|
RAVEN
Awatar użytkownika
5150
Posty: 58
Rejestracja: 2004-10-21 15:49
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: 5150 »

a ja kleiłem wiele razy.
Poksyliną i innymi wynalazkami i wiecznie odklejało się :(
W końcu wymieniłem na nową:)
I gen. GT '89 (261A) Trip, overhead... kiedyś:(
MUSTANG 5.0 V8 SSP-- teraz :)
Awatar użytkownika
LadyBlAck
Posty: 6
Rejestracja: 2005-05-27 09:28
Samochód: brak
Lokalizacja: Kłobuck

Babe

Post autor: LadyBlAck »

:D Villani poprostu tak pieszczotliwie nazywam moje autko... tak poza tym to dziękuję wszystkim za odpowiedzi :) myślę, że jednak zdecyduję się na zakup nowej chłodnicy bo tak na prawdę to nigdy nie wiadomo jak długo wytrzyma...a nie chciałabym aby mnie zaskoczyła gdzieś w nocy, na jakimś pustkowiu, daleko od domu...:wink: pozdrawiam
Probe I 2.2 GT '91 (USA) Silver
"...WSPOMNIENIA to najważniejsze co nam pozostaje, zapamiętujemy te najbardziej wzruszające, płynące z głębi serca, zapisane do końca życia. Chwile spędzane wspólnie pozostawią nam kolejne i jedyne....WSPOMNIENIA"
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”