Wielki kłopot POMOCY !!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Wielki kłopot POMOCY !!!!!!!!!!!

Post autor: Bogdan9999 »

Dziś po odpięci listwy zbezpiecanikamy i ponownej jej założeniu i złożeniu zegarów ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem że jak przekręce kluczyk to zapalają mi się tylko przednie postojówki :( :( :( :( Tylne sie nie palą a jak przekręce włącznik aby się zapaliły postojówki to zapalają sie tylne lecz przednie nie gasną. Co się mogło stać może spotkaliście się z czymś takim ja już jestem w szoku co się mogło stać ???? Proszę o jak najszybszą pomoc. :( :( :( :(
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Gość

Post autor: Gość »

Chyba cos zle poskladales, sprawdz jeszcze raz czy wszystko jest podpiete tam gdzie powinno i czy ew. nie ma jakiegos przebicia - moze uszkodzona izolacja :?:
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

NO co do dobrego poskładania to na 100 % nie jestem pewien bo jak składalem to już ciemno było.
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Gość

Post autor: Gość »

Cos mi sie wydaje ze nawet napewno, bo te objawy ktore opisujesz to tak jakby popodlaczac kabelki nie w te miejsca co powinny byc, a w przypadku listwy z bezpiecznikami to juz wogole nie trudno o takiego byka; w koncu schodza sie tam (poprzez przewody) prawie wszystkie urzadzenia elektryczne.
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

Tak tylko że każda wtyczka ma inny rozmiar gniazda nie wiem już sam jutro sprawdze jeszcze raz wszystko.
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Sh(.)(.)ters
Posty: 1703
Rejestracja: 2004-01-28 21:17
Galeria: viewtopic.php?t=5520
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sh(.)(.)ters »

Człowieku to nie jest żaden wielki problem. Umarł ktoś? Zachorowałeś? Rozbiłeś Probe?
Nie? To nie pisz proszę dziwnych tematów z tysiącami wykrzykników na końcu.
..........Obrazek.........
.....The Power of Dreams.....
Awatar użytkownika
Mr. Cynk
Posty: 3325
Rejestracja: 2003-09-14 22:41
Samochód: Pontiac TransAM 350'
Lokalizacja: W-M UE

Post autor: Mr. Cynk »

prpponuję jednak robić przy takich pracach foto-dokumentację.. :D


przynajmniej pierwszy raz albo poczekać na bardziej kumatego kolegę, z którym wspólnie można coś takiego wykonać :D
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Re: Wielki kłopot POMOCY !!!!!!!!!!!

Post autor: Robert »

Bogdan9999 pisze:...jak przekręce kluczyk to zapalają mi się tylko przednie postojówki :( :( :( :( Tylne sie nie palą a jak przekręce włącznik aby się zapaliły postojówki to zapalają sie tylne lecz przednie nie gasną.
Może przełączyłeś kabelek przy bezpiecznikach z summer na winter? Masz po prostu światła do jazdy dziennej 8)
:wink:
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

Chłopaki i dziewczyny już mówię co sie dokładnie dzieje. Dokładnie to włanczają sie długie na chlogenach a nie jak wcześniej mówiłem postojówki i jeszcze jedno włanczaj,a sie gdy przekcęce kliczyk i zapalą się kontrolki na pulpicie to włanczają się też chalogeny a gdy włącze lampy to i włącze halogieny włącznikiem i je wyłącze to gasną. Co kurde może być grane ?? Prze4kaźnik poszedł czy stacyjka a włącznik do świateł jest dobry bo tak dzieje sie nawte jak go odłącze. I ktury przekaźnik jest od halogenów ?? I sory za ten dramatyzm ale wczoraj już byłem zszarpany nerwowo bo jak zrobisz jedno to drugie pada. :( :( :( :(
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
Jedrek
Posty: 1134
Rejestracja: 2004-06-24 10:19
Samochód: Igen 1992 2,2GT
Lokalizacja: Ośno Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Jedrek »

aleś nakręcił :twisted:
Jakie długie na halogenach :shock:

Napisz dokładnie pukt po punkcie np:

1 włączam pozyjne włącznikiem świateł - efekt
2 włączam mijania włącznikiem - efekt
3 przekręcam stacyjkę - efekt

to może ktos zajarzy o co chodzi :wink:
Fioletowy FORD PROBE I czywiście GT + LPG OMVL DREAM XXIN:):):):):)
Yamaha Xj 550 `83
Kawasaki ZZR600 `98
był: † Black Ford Frobe 2,2 Turbo GT `92 + LPG OMVL DREAM XXIN † A.D. 08.12.2006 Death! ;(
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

I jeszcze 2 prośby:
- używaj czegokolwiek do oddzielania poszczególnych fragmentów (przecinek, znak nowej linii, ...)
- doprowadź do braku czerwieni w oknie orto (te wszystkie chalogeny i włanczania).
Dzięki.
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

Dobra sory za gmatwanine czyli tak.
1 jak przekręcę kluczyk w stacyjce tak że sie zapala kontrolki na pulpicie zapalają mi się halogeny nie wiem dlaczego.
2 jak włącze wtedy postojówki to sytuacja się nie zmienia ale gdy włącze krótkie to halogeny gasną. I gry je chcę wtedy włączyć i wyłączyć to normalnie działają.
3 Ale gdy wyłącze wtedy halogeny i zamkne lampy to znowu się halogeny zapalaja jakby miały skąd indziej zasilanie dodam jeszcze że postojówki w halogenach działają poprawnie. Może byc to wina stacyjki ?? Włącznik od świateł jest dobry. :? :? :( :(
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”