Nie chce odpalic przez ten wylacznik cholerny!!

Awatar użytkownika
pytlar
Posty: 954
Rejestracja: 2006-06-05 11:04
Galeria: viewtopic.php?t=8824
Lokalizacja: Prabuty

Nie chce odpalic przez ten wylacznik cholerny!!

Post autor: pytlar »

http://obrazkowo.pl/out.php?i=2393_gowno1.JPG
nie wiem czemu nie chce mi samochod odpalic!!:/ pekl mi zbiorniczek z plynem wiec go wyjelem i przy okazji zobaczylem ze kabelek od tego wlacznika sie urwal(zielony), wiec go zamontowalem tak jak byc powinien. Po wszystkim jak juz zlozylem to samochod nie chce odpalic!! w zadnej kombinajci!! nie wiem czemu!!:/ na zielonym kableku jest ok 9V, czarny masa, a na bialym z czerwonym paskiem nic nie ma... co to moze byc??
Ostatnio zmieniony 2006-11-27 19:53 przez pytlar, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Basf_Wrocław
Posty: 956
Rejestracja: 2004-08-26 11:44
Samochód: R4 94
Galeria: viewtopic.php?t=5626
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Basf_Wrocław »

Masz iskre ? Masz paliwo ? Skąd wiesz, że to przez wyłacznik ? Widziałem za dużo zbiegów okoloczności, żeby powiedzieć, że wyłacznik jest walnięty.
Obrazek
2.0, 16v, Klima, 94 r,
Awatar użytkownika
Maciucha
Posty: 1564
Rejestracja: 2004-08-26 22:11
Samochód: I GT
Galeria: viewtopic.php?t=7836
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Kontakt:

Re: Nie chce odpalic przez ten wylacznik cholerny!!

Post autor: Maciucha »

pytlar pisze:http://obrazkowo.pl/out.php?i=2393_gowno1.JPG
nie wiem czemu nie chce mi samochod odpalic!!:/ pekl mi zbiorniczek z plynem wiec go wyjelem i przy okazji zobaczylem ze kabelek od tego wlacznika sie urwal(zielony), wiec go zamontowalem tak jak byc powinien. Po wszystkim jak juz zlozylem to samochod nie chce odpalic!! w zadnej kombinajci!! nie wiem czemu!!:/ na zielonym kableku jest ok 9V, czarny masa, a na bialym z czerwonym paskiem nic nie ma... co to moze byc??
Spróbuj podłączyć "na krótko" biało-czerwony z czarnym. Jeśli nic innego akurat nie padło to musi zaskoczyć.
Ostatnio zmieniony 2006-11-27 19:57 przez Maciucha, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazekautomat USA '90
a na spotach u Golluma => Obrazek :mrgreen:
Awatar użytkownika
pytlar
Posty: 954
Rejestracja: 2006-06-05 11:04
Galeria: viewtopic.php?t=8824
Lokalizacja: Prabuty

Post autor: pytlar »

Basf_Wrocław pisze:Masz iskre ? Masz paliwo ? Skąd wiesz, że to przez wyłacznik ? Widziałem za dużo zbiegów okoloczności, żeby powiedzieć, że wyłacznik jest walnięty.
wiem np dlatego, ze godzine predzej wjechalem do garazu bez problemu i palil na dotyk!! a nic innego pozatym nie ruszalem!! bo wjechalem tylko z zamiarem zklejenia tego zbiorniczka!! :evil:
Obrazek
Awatar użytkownika
pytlar
Posty: 954
Rejestracja: 2006-06-05 11:04
Galeria: viewtopic.php?t=8824
Lokalizacja: Prabuty

Re: Nie chce odpalic przez ten wylacznik cholerny!!

Post autor: pytlar »

Maciucha pisze:
Spróbuj podłączyć "na krótko" biało-czerwony z czarnym. Jeśli nic innego akurat nie padło to musi zaskoczyć.
o to mi chodzilo:] bo nie moglem znalesc w poprzednich postach jak zlaczyc na krotko:] i samochod odrazu odpalil!! :twisted: :twisted: wiec ten cholerny wylaczniczek powedruje na polke :evil:
Obrazek
Awatar użytkownika
Maciucha
Posty: 1564
Rejestracja: 2004-08-26 22:11
Samochód: I GT
Galeria: viewtopic.php?t=7836
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: Maciucha »

ObrazekObrazekautomat USA '90
a na spotach u Golluma => Obrazek :mrgreen:
Awatar użytkownika
Basf_Wrocław
Posty: 956
Rejestracja: 2004-08-26 11:44
Samochód: R4 94
Galeria: viewtopic.php?t=5626
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Basf_Wrocław »

Pytlar - ja sobie pojechałem kiedyś na taki placyk koło domu założyć antenkę na łonie przyrody i nie odjechałem bo mi immo padło :)
Obrazek
2.0, 16v, Klima, 94 r,
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Re: Nie chce odpalic przez ten wylacznik cholerny!!

Post autor: Robert »

pytlar pisze:
Maciucha pisze:
Spróbuj podłączyć "na krótko" biało-czerwony z czarnym. Jeśli nic innego akurat nie padło to musi zaskoczyć.
o to mi chodzilo:] bo nie moglem znalesc w poprzednich postach jak zlaczyc na krotko:] i samochod odrazu odpalil!! :twisted: :twisted: wiec ten cholerny wylaczniczek powedruje na polke :evil:
Tu miałeś ten sam schemat, tylko nie zdeformowany :arrow: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 163#122163

A oprócz tego w razie - odpukać - wypadku, wyłącznik zderzeniowy może ocalić Twoją d... (i resztę) od zgrillowania, więc może jednak lepiej wyczyścić i wstawić na miejsce?
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
pytlar
Posty: 954
Rejestracja: 2006-06-05 11:04
Galeria: viewtopic.php?t=8824
Lokalizacja: Prabuty

Post autor: pytlar »

nie wszystkie autka maja takie wylaczniki i zyja:P wogole przy niegroznym wypadku to bedzie niepotrzebne bo nie zadziala i tak. A jak juz powazny wypadek to i to cos nie pomoze... :roll: :roll: ale zyjmy w nadzieji, ze nie bedzie musial nigdy zadzaialac w zadnym z naszych probkow :wink: :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
wingerman
Klubowicz
Posty: 2886
Rejestracja: 2003-03-21 10:31
Samochód: Probe 3.0L
Lokalizacja: Łódź/W-wa

Post autor: wingerman »

pytlar szybciutko przeczytaj pkt. 7 i wprowadz to niezwlocznie w zycie, inaczej ja zastosuje sie do tego co jest napisane pod pkt. 13
Obrazek

Rowy dla rowerzystow.
I gen 90r. LX 3,0L V6
Awatar użytkownika
pytlar
Posty: 954
Rejestracja: 2006-06-05 11:04
Galeria: viewtopic.php?t=8824
Lokalizacja: Prabuty

Post autor: pytlar »

wingerman pisze:pytlar szybciutko przeczytaj pkt. 7 i wprowadz to niezwlocznie w zycie, inaczej ja zastosuje sie do tego co jest napisane pod pkt. 13
no tak wyszlo bo pisalem to w podskokach takich :lol: powsciekalem sie troche w garage ze nie chce odpalic, wiec szybko do kompa poszukac cos na forum i zalozyc temat i spowrotem do samochodu kombinowac dalej!! i tak kilka razy :roll:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”