Układy wydechowe w Tarnowie, lub Krakowie - pomoc!

Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Układy wydechowe w Tarnowie, lub Krakowie - pomoc!

Post autor: Drzymek »

Witam!
Mam nareszcie trochę wolnego i chciałbym zrealizować mój upragniony plan wymiany układu wydechowego. Kupiłem już kilka miesięcy temu tłumik końcowy z karbonu, który leży sobie na półeczce :D

Sprawa ma się tak:

Potrzebuję zakład robiący całe układy wydechowe. Chcę żeby mi zrobili wydech 2,5 cala ze stali nierdzewnej bez tłumika środkowego i bez katalizatora, z moim mugenem na końcu. Układ zaczynał by się od tej rury idącej w dół (downpipe), bez robienia nowych baranów - sama rura od początku do końca. Materiały mogę kupić sam (4m rury kwaśnej i kolana). U mnie w mieście 40zł kosztuje metr kwaśnej 2,5 cala i 30zł kolano 90stopni. Ale jak by ktoś miał taniej to chętnie kupię u niego :D

Byłem u gościa w Sączu, ale ten mi zaśpiewał pow 500zł za samą robociznę :shock: Powaliło gościa!!!

W związku z tym mam prośbę:

Czy znacie jakiś zakład w okolicach Krakowa, lub Tarnowa, który mi to zrobi dobrze (razem z podwieszeniem układu pod autem) i tanio?

Moglibyście się zorientować, albo dać mi namiary?
Proszę Was bardzo, bo nie mogę wysiedzieć na miejscu, tak bardzo chciałbym mieć ten wydech :D

Acha! za robociznę jestem gotów dać max do 250-300zł

Dzięki i pozdrawiam!!!
BEAUTY...POWER...SOUL...
KALI
Posty: 789
Rejestracja: 2005-11-01 00:10
Galeria: viewtopic.php?t=6696

Post autor: KALI »

Byłem u gościa w Sączu, ale ten mi zaśpiewał pow 500zł za samą robociznę Shocked Powaliło gościa!!!
Powiem ci że dopuki nie kupiłem Tiga to też myślałem jak ty ale [gościa powaliło]ale teraz jak wiem ile kosztuje argon i drut kwaśny do spawania to nie dziwie sie co do ceny.Oczywiście można to zrobić nieco taniej ale napewno nie za 200zł wyba że migomatem :lol: ale to mija się z celem bo rurka nie zardzewieje a spaw tak chyba że drut do miga będzie do kwasu ale najtańsze 5kg to koszt 280zł.
Awatar użytkownika
RX
Posty: 4099
Rejestracja: 2004-10-06 10:15
Samochód: '99 Corvette
Galeria: viewtopic.php?t=17374
Kontakt:

Post autor: RX »

Witam,

Zajrzyj do Goduli:

www.godula.cc.pl

(Kraków)

Pzdr.
1999 Corvette
We are American Thunder Cars!
http://amthunder.pl
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Godula odpada, nie wiem czy robią wydechy, a jest to bardzo droga firma.

Myślałem o tej firmie:
http://www.wydech.pl/

Duke tam robił wydech, zresztą link do jego tematu:
http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... ght=wydech
Zwróćcie uwagę na cenę, za którą Mu zrobili cały układ wydechowy z dwoma tłumikami na końcu.
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
TYKWA
Posty: 1296
Rejestracja: 2005-04-03 18:31
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=6180
Lokalizacja: polska

Post autor: TYKWA »

Drzymek pisze: Zwróćcie uwagę na cenę, za którą Mu zrobili cały układ wydechowy z dwoma tłumikami na końcu.
ale czy ta cena nadal obowiázuje :?: To bylo póltora roku temu :?
byl sobie Probek 2.5 - R.I.P - 01.05.08 :-(Obrazek
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4250
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

KALII pisze:
Byłem u gościa w Sączu, ale ten mi zaśpiewał pow 500zł za samą robociznę Shocked Powaliło gościa!!!
Powiem ci że dopuki nie kupiłem Tiga to też myślałem jak ty ale [gościa powaliło]ale teraz jak wiem ile kosztuje argon i drut kwaśny do spawania to nie dziwie sie co do ceny.Oczywiście można to zrobić nieco taniej ale napewno nie za 200zł wyba że migomatem :lol: ale to mija się z celem bo rurka nie zardzewieje a spaw tak chyba że drut do miga będzie do kwasu ale najtańsze 5kg to koszt 280zł.
Witam Kalii mój kumpel w sklepie ma drut do kwasu 0,5 kg za około 50 zł mała roleczka ale na kilka wydechów starczy :D Co do gazu to juz prawie wszędzie napełniaj butle z dodatkiem argonu. Co do ceny to Drzymek wybacz ale sie im nie dziwię bo taniej obcym osobom bym nie robił.
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
RX
Posty: 4099
Rejestracja: 2004-10-06 10:15
Samochód: '99 Corvette
Galeria: viewtopic.php?t=17374
Kontakt:

Post autor: RX »

Witam,

Może i droga, ale dobra. Wychodzę z założenia, że tuning nie uznaje kompromisów.

Pzdr.

Edit - znajdź kogoś kto na bank to dobrze zrobi. Mi wycinał "super" warsztat katalizator rok temu i teraz wszystko było trzeba poprawiać :(

Pzdr.
1999 Corvette
We are American Thunder Cars!
http://amthunder.pl
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

jjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!

Jestem umówiony w firmie Old-car na czwartek rano!!!
Za materiał+robociznę (2,5cala kwasówka) krzyknął gościu max 500zeta!
To jest super cena!!!

Ale będzie rrrryyyykkkkk z moim karbonowym mugenem!!!

Może jakiś spocik w czwartek jak ma ktoś czas?
BEAUTY...POWER...SOUL...
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”