gaz gaz wielka prośba

Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Re: gaz gaz wielka prośba

Post autor: Robert »

czarny pisze:
emo pisze:...
poadrawiam i dzięki za odp.
Ostrowiec jest niedaleko Starachowic ;) więc jak chcesz możesz tu zamontować gaz do twojego proba
...
AAA i ten przegub też mam do sprzedania jak chcesz (mam obydwa prawy/lewy z ABSem)
I sądzisz, że emo od 4 lat płacze w kącie nad tym przegubem? Subkultura emo jest doprawdy zadziwiająca. :cry:
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
Kondzio
Posty: 246
Rejestracja: 2006-04-08 18:59
Samochód: brak
Lokalizacja: Żarnów(łódzkie)

Re: gaz gaz wielka prośba

Post autor: Kondzio »

czarny zwroc uwage ze on to napisal w 2004 roku :mrgreen: wiec raczej nie bedzie juz zainteresowany :wink:
pozdro[hehe Robercik mnie uprzedzil] :lol:
PROBE 2.2 TURBO GT (91) USA
Obrazek
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Re: gaz gaz wielka prośba

Post autor: Robert »

Kondzio pisze:... on to napisal w 2004 roku :mrgreen: ...
Na tej zasadzie ja powyższą odpowiedź (na tej stronie) też w 2004, a Ty swoją w 2006 :P
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
Prezes
Klubowicz
Posty: 1767
Rejestracja: 2008-09-27 13:31
Samochód: Probe 2.2 GT 92r.
Galeria: viewtopic.php?t=15588
Lokalizacja: Przytoczno woj. Lubelskie

Re: gaz gaz wielka prośba

Post autor: Prezes »

Zgodnie z tytułem podepnę się do tematu a nie będe osobnego zakładał.. :wink:
Czy ktoś może mi powiedziec jak mam się zarejestrowac na tej stronie: http://www.agcentrum.pl ?
Posiadam instalację z tej firmy i chciałbym się w domu trochę z ustawieniami pobawic, jest tam program do ściągnięcia ale po uprzednim zalogowaniu się no ale jak się mam zalogowac skoro nie można się tam zarejestrowac? :? Można wogóle z tej strony pobrac ten program?
Gdyby ktoś zerknął ewentualnie dał linka gdzie można ściągnąc oprogramowanie dla instalacji ZENIT byłbym bardzo wdzięczny. :roll:
„Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG”