zagazowałem probasa

Awatar użytkownika
RX
Posty: 4099
Rejestracja: 2004-10-06 10:15
Samochód: '99 Corvette
Galeria: viewtopic.php?t=17374
Kontakt:

Re: zagazowałem probasa

Post autor: RX »

Witam,

Benzyna po 1.80? :P Dymek a ja mogę się wprowadzić? :P Avatar sugeruje że mógłbym być zainteresowany nie tylko cenami paliw! :P

5,
1999 Corvette
We are American Thunder Cars!
http://amthunder.pl
Awatar użytkownika
dymek
Posty: 1825
Rejestracja: 2006-10-19 11:39
Samochód: Peugeot 407 Kombi 2.0 2006 rok automat
Lokalizacja: daleki wschód

Re: zagazowałem probasa

Post autor: dymek »

tylko nie wiem co RX byś u nas robił, bardziej u nas disco polo i metal króluje niż hip hop :wink:

niestety benzyna po tyle jeszcze nie jest ale rząd już ma wielka dziurę budżetową przez spadek cen paliw :mrgreen:

hehehe i dobrze im tak, dla nich źle a dla nas lux :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Furious
Posty: 168
Rejestracja: 2008-06-01 14:30
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=13950
Lokalizacja: Pabianice/Łask

Re: zagazowałem probasa

Post autor: Furious »

nie mów hop :) chłopaki w sejmie odbili piłeczkę i bena znowu idzie w góre ;| przynajmniej u mnie
Czarny Ford Probe (USA) II 2.5L V6 93r
Jeżeli nie podoba ci się mój styl jazdy - zejdź z chodnika
Awatar użytkownika
RX
Posty: 4099
Rejestracja: 2004-10-06 10:15
Samochód: '99 Corvette
Galeria: viewtopic.php?t=17374
Kontakt:

Re: zagazowałem probasa

Post autor: RX »

Witam,

W jakim sensie odbili piłeczkę? :(

5,
1999 Corvette
We are American Thunder Cars!
http://amthunder.pl
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Re: zagazowałem probasa

Post autor: Pelot »

RX pisze:Witam,

W jakim sensie odbili piłeczkę? :(

5,
Doskonale widać tę sytuację na stacjach benzynowych...

Ostatnio patrzę... 3.10L, o kurde aż z rozbiegu motonoga chciałem po korek zalać na zapas ale już 3.69 :|
Obrazek
Awatar użytkownika
RX
Posty: 4099
Rejestracja: 2004-10-06 10:15
Samochód: '99 Corvette
Galeria: viewtopic.php?t=17374
Kontakt:

Re: zagazowałem probasa

Post autor: RX »

Witam,

Ja pierdzielę, poważnie?

Tak to jest, przez zimę nie śmigam autem to paliwo jest tanie, a jak się dowiedzieli że mrozy się kończą i RX wyjedzie swoim paliwożernym trupem to oczywiście paliwo w górę.
Ciężkie mam zadanie ... ale załatam dziurę budżetową :lol: :lol:

5,
1999 Corvette
We are American Thunder Cars!
http://amthunder.pl
Awatar użytkownika
Furious
Posty: 168
Rejestracja: 2008-06-01 14:30
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=13950
Lokalizacja: Pabianice/Łask

Re: zagazowałem probasa

Post autor: Furious »

Prędzej zafundujesz tym złodziejom dobrą kolację i nowy samochód niż załatasz dziurę :) Dobrą wiadomością dla śmigajacych na LPG jest to, że nadal jest poniżej 2zł i na razie nie idzie w górę :) Tylko patrzyć jak się tym też zajmą ;|
Czarny Ford Probe (USA) II 2.5L V6 93r
Jeżeli nie podoba ci się mój styl jazdy - zejdź z chodnika
pene_czw
Posty: 234
Rejestracja: 2008-09-30 16:24
Galeria: viewtopic.php?t=18656

Re: zagazowałem probasa

Post autor: pene_czw »

W Człuchowie gaz chodzi po 1.62 ;] Bezynka 3.45. W Pile Gaz ok 1.80, a benzynka 3.60. Szkoda tylko ze nie mam instalacji :P
Ford Probe I 92' 2.2GT Człuchów/Piła
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Re: zagazowałem probasa

Post autor: Ero »

Lpg jescze okolo miesiaca bedzie w granicach 1.70 potem minimalnie skoczy do gory a co do beny to na co wy liczyliscie????wiadomo bylo ze jak zlotowka w gore to paliwa w gore :D:D:D szkoda ze jak zlotowka w dol to paliwa stoja w tej samej cenie :d
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
Natan
Posty: 1521
Rejestracja: 2005-03-13 22:13
Samochód: IIGen 95' 2,5 V6 24V
Galeria: viewtopic.php?t=7333
Lokalizacja: Zawidów

Re: zagazowałem probasa

Post autor: Natan »

WITAM JEST SUPER U MNIE LPG 1.56 TAK NIECH TRYZMAJA A JA MAM SEKWENCJE HURA :D :lol: :roll: :wink: :slon:
był F Probe 1 GT 89r USA ( ful opcja ) zginął śmiercią wypadkową ( CZECHY )
był F Probe 2 6V 24 V 96r zginał śmiercią wypadkową ratując życie właścicielowi !!!!!!!!!!! ( okolice Zielonej Gory )
jest F Probe 2 6V 24 V 95r jeszcze żyje ..............
........................................................................................
Nie bądz pewien,że czas masz,bo pewność niepewna.
pene_czw
Posty: 234
Rejestracja: 2008-09-30 16:24
Galeria: viewtopic.php?t=18656

Re: zagazowałem probasa

Post autor: pene_czw »

Witam! Wczoraj jezdzilem po gazolacg i mieli rozne zdanie. Najbardziej mnie interesowala zwykla instalacja.
1) Zwykłą instalacje zamontuje mi w cenie 1.800zł. Mowi ze troche ciasno, ale da rade. Mowil cos o mikserze, komputerze itd. W miare normalny.
WARSZTAT BARDZIEJ ELEGANCKI NIŻ 2)

2) Zwykla instalacje zamontuje mi za 2.300zł tłumacząc ze EMULATORa nie lutuje jak inni, tylko ze zamawia oryginalny do modelu (nie wiem o co mu chodzi, stad moje pytanie do was? co to emulator i czy lutowanie cos zmienia?). Wedlug niego jest to bezpieczniejsze i cos tam gadal o bezpieczenstwie gowienka wartego 900zł na szrocie. (pewnie przepływomierz). Byl lekko podpity, moze dlatego tak bajerował:)
ps. Parownik wedlug niego moze być do 140koni.
FIRMA JEDNOOSOBOWA, malo renomowana

3) Zainstaluje mi tylko sekwencje, dlatego zebyśmy sie potem nie gniewali w razie problemów ze zwykłą. 2.800zł

4)Nawet nie wspomniał o zwykłej, sekwencja 2.600-2.700 (dobry zakład zajmujacy sie elektryka i gazem, zakładał matce do Nissana AlmeraTino 1.8 sekwencje BRC i swietnie chodzi)

5) Najlepszy zakład w okolicach instaluje tylko sekwencje za 3.000zł)


Mi zalezy na cenie, dlatego ze nie mam stałych dochodów. Boje sie troche ze ze zwykłą mogą być problemy, zawsze cos jest nie tak? na co zwrócic uwage zakladając zwykła instalacje? Jakie Wy mieliście problemy ze zwykłym gazem?
Ford Probe I 92' 2.2GT Człuchów/Piła
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Re: zagazowałem probasa

Post autor: Ero »

Chcesz do turbo zalozyc zwykla instalacje????Powodzenia zycze w uzywaniu :P Tylko sekwencja i to dobra sekwencja a bedziesz dlugo i spokojnie latal sobie na niej.
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
pene_czw
Posty: 234
Rejestracja: 2008-09-30 16:24
Galeria: viewtopic.php?t=18656

Re: zagazowałem probasa

Post autor: pene_czw »

mowisz??;/ kurde, bo z tego co slyszalem to niektorzy smigaja i nie maja problemow...
Ford Probe I 92' 2.2GT Człuchów/Piła
Awatar użytkownika
pytlar
Posty: 954
Rejestracja: 2006-06-05 11:04
Galeria: viewtopic.php?t=8824
Lokalizacja: Prabuty

Re: zagazowałem probasa

Post autor: pytlar »

Ero pisze:Chcesz do turbo zalozyc zwykla instalacje????Powodzenia zycze w uzywaniu :P Tylko sekwencja i to dobra sekwencja a bedziesz dlugo i spokojnie latal sobie na niej.

ja mialem sekwencje i zalowalem ze zwykłego gazu nie założyłem!! :evil: same problemy z tą cudowną sekwencją BRC za 3tys :evil:
Obrazek
Awatar użytkownika
Qki G
Klubowicz
Posty: 2916
Rejestracja: 2004-08-20 09:04
Galeria: viewtopic.php?t=5511
Lokalizacja: Warszawa

Re: zagazowałem probasa

Post autor: Qki G »

Po pierwsze tylko sekwencja, a po drugie dużo też zależy od prawidłowego założenia. Ale z tego co wiem, dużą niezawodnościa cieszą się instalki OMVL Dream XXI
Sam taką użytkuje i jeszcze nie miałem żadnych problemów. A jak się jakieś drobnostki pojawiały to się podłącza kompa i ustawia aby było wsio OK :)

Nie wiem, jak teraz cenowo stoi, ale kilka lat temu jak ja zakładałem, to niestety były droższe niż pozostałe.

Pozdro
Nowa moja ksywa: Qki Leoncio :)
Był:Ford Probe II 2.5 V6 24V 1997
Jest: Smart FourTwo Cabrio jako dojazdówka do pracy..... :)
Na wypady poza miasto jest już inne autko :)
Awatar użytkownika
Bendek
Posty: 553
Rejestracja: 2007-01-22 20:53
Galeria: viewtopic.php?t=14998
Lokalizacja: Tomaszów Maz.- Będków

Re: zagazowałem probasa

Post autor: Bendek »

ja miałem jakąs polską sekwencje i chodziła super...teraz jeździ w drugim probku i też nie mam problemów...pytlar z tego co czytałem kiedys o twoich problemach to na pewno gazole spartaczyli robote...nie ma opcji żeby sekwencja nie chodziła zarówno ta brc, omvl jak i polskie wynalazki...
PROBE I 2,2 Turbo black 91r.
Awatar użytkownika
pytlar
Posty: 954
Rejestracja: 2006-06-05 11:04
Galeria: viewtopic.php?t=8824
Lokalizacja: Prabuty

Re: zagazowałem probasa

Post autor: pytlar »

ano spartoczyli, ale cuda nie widy niezalezne tez od nich jak np. zawieszajacy sie co chwile plywak, sniedziejąca instalacja elektryczna od gazu, rdzewiejący wydech z dnia na dzien :evil:
wogole najbardziej chyba wkurzaly mnie klepiace wtryskiwacze gazu!! w innych instalkach tego nie slychac - w BRC bardzo wyraznie, ze kazdy pyta sie co tak stuka pod maską... :|
Obrazek
Awatar użytkownika
lalamido
Posty: 89
Rejestracja: 2008-03-27 16:50
Samochód: BYŁ:-( Ford Probe V6 94/95 euro, Jest Yaris '00
Lokalizacja: Młodzieszyn

Re: zagazowałem probasa

Post autor: lalamido »

No niestety mi nie chodzia sekwencja!!! Ale już jest lepiej po wymianie kompa na Stag 300 Nie polecam Kme!!! Jeszcze jest jedno, że zaraz po przełączeniu na gaz (po raz pierwszy) jak dam gazu to tak jakby nie miał paliwa-gazu. Nie wiem, czy to nie wina reduktora - KME Gold
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Re: zagazowałem probasa

Post autor: Pelot »

a takie podstawowe pytanie, czy wymieniałeś kable i świece? to jest podstawa jeśli chcesz żeby Ci gaz działał normalnie
Obrazek
Awatar użytkownika
black_martines
Posty: 1217
Rejestracja: 2006-11-27 08:39
Samochód: czołg w wersji sport
Galeria: viewtopic.php?t=13292
Lokalizacja: Gdzieś W Polsce

Re: zagazowałem probasa

Post autor: black_martines »

KME gold chodził u mnie rewelacyjnie w 2,5turbo. może ktoś Ci wyłączył przetryskiwanie?
Moją najulubieńszą złośliwością i sztuczką jest to, że moje milczenie umie się nie zdradzać milczeniem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG”