Chce przeprogramowac CPU

Awatar użytkownika
sebastianznak
Posty: 83
Rejestracja: 2005-04-01 17:23
Samochód: brak
Lokalizacja: Piekary Slaskie

Chce przeprogramowac CPU

Post autor: sebastianznak »

Czy ma ktos niezbedne informacje na temat programowania CPU mam osobe ktora sie tego podejmie ale potrzebuje oryginalny program.Pewnie bez problemu zrobia to w V-TECH ale za to trzeba zaplacic bardzo duzo.Prosze o pomoc i komentaze oraz niezbedne informacje
Gość

Post autor: Gość »

A kto by nie chciał, nikt nie ma takiego programu.
Gdyby V-tech zrobił to bez problemu to na pewno ktoś z klubu też by to zrobił. No chyba że chcesz przeprogramowa eprom, który odpowiada za odcięcie paliwa przy za dużym doładowaniu.
Awatar użytkownika
sebastianznak
Posty: 83
Rejestracja: 2005-04-01 17:23
Samochód: brak
Lokalizacja: Piekary Slaskie

moze byc program do epromu

Post autor: sebastianznak »

bardzo bym byl wdzieczny za wszystko co macie a przeprogramowic eprom tez chce tym bardziej ze zamontowalem dzis zwezke turbo pracuje znakomicie osiaga 12 psi zadko zdarza sie ze mi odetnie zrobiem dokladna zwezke testowalem kilka wybralem najlepsza 0,63 mm.Ok a czy przeprogramowujac sam eprom zniknie problem z odcieciem paliwa jak moge pozniej mocno obciazyc same turbo w ramach rozsadku,bo chcialbym aby moja turbina jeszcze popracowala prawidlowo,jaka jest w Probe gorna granica bezpiecznego ladowania silnika. Z prosba zwracam sie do wszystkich ktorzy dokonywali tego rodzaju przerobki.
Gość

Post autor: Gość »

To jak żeś zasadził taką zwężke to i masz tylko 12 Psi to z turbiną już jest krucho. U mnie jest teraz seria i śmiga ponad 12, :D . He he niektórzy wiedzą :P .
Awatar użytkownika
sebastianznak
Posty: 83
Rejestracja: 2005-04-01 17:23
Samochód: brak
Lokalizacja: Piekary Slaskie

Post autor: sebastianznak »

Turbo ma 8 mcy nie jest po regeneracji tylko nowe sprowadzone z USA silnik ma wszystkie nowe uszczelki .auto zamyka licznik ale moim zdaniem wskaznik turbo w oryginale troche klamie,podlacz sobie drugi zewnetrzny i wtedy napisz ile Ci laduje turbo.
Gość

Post autor: Gość »

Bez odetkanego wydechu i dolotu miałem 10 czyli tak ledwo na czerwone pole, po przebudeowie wskoczyło na lekko ponad 12, a na zwężce 0,8 to nie pytaj co się dziej bo się nie da ruszyć tak młuci kołami, dodam jeszcze że turbina trzyma 8psi już od 1200-1300 obrotów i nie ma wybitnej turbo dziuru
Awatar użytkownika
kicur
Posty: 290
Rejestracja: 2004-11-08 18:58
Samochód: I GT 90' 2,2 Turbo - Pełne wyposażenie
Galeria: viewtopic.php?t=6637
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: kicur »

sQad to co ty zrobiles z tym wydechem i z dolotem powietrza?? pytam bo tez planuje pewne modernizacje :D - przy jakim cisnieniu doladowania odcina zaplon???
..kazda lala leci na kierowce czerwonego probala.. ;) PROBE JEDYNECZKA->FULL WYPAS GT tel.794560393
Gość

Post autor: Gość »

Zapłon odcina powyżej 12Psi. A dolot to mam stożek a wydech, prosta rura od początku do końca.
Awatar użytkownika
TOMEK
Posty: 69
Rejestracja: 2005-01-08 10:05
Galeria: viewtopic.php?t=15028
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Post autor: TOMEK »

Z takim wydechem to pewnie zbyt czesto nie wyjezdzasz na miasto??
Tomek- Ford-Probe- 2.2- TURBO -USA--Siła Marki--
Gość

Post autor: Gość »

Przy stałej prędkoci idzie wytrzymać, jak schodzi z obrotów jest najgorzej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechaniczny”