Problem z podłączeniem stożka w V6

Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 967
Rejestracja: 2005-09-12 16:14
Galeria: viewtopic.php?t=8692
Lokalizacja: Berlin

Problem z podłączeniem stożka w V6

Post autor: Sebastian »

hej,
jak w temacie mam maly problemik. chcialem zamontowac stozek w moim probku( V6 94 rok) i wszystko pieknie ale... do puszki z tylu wchodzi taki szlauch, cienki, czarny. bez niego probek nie pojedzie. :cry: doczytalem sie ze na tego malego trza tez nalozyc jakis mini filterek :shock: ( nie bylo w paczce ktora dostalem :evil: ). pytanko do panow co maja to za soba, co zrobiliscie z tym szlauchem?

pozdr
Sebo
"Byłoby lepiej, gdyby ludzie bardziej przypominali zwierzęta (...) i w większym stopniu kierowali się instynktem; czyniąc coś, nie powinni być aż tak dalece świadomi tego, co robią."

"Strach i głupota zawsze leży u podstaw większości ludzkich działań."
Awatar użytkownika
KITT
Posty: 885
Rejestracja: 2005-06-26 19:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Sin City

Post autor: KITT »

Zwykle jest tak że w nowym dolocie między przepływomierzem a przepustnicą jest miejsce na podłączenie tego... "szlaucha". :roll: A właściwie są tam dwa "szlauchy". Duży i mały. Jeśli nie ma gdzie tego wpiąć to trzeba sobie przyłącze samemu zrobić. 8)
Awatar użytkownika
Ronin
Posty: 957
Rejestracja: 2005-09-26 15:56
Galeria: viewtopic.php?t=7575
Lokalizacja: Oława

Post autor: Ronin »

Macie na myśli wężyk podcinienia(on chyba jest od EGR?). Ja z tym wężykiem nie miałem problemu, auto chodzi mi normalnie a wężyk wisi sobie 8) (jak znajdę czas to go podepnę do kolanka przed przepustnicą).
Probe 2.5 V6 MTX USA 97r
Young men - enjoy with Your youth... :-)
Awatar użytkownika
KITT
Posty: 885
Rejestracja: 2005-06-26 19:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Sin City

Post autor: KITT »

Wejdź w ten temat: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic.php?t=7656 Na zdjęciu drugim od prawej masz odpowiedź. :wink:
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 967
Rejestracja: 2005-09-12 16:14
Galeria: viewtopic.php?t=8692
Lokalizacja: Berlin

Post autor: Sebastian »

wielkie dzienki kitt :1111_worthy: . a tak na marginesie to, z kad moge taki dolocik dostac? :twisted:

pozdr
"Byłoby lepiej, gdyby ludzie bardziej przypominali zwierzęta (...) i w większym stopniu kierowali się instynktem; czyniąc coś, nie powinni być aż tak dalece świadomi tego, co robią."

"Strach i głupota zawsze leży u podstaw większości ludzkich działań."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechaniczny”