Białe zegary Probe Igen

Gość

Post autor: Gość »

Vicky pisze:A wy co tacy dociekliwi...?? :wink:
Spałam w somochodzie, a co miałam robić ?? :lol: heheh
Pozdro!
Wiesz swego czasu, ja też spałem w samochodzie, było to w olsztynie. Troche z organizatorem noclegu się niedogadałem, ale co tam i tak wszyscy wiedzą o co chodzi.
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OLEY »

No i tym sposobem temat :"Białe zegary Probe Igen"
legł w gruzach. :D
A wszystko za sprawą Vicky.
:D :D :D
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
Awatar użytkownika
KASZCZU
Posty: 572
Rejestracja: 2004-12-29 16:48
Galeria: viewtopic.php?t=12249
Lokalizacja: Kraków

Post autor: KASZCZU »

Witam, hehe widze, że dyskusja brnie na przód ;-) Niestety miałem niezaplanowany wyjazd, a do tego koleś od pleksy zwleka z wysłaniem towaru do mnie, co opóźnia moje prace. W tym czasie zmieniłem trochę projekt zegarów z http://www.performanceprobe.pl;-) Nie będę drukował go na swoim kompie bo mam #!!@$*wą drukarkę. W centrum druku przy Rondzie Mogilskim (obeznani Krakowianie wiedzą gdzie to jest:) ) wydruk na przezroczystej samoprzylepnej folii kosztuje 4zł. Więc nie jest źle... Czekam tylko, aż przyjdzie pleksa i bawię się dalej z zegarami. Hehe Vicky mam nadzieje, że amory Twojej fury nie ucierpiały od "relaxowania" się na tylnim siedzeniu hehe... ;-) :lol:
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

Vicky pisze: Odkąd mam swoje autko kombinuje tak żeby mieć w środku wszystko pomarańczowo - czarne bo to moje ulubione kolory... zastanawiałam się tez nad zielono - czarnym wnętrzem... nie wiem co byłoby lepsze
...
dodam jeszcze że moja tapicerka itd jest oryginalnie w kolorze bordowym i tez mi sie podoba :wink: Typowy amerykaniec z dywanami w środku :lol:
Też mam bordową tapicerkę i plastiki i myślałem nad zmianą koloru podświetlenia na czerwony. Ale może być męczący w trakcie jazdy i czerwony jednak powinien sygnalizować awarię. Być może zmienię tylko oświetlenie wnętrza i podłogi na czerwono, bo to wygasa po ruszeniu a reszta kontrolek i zegary pozostaną oświetlone zielenią.
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Gość

Post autor: Gość »

Czerwony jest oznaką usportowionego charakteru, niebieski jest oznaką słomy w butach, zielony jest pospolity, a biały do limuzyn
Awatar użytkownika
KASZCZU
Posty: 572
Rejestracja: 2004-12-29 16:48
Galeria: viewtopic.php?t=12249
Lokalizacja: Kraków

Post autor: KASZCZU »

Sqad to, że niebieski jest często używany przez zapalonych motomaniaków ze swoimi fiatami 126p i 125p po extremalnym tuningu ;-), (szyby zaklejone, naklejki ala lepper, głośniki większe od kolumn koncertowych na tylnich siedzeniach) ciągnących za sobą przyczepę z obornikiem wcale nie znaczy, że niebieski wieje wioską... Mnie się ten kolor podoba, a to, że jakiś koleś zrobił ze swojego przerdzewiałego grata samolot odrzutowy podświetlany na niebiesko, nie oznacza dla mnie, że ja mam z tego koloru zrezygnować. Wieśtuningowiec z przyklejonym taśmą bezbarwną przerdzewiałym podwoziem i dyskoteka w środku... budzi tylko politowanie...
Awatar użytkownika
Vicky
Posty: 56
Rejestracja: 2003-09-15 21:57
Samochód: brak
Lokalizacja: Baranowo

Post autor: Vicky »

sorka za zburzenie tematu :D
a co myślicie o kolorze pomarańczowym? Mi się ten kolor bardzo podoba i myślę że do czarnego pasuje idealnie 8)
latem chcę się zabrać za wystruj wnętrza... nie wiecie może gdzie dostane pomarańczowy (ciemno pomarańczowy) materiał, ale taki żeby nie był rażący po oczach? i nie skaje tylko z welurowate? Bo z tego co się rozglądałam wstępnie to badziwne jakieś to wszystko było, albo nie było koloru...
Co do podświetlenia na pomarańczowo to myślę że to będzie wyglądać dobrze... do tego jeszcze zegary w kolorze pomarańczowym... :wink:
Odbiło mi chyba z tym kolorem... zaczęłam się nawet tak ubierać.. hehehe :D
Pozdro!
89 rok 2.2 GT
Awatar użytkownika
KASZCZU
Posty: 572
Rejestracja: 2004-12-29 16:48
Galeria: viewtopic.php?t=12249
Lokalizacja: Kraków

Post autor: KASZCZU »

Hehe pomarańczowy powiadasz...??? hmm każdy ma inny gust. Znalazłem właśnie producenta plexy w Bytomiu do którego przejadę się po materiał... ma prawie 3x taniej niż wcześniej załatwiałem... Więc będzię ok... A co do pomarańczowego.. produkuje on różne kolory pleksy w tym pomarańczowy... Są zainteresowani ?? d;- D
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

Pomarańcza to owoc a nie kolor :lol:
Nie chcę do siebie zrażać nowej koleżanki, więc tym razem nie będę się rozpisywał o fakturze skórki pomarańczy zwanej naukowo cellulitem :twisted: (a jednak nie mogłem sobie darować, hi, hi)
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Gość

Post autor: Gość »

Ale ludzie niebieski jest nie praktyczny, przecież po godzinie jazdy VW mam dosyć patrzenia na zegary, i trzeba było zakryć gazetą bo tak dawało po oczach.

Praktyczny, jest np. pomarańczowy a'la opel albo zielony jak ford :D , no i czerwony zależnie od siły koloru.
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

Sqad (w innym wątku) pisze:Nie kolor lecz technika czyni z Ciebie zawodnika

Buhehehehe :lol: :lol: :lol: 8)
Grunt to technika zakrywania gazetą wskaźników :lol: :lol: :lol:
Szczególnie prędkościomierza :twisted: :twisted: :twisted:
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Gość

Post autor: Gość »

Tja przy niebieskich diodach jest to wyjątkowo istotny element jazdy.
Awatar użytkownika
KASZCZU
Posty: 572
Rejestracja: 2004-12-29 16:48
Galeria: viewtopic.php?t=12249
Lokalizacja: Kraków

Post autor: KASZCZU »

Prace ruszyły pełną parą... mam wszystkie potrzebne materiały, diody, plexe, folie... Jestem na fazie przerabiania wzoru zegarów z performanceprobe.pl na takie pasujące do wersji TURBO czyli mojego Probka. Dodaje wskaźnik TURBO PSI na obrotomierzu, i zmieniam prędkość na wartość 220 w km i 140 w milach.. Jest to żmudna robota, ale myślę, że do poniedziałku wszystko będzie gotowe do zamontowania... ';-)
Ostatnio zmieniony 2005-03-25 06:59 przez KASZCZU, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KASZCZU
Posty: 572
Rejestracja: 2004-12-29 16:48
Galeria: viewtopic.php?t=12249
Lokalizacja: Kraków

Post autor: KASZCZU »

Prace nad wzorami zegarów już praktycznie ukończone, wymagają one jedynie drobnych poprawek. Mam nadzieję, że pomożecie mi w tym ;-) Tu są wzory zegarów do wersji TURBO mojego wykonania... Obrazek Liczę na wasze opinie, powiedzcie co o nich myślicie, co można by zmienić waszym zdaniem... a już niedługo ruszy masowa produkcja ;-]
Ostatnio zmieniony 2005-03-25 14:02 przez KASZCZU, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OLEY »

Mnie się wydaje,że projekt nr 2 troszkę za mało czytelny.
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
Awatar użytkownika
KASZCZU
Posty: 572
Rejestracja: 2004-12-29 16:48
Galeria: viewtopic.php?t=12249
Lokalizacja: Kraków

Post autor: KASZCZU »

Po wydrukowaniu dwójka prezentuje się całkiem nieźle, cyfry są dość czytelne. To ze na obrazku są one zamazane i słabo widoczne wynika z tego ze jpg nie jest w naturalnej wielkości tylko trochę pomniejszony co automatycznie sprawiło utratę jakości i zamazanie cyfr
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OLEY »

A no chyba,że tak.W takim razie dwójeczka ładniejsza. :D
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
Awatar użytkownika
KASZCZU
Posty: 572
Rejestracja: 2004-12-29 16:48
Galeria: viewtopic.php?t=12249
Lokalizacja: Kraków

Post autor: KASZCZU »

Dodaje kolejne projekty... czekam na wasze opinie... ;-) Obrazek
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OLEY »

Też fajne. :D Tylko uważaj,żebyś nie przekombinował. :D
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
Gość

Post autor: Gość »

Czy moge pociamkać??
Te drugie zegary to wyglądają jak by coś odpadło albo było wybrakowane, a w tych pierwszych wymazał bym napis SVT bo w probie nie wiem na co on jest potrzebny.
Awatar użytkownika
KASZCZU
Posty: 572
Rejestracja: 2004-12-29 16:48
Galeria: viewtopic.php?t=12249
Lokalizacja: Kraków

Post autor: KASZCZU »

hehe ;-) Też właśnie myślałem nad usunięciem tego napisu, ale cóż to tylko projekt i jeszcze dużo się może zmienić ;-) dodaje kolejną modyfikacje Obrazek Nie szczędźcie klawiatury ;-] i piszcie co sądzicie ;-)
Awatar użytkownika
RX
Posty: 4099
Rejestracja: 2004-10-06 10:15
Samochód: '99 Corvette
Galeria: viewtopic.php?t=17374
Kontakt:

Post autor: RX »

Witam,

Hmm mi się podobają. Wydaje mi się, że ładnie będą prezentować się w autko, jak już będą założone. Nfs:U2 custom gauges :-)

Pzdr.
1999 Corvette
We are American Thunder Cars!
http://amthunder.pl
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

dla mnie pierwsze są bomba 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

a i jeszcze jedno,Kaszczu czy te napisy beda wkoncu czarne czy wycinane tak zeby sie cyferki podswietlaly??i jak juz zrobisz gotowy projekt to strzelaj foto i wrzuc
Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
KASZCZU
Posty: 572
Rejestracja: 2004-12-29 16:48
Galeria: viewtopic.php?t=12249
Lokalizacja: Kraków

Post autor: KASZCZU »

Białe zegary czyli jak sama nazwa mówi tarcze zegarów są białe, a cyfry itd czarne... Wszystko będzie wyglądać tak jak na fotce zegarów z www.performanceprobe.pl Ja swoje autko odzyskam od mechanika w przyszłym tygodniu to wtedy zamontuje... i porobie fotki jak to wszystko wygląda... przy okazji dodaje kolejny projekt... http://www.fordprobe.pl/upload/goget.ph ... cie_4_.jpg Dodaje linka bo jakbym wpakował znowu obrazek to strona by się wczytywała godzinami... ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Optyczny”