Body kit do Probe I i II

Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

A więc tak pieniądze moge za ok dwa tygodnie przelać znaczy sie zaliczke, a cały kit moge zabrać kwiecień - maj teraz nic więcej nie moge powiedzieć.

Co do halogenów to ja nic nie chce, w tym kicie zreszta nie ma w orginale halogenów, tzn są ale takie małe pitki. Wypełnienia też nie chce rzadnej siatki , siateksom mówie nie :P , a tak na poważnie mam inny pomysł na wypełnienie wnęki. czy cena jakoś się zmieni??
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Sqad pisze:A więc tak pieniądze moge za ok dwa tygodnie przelać znaczy sie zaliczke, a cały kit moge zabrać kwiecień - maj teraz nic więcej nie moge powiedzieć.

Co do halogenów to ja nic nie chce, w tym kicie zreszta nie ma w orginale halogenów, tzn są ale takie małe pitki. Wypełnienia też nie chce rzadnej siatki , siateksom mówie nie :P , a tak na poważnie mam inny pomysł na wypełnienie wnęki. czy cena jakoś się zmieni??
Ok, to termin zamówień możemy dać za np. dwa tygodnie.
Co do halogenów musimy wszyscy razem to ustalić (tzn. Ci którzy biorą) czy zostawiamy bez, czy jednak robimy formę pod halogeny. To się ustali.

Jak ktoś nie chce siatki to nie musi brać. Sqad - jak masz jakiś inny pomysł wypełnienia wnęki, to napisz mi na gg. Jeżeli to nie będzie wymagało zmiany formy, czy kosztownych materiałów, lub jakiś innych cudów to postaram się żeby to było w cenie.
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
Qki G
Klubowicz
Posty: 2916
Rejestracja: 2004-08-20 09:04
Galeria: viewtopic.php?t=5511
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qki G »

No to powiedz jaki masz pomysl?? Sqadzie
Nowa moja ksywa: Qki Leoncio :)
Był:Ford Probe II 2.5 V6 24V 1997
Jest: Smart FourTwo Cabrio jako dojazdówka do pracy..... :)
Na wypady poza miasto jest już inne autko :)
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Nie powiem, niech to pozostanie indywidualną sprawą każdego.
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 967
Rejestracja: 2005-09-12 16:14
Galeria: viewtopic.php?t=8692
Lokalizacja: Berlin

Post autor: Sebastian »

witam, tez sie pisze na ten kit. zaliczke moge przeslac ale odebrac to dopiero w kwietniu najwczesniej.
pozrd
"Byłoby lepiej, gdyby ludzie bardziej przypominali zwierzęta (...) i w większym stopniu kierowali się instynktem; czyniąc coś, nie powinni być aż tak dalece świadomi tego, co robią."

"Strach i głupota zawsze leży u podstaw większości ludzkich działań."
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

To jeszcze pozostaje jedna kwestia, osadzenie przedniego zderzaka nad ziemią. 15cm pasuje?? bo nie wiem teraz troche strzelam.
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Sqad pisze:To jeszcze pozostaje jedna kwestia, osadzenie przedniego zderzaka nad ziemią. 15cm pasuje?? bo nie wiem teraz troche strzelam.
To już Wy musicie sobie odpowiedzieć na to pytanie 8)
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

A co z tymi progami w końcu?? jak będa mocowane, no i jeszcze mam słodką nadzieje że nie bąda wystawać poza obrys samochodu, tak samo jak przedni zderzak nie będzie wystawał poza cały samochód na boki.
Jeszcze została kwestia tylnego zderzaka można zrobić dokładki dwie doklejane do seryjnego zderzaka
Obrazek

A tak sobie myśle może by namącić w temacie, bo mamy jeszcze troche czasu. Chciałem zaproponowac coś takiego.

Obrazek
Wiem że to jest VT, ale...
Seryjny zderzak jak by opuszczony i troche zmodyfikowany mocno napąpowane progi ale nie wystjące mocno.
Awatar użytkownika
wingerman
Klubowicz
Posty: 2886
Rejestracja: 2003-03-21 10:31
Samochód: Probe 3.0L
Lokalizacja: Łódź/W-wa

Post autor: wingerman »

Ten bialy Kit to jeden z najladniejszych jakie tu widze (jedyny sluszny moim zdaniem) - pieknie komponuje sie z bryla samochodu, subtelny i nie krzykliwy a jednoczesnie z charakterem BRAWO DLA KOLESIA KTORY GO OPRACOWAL zmienilbym tylko te polokragle brzegi wlotu powietrza (i halogeny oczywiscie :twisted: :wink: ) :twisted:

Drzymek
Dobra jest taka że załatwiłem wyłączność na ten body kit dla naszego klubu. Tak że nie ma obawy że zobaczycie masowe Sensei gdzieś na drogach. To my będziemy decydować kto może zamówić sobie ten KiT.
Jakie masz na to gwarancje? Masz to na pismie? Jesli nie to znajdzi informacje na ten temat w sieci i przygotuj odpowiednie pismo a jesli nie to zabierz formy jak masz gdzie (jesli nie to pozostaje pismo lub opatentowanie wzorow).

PS. Swoja droga jesli wymyslicie jakis naprawde ciekawy wzor to moze faktycznie warot go opatentowac na potrzeby osob zrzeszonych?
Ja mysle ze warto.
Obrazek

Rowy dla rowerzystow.
I gen 90r. LX 3,0L V6
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Winger - czy my wszystko musimy tak formalizować?
Facet mi powiedział że nie zrobi (chyba że za zgodą klubu) nikomu, to nie zrobi. I wiem że słowa dotrzyma, bo ani on mi się nie chce narażać, ani ja jemu.
Czemu Ty tak nie ufasz ludziom?

Sqad - ten biały Probe jest śliczny. Ale znowu się zacznie grymaszenie, wybrzydzanie i ch**a z tego będzie (tak jak z indiglo i lambo i wielu innymi projektami). Zauważcie, że jak się czegoś nie zrobi indywidualnie w tym klubie, to grupowo nie ma szans. A ja na prawdę chciałbym doprowadzić do zrealizowania tego projektu, po to żebyście Wy byli zadowoleni i Pare ładnych i orginalnych Probów jeździło dumnie po Polsce.
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Wiem wiem, ale ponieważ mamy jeszcze 2 tygodnie może coś ciekwszego nam się urodzi, jeśli nie to zostajemy przy sensiu.
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Sqad pisze:Wiem wiem, ale ponieważ mamy jeszcze 2 tygodnie może coś ciekwszego nam się urodzi, jeśli nie to zostajemy przy sensiu.
Ok Sqad - masz rację!

Do 15 Lutego wybierzcie body kit! Ja się nie będę wtrącać - to wasza sprawa!
Po 15 składam zamówienie!
Bo inaczej to nigdy nie dojdziemy do porozumienia i finału tej sprawy.

Pamiętajcie tylko żeby było co najmniej 3 (na Sensei było 5) chętnych na kit, bo tylko wtedy cena wynosi 1000zł

Wybierzcie zderzak przód, progi i zderzak tył!
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

CZyli mam pytanie do zainteresowanych czy podejmujemy dyskusje dalszą czy zostajemy przy tym co ustaliliśmy, mi jest to obojętne, ale mamy troche czasu więc można podyskutować.
Awatar użytkownika
Qki G
Klubowicz
Posty: 2916
Rejestracja: 2004-08-20 09:04
Galeria: viewtopic.php?t=5511
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qki G »

A wiec tak ja jestem tylko i wylacznie za bialym zderzekiem, i bialymi progami
a poytanie do sqada jak chcesz rozwiazac tylni zderzak jak posiadamy rozne
Nowa moja ksywa: Qki Leoncio :)
Był:Ford Probe II 2.5 V6 24V 1997
Jest: Smart FourTwo Cabrio jako dojazdówka do pracy..... :)
Na wypady poza miasto jest już inne autko :)
Awatar użytkownika
wingerman
Klubowicz
Posty: 2886
Rejestracja: 2003-03-21 10:31
Samochód: Probe 3.0L
Lokalizacja: Łódź/W-wa

Post autor: wingerman »

Drzymek
Czemu Ty tak nie ufasz ludziom? Winger - czy my wszystko musimy tak formalizować?
Uwierz mi ze zycie pisze rozne scenariusze, nie jest to zapewne sprawa zycia lub smierci :twisted: ale skoro ktos placi to i wymaga.
Jesli wszyscy dotrzymywaliby tak danego slowa to nasze sady mialyby o 80% mniej spraw a 1/4 ich obsady siedzialaby na bezrobotnym. :D
Obrazek

Rowy dla rowerzystow.
I gen 90r. LX 3,0L V6
Quaki
Posty: 774
Rejestracja: 2003-07-30 15:47
Galeria: viewtopic.php?t=7505
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Quaki »

Dla mnie moze byc bialy, jest fajny.
Co do tylu na pewno zderzak w calosci jest fajniejszy niz zderzak z poprzyklejanymi elementami (widoczne laczenia odpadaja musi byc tak jak na pierwszysm obrazku przedstawionym przez squada z tym ze z duzym "skrzelem" pod spodem takim jakie widneje na pierwszym obrazku i jaki maja oryginalne zdezraki gdyz to bedzie wspogralo z owalnym ksztaltem wlotu powietrza
Pozdrawiam
ps. co do wysokosci to musze sobie pomierzyc na jakiej wysokosci ma obecnie probka gdyz do duzych kol 18" bede chcial inne sprezyny no chyba ze wezme 17" + obnizenie o 35mm na sprzeynach i mozliwe ze to jest optymalne rozwiazanie
2-gen 93 2.5 V6
1-gen 90 2.2 GT
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Mam prośbę:

Wy się zastanówcie, wybierzcie takie zderzaki i progi jakie będą Wam się podobać, a 15 dacie mi odpowiedź jakie zderzaki i progi bierzecie.
Musicie tylko ustalić jedną wysokość zderzaka od ziemi.

I pytajcie o wszystko co chcecie...
BEAUTY...POWER...SOUL...
Quaki
Posty: 774
Rejestracja: 2003-07-30 15:47
Galeria: viewtopic.php?t=7505
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Quaki »

Drzymek ma racje ustalimy miedzy zainteresowanymi :) i tyle
Pozdrawiam
2-gen 93 2.5 V6
1-gen 90 2.2 GT
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 967
Rejestracja: 2005-09-12 16:14
Galeria: viewtopic.php?t=8692
Lokalizacja: Berlin

Post autor: Sebastian »

hmm..wydajem mi sie ze 15 cm to dobry odstep od jezdni!
..ten bialy probek jest super!!
pozdr
"Byłoby lepiej, gdyby ludzie bardziej przypominali zwierzęta (...) i w większym stopniu kierowali się instynktem; czyniąc coś, nie powinni być aż tak dalece świadomi tego, co robią."

"Strach i głupota zawsze leży u podstaw większości ludzkich działań."
Awatar użytkownika
wingerman
Klubowicz
Posty: 2886
Rejestracja: 2003-03-21 10:31
Samochód: Probe 3.0L
Lokalizacja: Łódź/W-wa

Post autor: wingerman »

Co pisalem wyzej na temat tej bialej II juz czytaliscie a tu moja propozycja ksztaltu tego nieszczesliwego skrzela.
UWAGA chodzi mi tylko o sam centralny otwor jaki moim zdaniem powinien znalezc sie w miejscu skrzela tego bialego Kita, zadnych innych zmian.
Obrazek
Mysle ze z takim wlotem w zderzaku nic juz nie powinno sie zmieniac i bedzie to naladniejszy Kit jaki mozna bedzie spotkac.
Ostatnio zmieniony 2006-02-05 13:26 przez wingerman, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Rowy dla rowerzystow.
I gen 90r. LX 3,0L V6
Awatar użytkownika
Qki G
Klubowicz
Posty: 2916
Rejestracja: 2004-08-20 09:04
Galeria: viewtopic.php?t=5511
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qki G »

mimo wszystko jestem za bialym
Nowa moja ksywa: Qki Leoncio :)
Był:Ford Probe II 2.5 V6 24V 1997
Jest: Smart FourTwo Cabrio jako dojazdówka do pracy..... :)
Na wypady poza miasto jest już inne autko :)
KALI
Posty: 789
Rejestracja: 2005-11-01 00:10
Galeria: viewtopic.php?t=6696

Post autor: KALI »

A co sądzicie o tym body jest dość oryginalny no i idealnie można wkleić we wlot pokaźny cooler i całkiem spore haluksy. :lol:>>>
Ostatnio zmieniony 2006-02-06 07:08 przez KALI, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

A co to niby subaru czy inna rajdówka??
Brak łezek przy kierunkach dyskwalifikuje dla mnie ten zdrzak.
KALI
Posty: 789
Rejestracja: 2005-11-01 00:10
Galeria: viewtopic.php?t=6696

Post autor: KALI »

Obrazek
Sqad o co to niby jest :?: :?: :?: jak nie miejsce na kierunki.
:arrow: No dobra ale ten to ja od razu wkładam do siebie ...
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2006-02-05 19:54 przez KALI, łącznie zmieniany 1 raz.
Quaki
Posty: 774
Rejestracja: 2003-07-30 15:47
Galeria: viewtopic.php?t=7505
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Quaki »

mi osobiscie przypadaja do gustu dwa rozwiazania albo sensei przedstawione przez squada albo ten bialy (w orginale tak jak jest ) z tym ze bialy to VT i tak naprawde nikt nie wie jak to bedzie wygladalo (zobaczcie jakie tam wklejono kola mozliwe ze z naszymi kolkami lub 17" to bedzie wygladac zdecydowanie gorzej natomaist sensei juz wiemy jak wyglada z normalnymi kolkami i wg. mnie wyglada dobrze (ten zolty to tez sensei przyzjrzyjcie sie)
Pozdrawiam
ps. kalli mi sie osobiscie taki design nie podoba autko staje sie zbyt kanciate i zbyt prestensjonalne ale o gustach sie nie rozmawia (zreszta z tego co zrozumialem to indywidualny kit to tylko 350zl drozej wiec jak ktos chce to moze sobie wykonac cos na zamowienie
2-gen 93 2.5 V6
1-gen 90 2.2 GT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Optyczny”