Potrzebuje opinii.

Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Potrzebuje opinii.

Post autor: Kędziorek »

Witam wszystkich.
Potrzebuje opinii na temat tych głośników: http://rtv.ryda.pl/product_info.php?cPa ... 93245b799b.
Wiem, że nie są najdroższe, ale co o tym sadzicie.Obecnie nie mogę wydać więcej.Zbieram kaskę na obszycie foteli ekoskóra,ale o tym napiszę w innym poście.
P.S. Nie zlinczujcie mnie za umieszczenie tego tutaj, ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi, a wiem, że te działy należą do najczęściej odwiedzanych.
Pozdrawiam wszystkich.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

Powiem Ci tak:
Słabo wykonany kosz,magnes też nie jest rewelacyjny ja bym stawiał na coś troszeczke droższego ponieważ te głośniki to może być lipa i wydanie kaski w błoto która jak pisałeś jest Ci potrzebna,albo wstrzymaj się i kup coś lepszego albo idz do jakiegoś sklepu bądz jedz na giełde i poszukaj czegoś......
Chyba że owe głośniki będą Ci tylko służyły do cichego słuchania radia bo nie sądze żebyś z nich coś wykrzesał co Cie zadowoli.
P.S. poszukaj czegoś z Boshmana są niewiele droższe a napewno będziesz bardziej zadowolony
Pozdrawiam
Obrazek
Gość

Post autor: Gość »

Do tego 45Watt w sinusie to nie jest zbyt dużo.
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

Dzięki Wam serdeczne za szybką odpowiedz. Faktycznie macie rację. Wstrzymam się trochę, jak odłożę więcej kasy. Cóż, takie życie studenta :(
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
MISIEK
Posty: 813
Rejestracja: 2004-02-09 01:40
Samochód: brak
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: MISIEK »

Witaj !
Nie musisz odkładać dużo kasy !!!

Zobacz stronkę www.stx.pl
profesionaliści jeśli chodzi o głośniki...
polecam :>
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

Elo. Zapytam w ten sposób. Jakie głośniczki do 130zł za komplet moglibyście mi polecić do Probka do przodu?? Niestety znawcą sprzętu audio nie jestem. Dostępne fundusze pewnie ulegną zwiększeniu, ale nie prędko. pozdrawiam
ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car audio”