Ero

Kolekcje fotek.
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Ero

Post autor: Ero »

Witam jak obiecywałem ze jak tylko kupie aparacik to będą zdjęcia mego Probe oto i one....


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

:D :D :D :D Nie wiem jak mi to wyjdzie ale mam nadzieje że dobrze :D :D :D Autko jak pewnie widać po naklejkach pochodzi z wrocławia(team wrocław) felgi są 18 calowe na chromie efekt oceńcie sami :) :) w autku wszystko jest super oprócz lakieru który dopiero powoli mozolnie doprowadzam do pożądanego efektu. niestety poprzedni właściciel krzywdził go auto myjnia :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Silniczek super 2.5 moje marzenie...... Sprzed grający na razie taki sobie ale będzie lepszy z czasem.O wszystkich zmianach będę na bieżąco informował w tym temacie. Pozdrowienia i unikajcie dziur............

A właśnie co do wydechu brzmi super cos ala wyczynowy motor tylko ze z silnikiem 2.5 V6 Pasuje do probe bo ten silnik diabelnie szybko wkręca się na obroty i z tym tłumikiem brzmi extra.a mam kata na wydechu.

No i Probe doczekał się dolotu :D :D :D


Obrazek Obrazek Obrazek

Trochę kombinacji było bo mam zwykłe LPG wiec tu uciąć dam dodać ale wszystko już chodzi cacy i na pb i na LPG.Jeszcze tylko łapkę musze dorobić żeby dolot dobrze umocować bo na razie sztuka jest.


No i kilka zdjęć Probe......


Obrazek Obrazek Obrazek


Kilka zdjęć tłumika na prośbę kolegów(wiem wiem brudny probe ale cały czas pada i nie ma jak umyć :D )


Obrazek Obrazek Obrazek

To co siedzi pod felga :D :D :D

Obrazek


No i Probe na tle nieba :D :D :D

Obrazek Obrazek


Dwie fotki i filmik z małego spotu w polkowicach.Moje Probe i probe Kosmity :D

Obrazek Obrazek

A tu na filmiku dwa probe i mój "dziób" :D czyli druga połówka

http://rapidshare.com/files/70670082/100_4504.MOV.html

W tym tygodniu robiłem Probkowi profesjonalna przecierkę.Przetarty został trzy razy, na samym początku papierem o granulacji 1200.Musiałem to zrobić bo jak pisałem lakier był strasznie zniszczony i zmatowiały.Dzisiaj skończyłem po prawie tygodniu bojów :D efekt jest baniowy,na tych fotkach nie będzie tego widać bo już ciemno się robi a i aparat nie za dobry.Na żywo jest super,świeci się niczym psu jajca :lol: :lol: :lol:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


No i nowa mieszkanka bagażnika :D
Obrazek

Wiem ze skrzynka jest do góry nogami ,ale tak bardziej pasuje w bagażniku.

CDN.......


i nastąpił :d
14 lipca 2008

To jest mój kolega Valuus a obok nasze dwa probe :d
Obrazek Obrazek

A oto co robiliśmy :d zakupiłem do probe dwa zestawy głośników INFINITI plus wzmak Magnata i kondensator.Dokupiłem też do probe nawigacje satelitarną Tomtom :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


No i przebieg prac :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

No i efekt końcowy :D

Obrazek Obrazek Obrazek

Dzisiaj zmajstrowalismy tył jutro zabieram się za wkładanie głośników w przednie dzwi i montowanie gwizdków :d W półkę bym nie dawał głośników ale poprzedni właściciel wywiercił tam dziury więc już niech będzie więc kupiłem coś lepszego tam.Na przód idą midbasy ze zwrotnicami i gwizdkami osobnymi.Przód jest to kultowa wersja Infinity juz niedostępna w sklepach(mi udalo sie wyrwać zestaw dość tanio a używany był doslownie tydzień).Z grania tylu jestem bardzo zadowolony,dźwięk wyładnial szumy zniknęły ogólnie COol :D:D:D

A tu zdjęcie zegarków ostatnie zapalenie silniczka przed rozebraniem :D

Obrazek

Sinik zostaje rozebrany prawie calkowicie.Robie kapitalke mimo ze nie trzeba jeszcze,robie bo modyfikuje autko i musze rozebrac silnik do bloku .Wiec chce juz powymieniac co sie da zeby nie miec w przyszlosci problemow.W miare postepow prac bede wklejal nowe zdjatka.A prace juz sa w toku :D:D:D

Co juz jest zrobione :d
1:Kolektor KLZE z przepustka
2:kolo zamachowe K8
3:Blos gazowy
4:Dolot Bomz
5:Swiece kable Ngk (iridium i kable rajdowe)
6.I masa zeczy zamowiona i powoli sie zchodza do domu :D:D:D

PS(nie wszystko wymienilem ale to z czasem :D)

Update na 10.09.2008


No i probek znow ze mna na jakis czas :D:D:D oto co sie z nim dzialo :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I oto jak wyglada teraz :D:D:D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Wiem ze listwa jest krzywo ale to juz poprawione (odkleilem i od nowa juz rowno przykleilem).Otoz tak jest to kolor jaki probek mial wyjezdzajac z fabryki, czyli RIO RED.Kolorek jest swietny zmienia odcien wraz z uplywem dnia (wyglada to fajnie). Jest to gleboka czerwien wpadajaco w cos ala mexsykanska czerwien. :D Stary lakier zostal starannie zeszlifowany, autko zostalo cale spodkladowane i polakierowane trzema warstwami lakieru(wiec jest grubo).Lacznie poszlo ponad 3 litry lakieru :D na calym autku zostaly wyrownane wszystkie wgnieconka itp wiec wszystko jest na cacy :D Na zdjeciach moja dziowcha i ja :D


Teraz o tym co pod maska sie dzieje :D
Przyszlo juz wszystko co potrzebuje do skonczenia projektu :D
ale od poczatku:
Kolo zamachowe K8 zostalo dodatkowo jeszcze odchudzone i wywazone.
Zostalo zamontowane sprzeglo exedy firmy NKK i powymieniane wszystkie uszczelniacze symeringi itp w skrzyni i w silniku od strony skrzyni.
Zakupilem wszystko do remontu kapitalnego silnika czyli od panewek po uszczelniacze zaworowe,uszczelki,symeringi,uszczelniacze itp.Wszystko na czesciach ori lub na licencji ori.Kupine kolektory wydechowe OBX i zrobiona reszta wydechu przezemnie na 2.5cala oczywiscie z nierdzewki.
Zakupiony i zamontowany zestaw zegarow firmy auto gaupe,do tego sportowy regulator cisnienia paliwa tej samej firmy.
Mam juz wszystki potrzebny sprzet do obrobki glowic ,czyli beda poszezone i wypolerowane kanaly dolotowe i wydechowe,glowica opadnie ile sie da w dol po to zeby zwiekszyc sprezanie.O docieraniu zaworow itp pisal nie bede :D
Mam juz tez SMT6 i po skonczeniu prac z silnikiem bedzie podlaczony i wystrojony.
pewnie czegos nie wymienilem ale duzo sie dzieje przy autku masa czesci sie przewija i trudno to spamietac wszystko :D:D:D Acha podtlene azotu jeszcze do mnie nie dotarl :/ ale mam nadzieje ze juz niebawem :D:D:D

Co dalej???
Napewno hamulce beda lepsze..........No i................zbieramy powoli czesci na zakucie silniczka :D:D:D W planach na przyszlosc jest kompresorek pod maska(turbo nigdy nie bedzie :D:D:Ddlaczego???bo nie chce)

Niebawem powinien pojawic sie moj wykresik z hamowni (zobaczymy co wyjdzie z tego przerabiania :D:D:D)


Teraz troche z histori mego proba :D
Otoz zrobilem male dochodzenie zeby poznac historie probka.
Jest to rocznik 94 z pierwsza rejestracja w 95r w niemczech.Zakupil go dosc starawy gosc,jezdzil nim sporadycznie do 2002roku serwisujac autko itp.Potem probek 3lata stal nieuzywany.Probek popadl w nielaske i niszczal.Lakier zmatowial gumy parcialy itp. w 2005r zostal sprowadzony do polski i sprzedany do Wroclawia.Kupil go gosc ktory po roku oddal go synowi, niejakiemu Ozarowi.Gosc zachorowal na chorobe probkowa,wladowal mase kasy w autko wymieniajac na nowe kompletnie cale zawieszenie wszelkie alementy gomowe weze itp,kupil felgi dystanse oponki itp(wydal majatek mam papiery od niego)Gosc pracowal w stanach i ladowal kaske w proba jak przyjezdzal,wszelkie zmiany dokonal w sierpniu zeszlego roku.Poczatkiem wrzesnia dostal bardzo dobra prace w USA i musial wyjechac tam na stale i wiedzac o tym ze nie wroci juz sprzedal proba na gwalt za 8tys zl ja go kupilem dwa dni pozniej od handlarza za 9.5tys(Ozar nie powiedzail mu co zrobil w aucie) Jadac po auto wiedzialem po co jade bo dzwonilem do Ozara dwie godziny po tym jak go sprzedal. Ozar wyslal mi wszelkie papiery i rachunki co ile i za co.Mowiac krotko mialem cholerne szczescie:D:D:Dreszta histori autka jest spisana juz tutaj :D:D:D
Ostatnio zmieniony 2008-09-11 17:56 przez Ero, łącznie zmieniany 9 razy.
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
CAT MEN
Posty: 45
Rejestracja: 2007-09-17 23:11
Galeria: viewtopic.php?t=12158
Lokalizacja: Obrowo K Torunia

Post autor: CAT MEN »

Witaj podstawa do zabawy w udoskonalenia jest autko super :wink:
Awatar użytkownika
jarsonik
Posty: 993
Rejestracja: 2007-07-22 12:03
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=13697
Lokalizacja: Białystok

Post autor: jarsonik »

jak sie jeździ na felach 18 i o profilu 40?? mamy na forum temat o takich oponach. Jeden gośc chce kupić i pyta o rady
2,5 V6 Generation two. 93r. Czarna perełka
Piliście, to kto u was prowadzi samochód?? cruise control. hahahah
MISIEK: "żałuję tego, że tak Cię usunąłem.."
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

Ładne alu, jaj tez mam 18, tyle, że profil jest 35 :twisted:
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Ładny probek. Na osiemnastkach prezentuje się świetnie i sam zakładam na przyszły sezon fele w tym rozmiarze. :)
Widzę że ktoś ci boczek rozbierał bo troche nieprofesjonalnie go skręcił.
Wywal tylko te paskudne gumowe dywaniki bo w takim aucie wygląda to koszmarnie
Ciekawi mnie jak ten wydech się sprawuje :?: :?: :?:
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

heh co do felg to jazda nie jest taka zla jak by mogło sie wydawac i mysle ze 19 tez nie dawałyby sie zbytnio w kosc.nie wiem jak to odczuje zawieszenie bo na razie wszystko jest powymieniane i nic nie moge powiedziec. ale za to jak takie felgi i samochód działa na gwiazdeczki :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: . dywaników pozbede sie na pewno a własnie nie wiecie nic o jakiś fajnych do probka???jakies propozycje???
Ostatnio zmieniony 2007-11-25 22:33 przez Ero, łącznie zmieniany 1 raz.
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Ero teraz przyjrzałem się dobrze fotką.
Zrób coś z tymi nadkolami z tyłu :)
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

Dee Jay pisze:Ero teraz przyjrzałem się dobrze fotką.
Zrób coś z tymi nadkolami z tyłu :)
Ale czemu?Na fotkach moze i zle wygladaja ale na zywo mi sie podoba no i chronia lakierek przed kamieniami a przede wszystkim dzieki nim nie straciłem dowodu podczas niedawnej kontroli policyjnej. Te felgi sa za szerokie do probe i jade na dystansach i jak na te felgi to dosyc waskich oponach.Powinny być co najmniej 255 ale takie juz nie wejda bo beda tarły o nadkola :? :? :? Dlatego te nadkola musza byc tak wysuniete taki kompromis.

Ale dzieki za opinie :D To mi sie własnie w Tobie podoba.
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OLEY »

Jak grube masz dystanse i jakie ET mają felgi?
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

Oj teraz Ci nie powiem jutro sprawdze i napisze. wiem napewno ze to są felgi o rostawie srub 5x100.jutro wyczytam i napisze .
no chyba ze sie myle że to dystanse.... Nie wiem bo nigdy czegos takiego nie miałem pomiedzy felga a piasta.....
A poprzedni własciciel mi tak mówił wiec ja pisze...
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

A jak jeździ się na tych kapciach i tych dystansach??
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

No niestety czujesz każda nierówność na sobie ale nie jest tragicznie.Wydaje mi sie ze w mojej starej vectrze gt bardziej tłukło.Jest tylko jeden myk który mi sie nie podoba tzn na nierownosciach wzdłużnych autko potrafi paskudnie uciec w którąś strone wiec trzeba sie pilnowac.Ale wielki plus takich felg i opon to trakcja auto jest nie do wytracenia z równowagi na zakretach :D :D :D
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

No właśnie tak myślałem że na tych kapciach i dystansach będzie troche uciekać w koleinach. Dlatego nie wiem sam czy montować dystanse do mojego
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

No po prostu trzeba sie pilnowac na dziurawej drodze i miec dosłownie rendgen w oczach jak sie jedzie droga której sie nie zna żeby nie rozwalic felgi na jakiejs dziurze. Ale zapewniam Cie że jak bym miał 19 to też bym załozył bo takie felgi pasują do Probe i dopełniają wygląd autka.Załóż to zobaczysz nie bedziesz chciał sciągnąć na zime

OLEY pisze:Jak grube masz dystanse i jakie ET mają felgi?
No wiec tak na dystansach są takie oznaczenia
20/29 i dalej 5/100/60 nie bardzo wiem co to znaczy moze wy wiecie?
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Felga 18" będzie na bank. Teraz mam już zimówki i sporo czasu by znaleść coś fajnego

A wracając do twojego probka możesz jakoś nagrać dzwięk wydechu? Ciekawi mnie jak brzmi V6 z tłumikiem od motoru
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

Dee Jay proponuje szukac felgi na chromie najlepiej gwiazde z szerokimi ramionami opłaci Ci sie to.Zdjecia nie oddaja uroku moich felg nie to ze sie chwale czy coś ale jak już inwestujesz w 18 to ja proponuje Ci zeby były na chromie.Nie ma miejsca gdzie ludzie by sie nie ogladali za moim Probe.Tylko zainwestuj w śruby zabezpiecajace bo do moich sie juz dobierali ale zrobiłem sobie sam na frezarce takie śruby i nie mogli ich odkrecic.

wydech postaram sie jakos nagrac musze dobry sprzet wyrwać bo na np. mp3 to tylko trzask wychodzi
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

Erofrog
, przy 18 aż się prosi o większe tarcze
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

no nie powiem troche to smiesznie wygląda ale na razie mam tylko w planach włożyć sportowe nawiercane tarcze.Niestety nie stać mnie na razie na przerabianie układu chamulcowego :( :( :( stuki co do probe ida juz nowe dywaniki i dolot zinego powietrza ze stożkiem od Gturbo :D
w najbliższym czasie nowe kable i swiece NGK a w piatek biore sie za uszczelki pod pokrywami zaworów i uszczelniacze wałków....
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Ja bym jeszcze do planów dorzucił czarną szybe :wink:
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

Dee Jay pisze:Ja bym jeszcze do planów dorzucił czarną szybe :wink:
Też o tym myślałem ,ale same tylne będzie wyglądało jak karawan, a wszystkie to zawsze ryzyko :roll:
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

No korci mnie z tymi szybami ale smerfy i tak czesto mnie zatrzymuja wiec nie wiem....szkoda robic i potem sciągać żeby dowód odzyskać.Ale jeszcze się zobaczy.Ma ktoś z was szyby przyciemnione z przodu?
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
Lukask
Posty: 1980
Rejestracja: 2005-10-14 14:09
Samochód: Bardzo szybki :P
Galeria: viewtopic.php?t=6860
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Lukask »

Ja miałem w D-generacji i akurat z szybami nie było nigdy problemu 8) 8) mandaty zawsze za cos innego były :)
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

Ciekawe za co? :D :D :D Zobaczymy z tymi szybami czas pokaże jak ze środkami będzie...
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
Lisiu
Klubowicz
Posty: 3614
Rejestracja: 2005-04-05 17:40
Samochód: Corvette C4 LT1
Galeria: viewtopic.php?t=6117
Lokalizacja: Sieraków

Post autor: Lisiu »

Zapodaj zdjęcie tłumika z bliska :D
EX:Probe 2.2 GT red perla
EX: Firebird 3.1 white
EX: W140 Coupe 6.0 black/red perla
Jest: Trans AM 5.0 black w trakcie odbudowy...
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

Ok wieczorem beda :D
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”