Ero

Kolekcje fotek.
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

FOTY!!!!!!!!! :)
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Valuss
Posty: 68
Rejestracja: 2008-05-12 22:09
Samochód: brak
Lokalizacja: Bolesławiec

Post autor: Valuss »

Ero się trochę rozleniwił na tym swoim urlopie i nawet fotek mu się wrzucić skubańcowi nie chce! :twisted: Ja już probka oglądałem i muszę powiedzieć, że kolorek zayebisty! :D troszkę lakiernik spartolił robotę, ale z tego co wiem, to ma go jeszcze dopieścić :wink: :D
No Ero poka już chłopakom swego probasa! :twisted:
Probek II gen. 2.0 '97. Jak go nie kochać :)
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

Nowe fotki i historia autka nowa i stara w pierwszym poscie :D:D:D
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

"chamowanie" pisze się przez "h" :P

Mam pytanie co do sprzęgła bo mała nieścisłość, to w koncu Exedy czy NKK czy docisk exedy sprzegło NKK ??

Wsadzisz nitro to to sprzęgło pęknie jak mucha. To jest zwykłe organiczne sprzegło do seryjnych lub lekko wzmocnionych silników.
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

Nie wiem jak to szlo badz co badz nawet na pudelkach bylo Exedy,nie wnikalem w to.(szkoda ze fotki nie strzelilem :/) Wymieniony jest komplet caly.Sprzeglo rozni sie budowa od zwyklych sprzegiel i to bardzo.Inne tez sa okladziny i z innych materialow zrobione.Na razie sprawuje sie swietnie .Co do strzelenia tego sprzega to rozne juz opinie slyszalem jedni chwala inny nie.Poza tym to jest to sprzeglo tymczasowe.Docelowo bedzie polspiek a jak sie uda to sprzeglo od radzikowskiego(przekonal mnie pewien klubowicz)

Jest tez inny aspekt: ano taki ze bardzo duzo jezdze autkiem i na razie nie mam ochoty meczyc sie ze sprzeglem np w korkach.Niebawem moja sytuacja sie zmieni i probe bedzie autkim do jazdy dla przyjemnosci i wtedy zmienie je na inne lepsze i wytrzymalsze.Do tego wchodzac w temat przerabiania autka bylem goly pod zwgledem wiedzy i dopiero sie ucze wszystkiego i wchodze w temat.wiec i kto wie moze bedzie wpadka z tym sprzeglem
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Materiał nie materiał nadal jest organiczne :P sprawuje się świetnie ale w serii :) ale jak mówisz że to nie docelowe to spoko.

Co to jest pół spiek ??
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

hehe sqad ale mnie meczysz :D To taka potoczna nazwa sportowego sprzegla ale nie wyczynowego czyli takie cudo ze jeszcze da sie na ulicach w miare normalnie jezdzic :D
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Ero nie oszukaj nie ma cię na fotkach :twisted:

No i nie pij tyle jak robisz galerie bo coś nie działają te foty Obrazek

Ładna bestia i ciekawie się pod maską zapowiada. Tylko tak dalej 8)
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Valuss
Posty: 68
Rejestracja: 2008-05-12 22:09
Samochód: brak
Lokalizacja: Bolesławiec

Post autor: Valuss »

Dee Jay pisze:Ero nie oszukaj nie ma cię na fotkach :twisted:
Nie no jest aż na jednym! :D
Dee Jay pisze: No i nie pij tyle jak robisz galerie bo coś nie działają te foty Obrazek
Fakt, pozjadałeś "[" przed kilkoma URL'ami (pewnie posłuży jako zagrycha do procentów) :lol: W końcu wrzuciłeś te fotki i nawet nie sprawdziłeś jak to wyszło??Oj Ty Łobuzie!! :twisted:
Probek II gen. 2.0 '97. Jak go nie kochać :)
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

za groma nie moge tego poukladac :/ nie wiem czemu tak to wyszlo a im bardziej chce to poprawic tym gorzej wychodzi

PS o juz zrobilem udalo sie :d dzieki Valuss
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OLEY »

A byki jak były, tak są... :D :wink: :twisted:
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Re: Erofrog

Post autor: Ero »

Prace nad autkiem caly czas sa w toku :D Dawno juz nic tu nie wklejalem wiec z dnia dzisiejszego .Taki maly filmik jak to teraz jezdzi :D Autko jest na felgach R18 a filmik zrobiony gdy pracowalo na podtlenku LPG :D

http://www.youtube.com/watch?v=Hyavbm8FjHY
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
CBR
Posty: 1877
Rejestracja: 2009-02-06 00:20
Samochód: No Probe
Galeria: viewtopic.php?t=15220
Lokalizacja: Nie jestem z Poznania

Re: Erofrog

Post autor: CBR »

Trochę kiepska jakość tego filmu :shock: :wink:
No Probe no problem. Ufff...Obrazek
Awatar użytkownika
S_H_A_D_O_W
Posty: 1448
Rejestracja: 2007-04-19 14:55
Galeria: viewtopic.php?t=14266
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Erofrog

Post autor: S_H_A_D_O_W »

Troszke malo widac
...w niebie mnie nie chcą, a w piekle boją się, że nim zawładnę ...
Czarne 2.5V6 USA 92r
Awatar użytkownika
cacek
Posty: 1378
Rejestracja: 2006-01-12 16:54
Samochód: Wołowina
Galeria: viewtopic.php?t=8555
Lokalizacja: Police

Re: Erofrog

Post autor: cacek »

W sumie to nic nie widać :roll:

pozdr
"...Jedni będą mnie szanować, drudzy znienawidzą..."
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Re: Erofrog

Post autor: Ero »

Robione telefonem wiec nic wiecej zrobic sie nie da :P
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Re: Erofrog

Post autor: Pelot »

Ja by nawet powiedział, że jak to jest dobre przyśpieszenie, to jak przyśpiesza kiepska v-ka :shock:

Teraz, jak Ero zobaczy moją wypowiedz, to znowu zacznie swoje przemądrzałe wywody :|

Ale ja na prawdę, miałem dobre intencje :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Re: Erofrog

Post autor: Ero »

Pelot ja Twoich wypowiedzi wcale nie bede komentowal. Dla mnie jestes jednym wielkim (i tu sobie sam wpisz co chcesz :P)

Przez takich ludzi jak Ty wiele cennych osob juz odeszlo z tego forum i wiele cennych odejdzie.Zapomniales juz dawno kolego po co to forum zostalo zalozone i jakie byly jego zamiary.A tak trafia sie taki jak Ty udaje wielkiego madrego bo jest tu od dawna a tak naprawde g[r]...[/r] wie o wielu sprawach.Wpieprzasz swoje durnowate komentarze to tu to tam a np. na mazurskim zeby odpowiedziec na pytania w tescie to sleczales z komorka w interrnecie i szukales odpowiedzi.

Tyle ode mnie do Ciebie panie wszystkowiedzacy.Teraz mozesz sobie napisac co zechcesz.
Ostatnio zmieniony 2009-05-20 23:24 przez Ero, łącznie zmieniany 1 raz.
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Re: Erofrog

Post autor: Pelot »

Podyskutowałbym z tobą, tak tylko dla zabawy, żeby nie wyjść z wprawy. Ale jak to sam powiedziałeś, ja sobie dopiszę co będę chciał.

Zakompleksiony jesteś jeszcze, może z tego wyrośniesz i wyjdziesz na ludzi. Ale to tylko teoria...
Obrazek
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4250
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Re: Erofrog

Post autor: Bogdan9999 »

Niestety muszę przyznać rację pelotowi, coś jest nie tak skoro tak słabo idzie a zmian dokonałeś jak piszesz sporo. Zostaje kwestia czy zostały oby dobrze wykonane ? Sprawdzałeś ciśnienie w poszczególnych cylindrach po remoncie jakie masz ? Pozdrawiam
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Re: Erofrog

Post autor: Pelot »

Bodzio, zaraz Ciebie też ero pojedzie, i nazwie od największych :P

Tylko dlatego, że nie masz blosa i powiedziałeś prawdę o jego aucie. :P

Czasami może pewne mody zabierają koników :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Re: Erofrog

Post autor: Ero »

Bogdan jak napisalem filmik nagrany na LPG i jest to LPG na BLOSIE czyli ulepszeniu instalacji mieszalnikowej. Borykam sie z pewnymi problemami jeszcze a najwiecej problemow robi orginalne ECU bo raz autko zapitala jak wsciekle a raz jest gorzej niz na tym filmiku. Nie wiem czemu tak sie dzieje.Przyczyny na razie szukam. Do tego nie oszukujmy sie ale autko dostalo wygluszenia audio dosc ciezkawy felunek i kilka innych bajerow.Wiec i wazy sporo wiecej od serii.Mimo to gdy komp nie swiruje predkosc 240km/h nie jest dla niego problemem.

Jestem samoukiem i wszystko co robie w tym aucie robie sam(czasami jak mi sprzetu brakuje to wspomagam sie sasiadem mechanikiem).Silniczek rozebralem na czesci pierwsze i wymienilem co sie dalo.Cisnienie na tlokach jest takie jakie chcialem osiagnac,wszelkie czujniki itp zostaly powymieniane,Vrisy wywalone pozostala elektronika sterujaca silnikiem.Niestety nie stac mnie w chwili obecnej na wystrojenie SMT a mysle ze tu tkwi caly problem.

Problemem jest to ze ciezko znalezc kogos kto moglby mi pomoc w przerabianiu wolnossacej KLki bo wiekszosc poszla na skroty i poprostu kupila KLZE lub zaturbila swoja KLke.Ja chce miec cos innego.Chce miec mocna i wolnossaca KLke.

No coz autko jest skonczone pod wzgledem wizualnym i mechanicznym, pozostala tylko sprawa elektroniki.Mam jedna wielka satysfakcje ze to co przy tym auccie zostalo zrobione i jeszcze zrobione bedzie zrobilem i zrobie sam a nie ze pojade do kogos wyloze 20tys i powiem panie zrob mi autko.Zreszta Bogdan z tego co czytam to ty najlepiej wiesz jak to jest i ile czasu moze zajac zabawa z autkiem.

-- dodano 2009-05-20 23:46 --
pelot pisze:Bodzio, zaraz Ciebie też ero pojedzie, i nazwie od największych :P

Tylko dlatego, że nie masz blosa i powiedziałeś prawdę o jego aucie. :P

Czasami może pewne mody zabierają koników :roll:

W przeciwienstwie do Ciebie to Bogdan jest dla mnie autorytetem.Z jego zdaniem sie licze bo jest czlowiekiem ktory wie co pisze w odroznieniu do Twojej osoby
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4250
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Re: Erofrog

Post autor: Bogdan9999 »

Ero widzę ze wiesz o co biega ze swoich doświadczeń powiem Ci że jeszcze sporo sie nauczysz nieraz ogromnym kosztem ale za to będziesz wiedział co, jak, z czym i dlaczego ;)
Moja opinia nie miała na celu podeśmiania tego co zrobiłeś ale skłonić do tego abyś jeszcze troszkę popracował nad autem bo jak sam zauważyłeś jeszcze nie miałeś strojonego. Dodam że jak chcesz stroić to w PL rządzi ECU master i na http://www.racingforum.pl/ są ludzie co chętnie pomagają i maja na temat tego urządzonka więcej do powiedzenia niż Sienkiewicz w trylogii :P
A co do strojenia jeśli masz wskaźniki i takie które są wiarygodne to nic innego Ci zostaje jak samemu coś wymodzić :)
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Re: Erofrog

Post autor: Ero »

Dzieki za linka :D

Zegarki w aucie nie sa moze z najwyzszego stolika ale i nie jest to chinszczyzna.Mianowicie zestaw AUTO GAUPE(zreszta miales chyba ktorys z zegarkow tej firmy).
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Re: Erofrog

Post autor: OLEY »

Tak jeździła swego czasu moja jedynka z jedyną modyfikacją za złoty pięćdziesiąt
w porównaniu ze sprawną(!) seryjną i jeżdżąca na benzynie V-ką. :D :wink:

:arrow: Ford Probe 2.2 GT vs 2.5 V6

Niestety mówię jeździła, bo niedobry OLEY za dużo od niej wymagał, a za mało
jej dawał i to się w tej chwili mści... :oops: :(
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”