ex

Kolekcje fotek.
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

ex

Post autor: resko »

...
Ostatnio zmieniony 2013-02-02 23:07 przez resko, łącznie zmieniany 11 razy.
Awatar użytkownika
sebasti
Posty: 97
Rejestracja: 2009-07-08 16:55
Samochód: Ford Probe GT Turbo 1992
Galeria: viewtopic.php?t=16727
Lokalizacja: Hameln Niemcy
Kontakt:

Re: resko

Post autor: sebasti »

Witam super jedyneczka


Pozdrawjam seba :D
Ford Probe GT-Turbo 2,2L V 12 Rok:1988 USA Import/
Sorki za Byki ale ja jestem od 25 Lat w Niemczech Tel Nr 0176-78453053.
Awatar użytkownika
Basia
Klubowicz
Posty: 3520
Rejestracja: 2009-04-07 21:35
Samochód: Ford Probe II gen. 2.0 i Seat Ibiza 1.0
Lokalizacja: Szczecin

Re: resko

Post autor: Basia »

O! Kupiłeś jedynkę jednak ;)
Coraz mniej ich na naszych drogach - oby Ci długo służyła :)
Awatar użytkownika
CBR
Posty: 1877
Rejestracja: 2009-02-06 00:20
Samochód: No Probe
Galeria: viewtopic.php?t=15220
Lokalizacja: Nie jestem z Poznania

Re: resko

Post autor: CBR »

Czy to auto niema boku, środka i silnika :wink: :gwizd: :gwizd: :gwizd:

A tego że nie powiedziałeś że jedziesz do Pyrlandji to ci nie wybaczę :x

Gratuluję zakupu i oby latała jak najszybciej i jak najdłużej :twisted:
No Probe no problem. Ufff...Obrazek
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: resko

Post autor: resko »

na zdjęciach wygląda dużo lepiej jak na żywo-niestety :cry: ,zaatakował ją RUDY zbir-cham jeden ale coś na to poradzimy :P
Awatar użytkownika
Lukask
Posty: 1980
Rejestracja: 2005-10-14 14:09
Samochód: Bardzo szybki :P
Galeria: viewtopic.php?t=6860
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: resko

Post autor: Lukask »

Szara jedynka :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :slon: :slon: :slon:
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: resko

Post autor: resko »

te fotki są autorstwa poprzedniego właściciela
Awatar użytkownika
CBR
Posty: 1877
Rejestracja: 2009-02-06 00:20
Samochód: No Probe
Galeria: viewtopic.php?t=15220
Lokalizacja: Nie jestem z Poznania

Re: resko

Post autor: CBR »

Ja myślę że jest ok :D Ale dwójka to by dopiero był sprzęcik :lol:

Jak na swe lata to środek wydaje sie być Ok :D

Niestety rudy to taki rzep na tyłku :evil:
No Probe no problem. Ufff...Obrazek
Awatar użytkownika
Agusia
Klubowicz
Posty: 2379
Rejestracja: 2007-12-25 21:54
Samochód: ProbekIIgen & ToyotaYaris prezentY od ukochanego OLEYKA
Galeria: viewtopic.php?t=14778
Lokalizacja: SPARCIAŁE KASZTANy

Re: resko

Post autor: Agusia »

resko pisze:te fotki są autorstwa poprzedniego właściciela
Gratuluję słusznego wyboru.
Poproszę o aktualne zdjęcia :wink:
"Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba." Algernon Charles Swinburne
Awatar użytkownika
mar3inez
Posty: 411
Rejestracja: 2009-01-04 17:54
Samochód: 2.5 v6 White Pearl '93 USA
Galeria: viewtopic.php?t=16758
Lokalizacja: Trzcianka

Re: resko

Post autor: mar3inez »

gratuluje zakupu, teraz zapraszamy na nasze spoty :D
Życzę miłego użytkowania :)
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: resko

Post autor: resko »

Autko już pomalutku rozbierane niestety jest zimno a garaż mam nie ogrzewany też trzeba czekać na dalszą część prac.Jak zrobi się cieplej to postaram się stworzyć fotorelację z naprawy mojego probasa na razie tkwię w śnie zimowym.
Awatar użytkownika
pusher1
Posty: 651
Rejestracja: 2007-01-05 14:21
Samochód: Ford Probe 1992 2.2 GT
Galeria: viewtopic.php?t=14481
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: resko

Post autor: pusher1 »

Ładna jedynka :D Życze wytrwałości przy doprowadzaniu probka do ładu :D :D .Napewno warto :wink: pozdrawiam
2.2gt 92 rok
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: resko

Post autor: resko »

dzięki kolego,powiem tak gdyby to auto nie było w takim stanie jakim jest to dałbym sobie z nim spokój z naprawą a chodzi mi głównie o to,że poprzedni właściciel kupił i sprowadził probaska prawie nowego i miał go przez cały czas,samochód był garażowany,wszystkie rzeczy wymieniane na czas,nigdy nie miał wypadku,auto jest w nienagannym stanie technicznym,nawet dzisiaj w taki mróz poszedłem do garażu i odpaliłem bez problemów tylko musiałem aku podładować,żadnego pseudotuningu nie ma,jak odjeżdżałem autem od gościa z Poznania to łezka mu się zakręciła w oku,też chcę i muszę zrobić blacharkę dać nowiutki lakierek(chyba czarny),odnowić fele,chcę mieć go w oryginale.Szkoda,że nie ma do tych aut nowych reperaturek,ani progów nie wspomnę o błotnikach,wkurza mnie to bo do innych marek nawet starszych są te części dostępne no trudno jakoś trzeba sobie radzić.
Awatar użytkownika
hmar
Posty: 37
Rejestracja: 2009-11-25 09:46
Samochód: Probe 91 2.2 Turbo
Galeria: viewtopic.php?t=17030
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: resko

Post autor: hmar »

Widzę, że Kolega ma tapicereczkę w identycznym kolorze jak u mnie, choć mojej małe pranie by się zdało. :)

Odnośnie palenia na zimnie, to muszę mojego PROBKA pochwalic, dziś z rana gdy moja Astra odmówiła posłuszeństwa przy -22 st. C, on chwilę się zastanawiał i odpalił. Chciałbym nadmienić, że odpalałem go 3 dni wcześniej, a noce były upalne od tamtego czasu, po ponad -20. Dodam, że samochodziki oba stały na świeżym powietrzu(brak garażu na stanie), więc szanse wyrównane.
Ford Probe '91 GT
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: resko

Post autor: resko »

I powiem ci,że ta tapicerka bardzo mi się podoba,nie wyobrażam sobie mieć np.czerwoną to już przesada :shock:
Awatar użytkownika
hmar
Posty: 37
Rejestracja: 2009-11-25 09:46
Samochód: Probe 91 2.2 Turbo
Galeria: viewtopic.php?t=17030
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: resko

Post autor: hmar »

resko pisze:I powiem ci,że ta tapicerka bardzo mi się podoba,nie wyobrażam sobie mieć np.czerwoną to już przesada :shock:
masz racje, czerwona to przegięcie ciuteczkę. mam jeszcze fotele takie biało-czarne, też dostałem jako "zapas", przy czym te już są elektryćne, więc może kiedyś będzie podmianka.
Ford Probe '91 GT
Awatar użytkownika
Eli
Posty: 1787
Rejestracja: 2005-09-14 23:38
Galeria: viewtopic.php?t=9702
Lokalizacja: Milanówek

Re: resko

Post autor: Eli »

Tez myslalem, ze czerwona tapicerka to jakas pomylka, az nie mialem przyjemnsoci sobie posiedziec w takim wnetrzu dluzej niz kilka minut. Jest w niej cos magicznego :twisted:
Awatar użytkownika
hmar
Posty: 37
Rejestracja: 2009-11-25 09:46
Samochód: Probe 91 2.2 Turbo
Galeria: viewtopic.php?t=17030
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: resko

Post autor: hmar »

siedziałem w Probasie Kolegi Makarona i nie przypadła mi do gustu w sensie koloru, choć nie przeczę ciekawa jest. jednak o gustach się nie powinno dyskutować.
Ford Probe '91 GT
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: resko

Post autor: resko »

ale jednak jasne wnętrze jest trochę ładniejsze i jakby to powiedzieć :? bardziej męskie? :D
Awatar użytkownika
Bendek
Posty: 553
Rejestracja: 2007-01-22 20:53
Galeria: viewtopic.php?t=14998
Lokalizacja: Tomaszów Maz.- Będków

Re: resko

Post autor: Bendek »

resko pisze:...samochód był garażowany,wszystkie rzeczy wymieniane na czas,nigdy nie miał wypadku,auto jest w nienagannym stanie technicznym...
Rozumiem te informacje przekazał Ci poprzedni właściciel? stary obudź się.... :shock: Gadał tak bo chciał auto zepchnąć.... :(

Mój też odpala w mrozy.... :infinity: :slon:
PROBE I 2,2 Turbo black 91r.
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: resko

Post autor: resko »

To widać w jakim stanie jest auto,oczywiście pomijając progi,błotniki przednie które są do wymiany.Drogi kolego ja co nieco znam się na autach nigdy bym nie kupił samochodu od jakiegoś małolata,to auto jest technicznie w stanie bardzo dobrym,silnik tak pięknie pracuje,że szok ma takie kopnięcie,że wgniata w fotel,środek zadbany w ogóle nie zniszczony,auto bez żadnych zmian,żadnego śmiesznego tuningu jakiś żałosnych przeróbek,co ci będę pisał mi pasi tobie nie musi.Ty myślisz,że kituje ale niby po co?Po to żeby np.przekonać ciebie,że mam takie auto?Nie kolego w ogóle mi nie zależy na tym czy ci się ono podoba czy nie.Napisałem po prostu jak jest i czy ty w to wierzysz czy nie to jest bez znaczenia,pisz co chcesz.
Awatar użytkownika
Bendek
Posty: 553
Rejestracja: 2007-01-22 20:53
Galeria: viewtopic.php?t=14998
Lokalizacja: Tomaszów Maz.- Będków

Re: resko

Post autor: Bendek »

Ty piszesz w różnych tematach że czyjeś probki to padaki itp. więc daj fote Twoich progów... Widzę że od momentu kiedy kupiłeś tego probka to wrzucasz każdemu, wiem że Twój jest piękny ale bez przesady...
PROBE I 2,2 Turbo black 91r.
Awatar użytkownika
MaryooSh89
Klubowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2006-01-23 22:54
Samochód: Mazda 6 GG 2.3
Galeria: viewtopic.php?t=15279
Lokalizacja: Łódź

Re: resko

Post autor: MaryooSh89 »

No musiałem się odezwać :D:D
resko pisze:I powiem ci,że ta tapicerka bardzo mi się podoba,nie wyobrażam sobie mieć np.czerwoną to już przesada :shock:
resko pisze:ale jednak jasne wnętrze jest trochę ładniejsze i jakby to powiedzieć :?
bardziej pospolite ?? :D
No ale nie będę się przecież o tym kto jest męski a kto nie to jasne ze dyktuje kolor tapicerki :lol: i jeszcze numer buta, fiu...ta obwód i średnica
resko pisze:Drogi kolego ja co nieco znam się na autach
Nie wątpię, tak samo jak na:
kosztach odśnieżania dachów
spawaniu podłogi w probe
jasnowidzeniu i wróżeniu z fusów itp itd szkoda wymieniać.
A tak serio kolego opanuj się z tym pojeżdżaniem każdemu co to mają padliny i na pewno gorsze od Twojego probe i blacharsko i mechanicznie. Wnioskując z Twoich postów to na wszystkim się znasz i to lepiej od każdego...
A co do tych padlin na forum to dlaczego twój stoi w garażu ?? blacharkę będziesz robił zimą przy mrozach w nieogrzewanym garażu?? Nie może to poczekać do wiosny jak będzie cieplej?? przecież chyba tak nie pordzewiał że łamie się w pół i już trzeba go robić?? A co ja tam się znam przecież mam czerwoną tapicerkę i pordzewiałe progi w probku :lol: Takim gadaniem jak dotąd to nie wiem czy się wkupisz w to forum.
był: PROBE 2.2 GT '91 USA z Qresko red inside :D
jest: Mazda 6 GG 2.3 i sześćsetka :)
Awatar użytkownika
pusher1
Posty: 651
Rejestracja: 2007-01-05 14:21
Samochód: Ford Probe 1992 2.2 GT
Galeria: viewtopic.php?t=14481
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: resko

Post autor: pusher1 »

Ja się dołącze i powiem tylko tyle.. To forum jest dla fanów i posiadaczy forda probe.I z tego co mi wiadomo każde auto które tutaj się znajduje..Jest w gorszym lub lepszym stanie ale właściciele chcą dla nich jak najlepiej i starają się żeby były w bardzo dobrym..Wiadomo trzeba się z tym liczyć że auta te mają swoje lata i coś trzeba przy nich zawsze zrobić..A to jakie mają środki itp itd ..To jest zależne od wersji i przede wszystkim gustu posiadacza..Nie rozumiem tylko jednego, po co obrażać innych użytkowników mówiąc co jest gorsze a co lepsze..Nie lepiej poprostu wymieniać się informacjami i dowiadywać coraz to więcej o autku.. :D :D Dla mnie każde probe jest ładne bez względu na generacje kolor tapicerki , pojemność silnika i wiele innych bajerów..Wiadomo sentyment mam do jedynki :D :D I tak już zostanie.. :wink: A to co mówi kolega w poście wyżej , ma troche racji.. Bo lepiej być miło nastawionym do wszystkich niż się dochodzić co lepsze a co gorsze. :lol: :wink: Pozdrawiam
2.2gt 92 rok
Awatar użytkownika
Bendek
Posty: 553
Rejestracja: 2007-01-22 20:53
Galeria: viewtopic.php?t=14998
Lokalizacja: Tomaszów Maz.- Będków

Re: resko

Post autor: Bendek »

Resko ogarnij się troszkę.... ;)
Jak się przesiadłeś z mondeo na probka turbo to nic dziwnego że jesteś podjarany, że w fotel gniecie?! to normalne u wszystkich posiadaczy 1 gen turbo....

Mi nie chodzi oto że ty kitujesz czy coś, Twoje auto z pewnością jest w takim stanie jak mówisz ale zrozum- my mamy gorsze probiaki od Twojego i to nie oznacza że możesz teraz każdemu wrzucać że podłogę źle spawa, ma chu*** kolor tapicerki, że źle dach odśnieża....itd...
A może robiąc blacharke przyda Ci się kilka rad od Turbobobika?! Po co od razu na niego naskakujesz jak inni, lepiej żeby oddał probka na złom? Jak wszyscy pójdą za Twoją radą to połowa jedynek pójdzie w kontener na skup... :(

"zaatakował nas RUDY zbir-cham jeden ale coś na to poradzimy"
PROBE I 2,2 Turbo black 91r.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”