tom87dg

Kolekcje fotek.
Awatar użytkownika
MatiLP640
Klubowicz
Posty: 2794
Rejestracja: 2011-12-02 23:21
Samochód: Mitsubishi Legnum VR4
Galeria: viewtopic.php?t=19740
Lokalizacja: Brisbane AU/Kraków PL

Re: tom87dg

Post autor: MatiLP640 »

czyli co konkretnie zrobiłeś? No i powiedz jaki koszt tego jest?
Było: Czerwone Probe 2.5 V6 `96
Było: Fioletowe Probe 2.5 V6 `97 :(
Jest: Czarny Legnum VR4 `99 8)

Życie jest za krótkie żeby jeździć Dieslem!!! Only 98 or E85!
Obrazek :arrow: KLIK Obrazek :arrow: KLIK
Awatar użytkownika
tom87dg
Klubowicz
Posty: 574
Rejestracja: 2009-12-25 12:37
Samochód: probe 1993 2.5 v6
Galeria: viewtopic.php?t=16963
Lokalizacja: DG

Re: tom87dg

Post autor: tom87dg »

Jezeli chodzi o tyl to koszty zerowe jedynie zatrzaski od kanapy tylnej trzeba obrocic o 90stopni wysokosc i mocowanie jest takiej samej wysokosci ,co do przodu to ja do oryginalnych mocowan dokrecilem blachy o o grubosci 3,5mm tak zeby dopasowac do otworow w szynie koszt takich blaszek w castoramie 4zl sztuka i trzeba miec 3 sztuki na fotel czyli lacznie 6 no i sruby z nakretkami do tego wiec koszt montazu w granicach 30 zl a dobre fotele zeby kupic to wydatet okolo 1000zl komplet dodam ze fotele maja nawet poduszki ale nie bede ich podlaczal bo nie wiadomo jak sie zachowaja w probe chodzi o miejsce do wystrzalu poduszki
http://hydrografikadg.pl.tl --------> zapraszam osoby chcace zmienic wyglad w swoim woziku
dzolero
Posty: 54
Rejestracja: 2012-04-20 07:31
Samochód: Probe 97 2.0 16v
Galeria: viewtopic.php?t=21058
Lokalizacja: Żary FZA Lubuskie

Re: tom87dg

Post autor: dzolero »

z tymi fotelami to jak dla mnie dałes czadu ;) az mysle jak tu co i jak by zrobic to u siebie. w lato gorąco w dupe a w zime pizgawa?? regulacji pneumatycznej niemaja jak w orginale?? bryka git, nieraz bywam w SD to może jakiegoś minispoota ogarniemy jak bede ;) pozdro
Awatar użytkownika
tom87dg
Klubowicz
Posty: 574
Rejestracja: 2009-12-25 12:37
Samochód: probe 1993 2.5 v6
Galeria: viewtopic.php?t=16963
Lokalizacja: DG

Re: tom87dg

Post autor: tom87dg »

pewnie, zawsze mozna sie spotkac. W lato to mam dzialajaca klime a w zime auto odpoczywa w garazu i czeka na kolejne modzenie :)
http://hydrografikadg.pl.tl --------> zapraszam osoby chcace zmienic wyglad w swoim woziku
Awatar użytkownika
pusher1
Posty: 652
Rejestracja: 2007-01-05 14:21
Samochód: Ford Probe 1992 2.2 GT
Galeria: viewtopic.php?t=14481
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: tom87dg

Post autor: pusher1 »

Widzę Tom fotele już są i co dużo było roboty przy nich ?? :wink: Ładnie się to prezentuje powiem ci , w jedynce też by to wyglądało chyba nieźle :lol: Ja już auto mam prawie skończone zostało wypolerować jedynie i takie drobne rzeczy jak plastiki czy zaślepki , cała reszta ogarnięta więc można by się zgadać w połowie przyszłego tygodnia :lol:
2.2gt 92 rok
Awatar użytkownika
tom87dg
Klubowicz
Posty: 574
Rejestracja: 2009-12-25 12:37
Samochód: probe 1993 2.5 v6
Galeria: viewtopic.php?t=16963
Lokalizacja: DG

Re: tom87dg

Post autor: tom87dg »

pewnie, trzeba sie zgadac obadasz sobie, ale auto w srodku zmieniolo sie sporo, fotele sa wygodniejsze i nizsze niz w oryginale , wedlug mnie wszystko na plus montaz nie byl trudny i malo trzeba przerabiac
http://hydrografikadg.pl.tl --------> zapraszam osoby chcace zmienic wyglad w swoim woziku
Awatar użytkownika
pusher1
Posty: 652
Rejestracja: 2007-01-05 14:21
Samochód: Ford Probe 1992 2.2 GT
Galeria: viewtopic.php?t=14481
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: tom87dg

Post autor: pusher1 »

Fajnie fajnie no koniecznie muszę to obadać :wink: A ty jedziesz na ten summer cars party ??? Ja chciałem ale chyba do soboty się nie wyrobie bo jeszcze muszę jechać te końcówki zmienić. Nie wiesz ile tam u ciebie w tym warsztacie i czy zbieżność też robią ??
2.2gt 92 rok
Awatar użytkownika
tom87dg
Klubowicz
Posty: 574
Rejestracja: 2009-12-25 12:37
Samochód: probe 1993 2.5 v6
Galeria: viewtopic.php?t=16963
Lokalizacja: DG

Re: tom87dg

Post autor: tom87dg »

robia chyba 70 - 90 zł mi brali 100 zł ale dlatego ze sie nameczyli przy moich felach :) co do summer cars to ja wjezdzam na plyte lotniska z klubem DKT bedzie nas okolo 30 samochodow wiec dawaj znac bo bedziemy robic grila to na bajerke mozna sie spotkac i jakies piwko + kielbaska my musimy juz o 8 wjezdzac na lotnisko i sie ustawiac
http://hydrografikadg.pl.tl --------> zapraszam osoby chcace zmienic wyglad w swoim woziku
Awatar użytkownika
pusher1
Posty: 652
Rejestracja: 2007-01-05 14:21
Samochód: Ford Probe 1992 2.2 GT
Galeria: viewtopic.php?t=14481
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: tom87dg

Post autor: pusher1 »

A to wjeżdzacie na ogrodzone miejsce ?? Ile wjazd kosztuje??
2.2gt 92 rok
Awatar użytkownika
tom87dg
Klubowicz
Posty: 574
Rejestracja: 2009-12-25 12:37
Samochód: probe 1993 2.5 v6
Galeria: viewtopic.php?t=16963
Lokalizacja: DG

Re: tom87dg

Post autor: tom87dg »

bo kluby moga wjezdzac na plyte lotniska zeby sie pokazac dlatego dolaczylem tez do klubu DKT bo w naszym klubie ford probe malo jest osob chetnych co bo chcialo pokazac sie jako klub na takiej imprezie a wedlug mnie warto ( Dąbrowski klub tuningowy ) http://www.dkt.npx.pl i z nimi wjezdzam, ja placilem 25 zl , 15 za auto i 10 zl za siebie, a ci co chca poogladac auta na summer cars placa chyba w dniu imprezy 20 zł za parking i 10 lub 15 zl za osobe w aucie
http://hydrografikadg.pl.tl --------> zapraszam osoby chcace zmienic wyglad w swoim woziku
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: tom87dg

Post autor: resko »

Tom a będzie na tej imprezie tvn turbo?Jak będzie to uważaj aby twoje auto nie było zakończeniem programu operacja tuning :P :wink: Wiesz twoje auto już nie wygląda jak probe,pojechałeś z nim okrutnie,widać że pasjonatem probe nie jesteś tylko lubisz batmobile i wiejski tuning.Zrobiłeś z auta coś co nie wiadomo czym teraz jest :roll: fordem :roll: mazdą :roll: a może jakimś fiatem :roll: :infinity:
Awatar użytkownika
pusher1
Posty: 652
Rejestracja: 2007-01-05 14:21
Samochód: Ford Probe 1992 2.2 GT
Galeria: viewtopic.php?t=14481
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: tom87dg

Post autor: pusher1 »

Jest pasjonatem bo dokłada do probe wiele pracy , czasu i pieniędzy tak samo jak ja :wink: Po drugie każdemu podoba się co innego i ma inne gusta . A ty z tego co widzę lubisz krytykować nawet jak czasem czegoś nie widzisz i to nie jest fajne :roll:
2.2gt 92 rok
Awatar użytkownika
Lukasz
Klubowicz
Posty: 1308
Rejestracja: 2006-05-27 22:43
Samochód: Ford Probe 2.2 GT 89r. Volvo V70 I 2.5 TDI 140KM 1997
Galeria: viewtopic.php?t=14709
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki ,Owczarnia
Kontakt:

Re: tom87dg

Post autor: Lukasz »

resko pisze:Tom a będzie na tej imprezie tvn turbo?Jak będzie to uważaj aby twoje auto nie było zakończeniem programu operacja tuning :P :wink: Wiesz twoje auto już nie wygląda jak probe,pojechałeś z nim okrutnie,widać że pasjonatem probe nie jesteś tylko lubisz batmobile i wiejski tuning.Zrobiłeś z auta coś co nie wiadomo czym teraz jest :roll: fordem :roll: mazdą :roll: a może jakimś fiatem :roll: :infinity:
Ta za to z ciebie taki pasionat ze twoje dwa probe wylądowały na złomowisku jeden i druku po z głupiej blacharki nie potrafiłeś ogarnąć a w drugim mechaniki :evil: ,w zasadzie jak sie czegoś nie potrafi to sie nie zaczyna roboty.A Toma samochód jest ... a ty sie znasz jak świnia na pomarańczach :mrgreen: ,a wogole to se zamontuj rurki jeszcze z tyłu na takich samych profesionalnych płaskowniczakch jak z przudu żeby ci jakiś kangur bo bagażnika nie wskoczył #-o
FORD PROBE 2.2 GT 89r.
Odgazowany :)
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: tom87dg

Post autor: resko »

Jak robiłem jedynkę to w trakcie kupiłem dwójkę i przez to sprzedalem praktycznie wszystkie części z jedynki chłopaką z forum więc nie pierdziel głupot dzieciaku jak nie wiesz jak było :evil: a dwójkę co kupiłem to tylko i wyłącznie na części bo była w takim stanie,że nawet ty mega mega mechaniku od siedmiu boleści byś nie ogarnął jej tyle było nasrane.A o moje rurki się nie martw są tak zamocowane,że twoją probinkę jak bym puknął to by się pewnie na pół złamała :evil: rurki z tyłu może i zamontuje,już mam boczne podesty niemieckie warte więcej co twoja bryka :1111_bye:
Awatar użytkownika
tom87dg
Klubowicz
Posty: 574
Rejestracja: 2009-12-25 12:37
Samochód: probe 1993 2.5 v6
Galeria: viewtopic.php?t=16963
Lokalizacja: DG

Re: tom87dg

Post autor: tom87dg »

Dzieki chlopadki za pozytywne opinie, ale jednak widze ze tutaj ciagle sa takie osoby jak RESKO co lubia krytykowac, zainwestuj tyle czasu i kasy w probe co ja to pogadamy, pozdro
http://hydrografikadg.pl.tl --------> zapraszam osoby chcace zmienic wyglad w swoim woziku
Awatar użytkownika
pusher1
Posty: 652
Rejestracja: 2007-01-05 14:21
Samochód: Ford Probe 1992 2.2 GT
Galeria: viewtopic.php?t=14481
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: tom87dg

Post autor: pusher1 »

Dokładnie tak :wink: Moją jedynkę też krytykował że niby na starą blachę dawałem konserwacje a nie widział tego nigdy na oczy i ile czasu i kasy musiałem zainwestować ale cóż są tu widać amatorzy i pasjonaci probe cóż tak bywa :lol: Jedni wolą remontować a drudzy z byle powodu oddawać na przemiał i tak się to kręci :lol:
2.2gt 92 rok
Awatar użytkownika
Kocureq
Klubowicz
Posty: 10622
Rejestracja: 2006-03-21 21:35
Samochód: Patrol Y60 1991, Audi A4 2023
Galeria: viewtopic.php?t=10333
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: tom87dg

Post autor: Kocureq »

Resko chodz puknij sie kiedys z lada, zobaczymy kto bedzie plakal :)
Awatar użytkownika
Lukasz
Klubowicz
Posty: 1308
Rejestracja: 2006-05-27 22:43
Samochód: Ford Probe 2.2 GT 89r. Volvo V70 I 2.5 TDI 140KM 1997
Galeria: viewtopic.php?t=14709
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki ,Owczarnia
Kontakt:

Re: tom87dg

Post autor: Lukasz »

resko pisze:Jak robiłem jedynkę to w trakcie kupiłem dwójkę i przez to sprzedalem praktycznie wszystkie części z jedynki chłopaką z forum więc nie pierdziel głupot dzieciaku jak nie wiesz jak było :evil: a tą dwójkę co kupiłem to tylko i wyłącznie na części bo była w takim stanie,że nawet ty mega mega mechaniku od siedmiu boleści byś nie ogarnął jej tyle było nasrane.A o moje rurki się nie martw są tak zamocowane,że twoją probinkę jak bym puknął to by się pewnie na pół złamała :evil: rurki z tyłu może i zamontuje,już mam boczne podesty niemieckie warte więcej co twoja bryka :1111_bye:

Ja nie muszę ani nie chcę wiedzieć jak było i nawet mnie to nie interesuje za bardzo ale zawsze mogę cię skrytykować za wszystko,tak jak ty to robisz,mega panie blacharzyno i lakierniku od"siedmiu boleści" co robił remont "ruski miesiąc"i nic ciekawego nie zrobił heheh obciach normalnie.Później kupiłeś kolejną padakę w której było 'tyle nasrane' i przy kupnie nic nie zobaczyłeś że fura do kolejnego remontu sie nadaję :?: #-o porażka.Moją probinkę to ty se możesz pukną ale w rurę :mrgreen: A podesty i rurki pewnie i tak rozsprzedasz na jakimś tam forum jak ci sie teraźniejsza padaka sypnie :1111_bicz: PASIONACIE!!!!
FORD PROBE 2.2 GT 89r.
Odgazowany :)
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: Odp: tom87dg

Post autor: resko »

-- oryginalny post 2012-09-13 08:33 --
Kocureq pisze:Resko chodz puknij sie kiedys z lada, zobaczymy kto bedzie plakal :)
No wiadomo kto

-- dodano 2012-09-13 08:35 --
Lukasz pisze:
resko pisze:Jak robiłem jedynkę to w trakcie kupiłem dwójkę i przez to sprzedalem praktycznie wszystkie części z jedynki chłopaką z forum więc nie pierdziel głupot dzieciaku jak nie wiesz jak było :evil: a tą dwójkę co kupiłem to tylko i wyłącznie na części bo była w takim stanie,że nawet ty mega mega mechaniku od siedmiu boleści byś nie ogarnął jej tyle było nasrane.A o moje rurki się nie martw są tak zamocowane,że twoją probinkę jak bym puknął to by się pewnie na pół złamała :evil: rurki z tyłu może i zamontuje,już mam boczne podesty niemieckie warte więcej co twoja bryka :1111_bye:

Ja nie muszę ani nie chcę wiedzieć jak było i nawet mnie to nie interesuje za bardzo ale zawsze mogę cię skrytykować za wszystko,tak jak ty to robisz,mega panie blacharzyno i lakierniku od"siedmiu boleści" co robił remont "ruski miesiąc"i nic ciekawego nie zrobił heheh obciach normalnie.Później kupiłeś kolejną padakę w której było 'tyle nasrane' i przy kupnie nic nie zobaczyłeś że fura do kolejnego remontu sie nadaję :?: #-o porażka.Moją probinkę to ty se możesz pukną ale w rurę :mrgreen: A podesty i rurki pewnie i tak rozsprzedasz na jakimś tam forum jak ci sie teraźniejsza padaka sypnie :1111_bicz: PASIONACIE!!!!
Ty jesteś koleżko nie dorozwinięty czy masz chorobę downa?Już z tobą nie dyskutuję bo ach nawet nie mam siły pisać.

-- dodano 2012-09-13 08:39 --
pusher1 pisze:Dokładnie tak :wink: Moją jedynkę też krytykował że niby na starą blachę dawałem konserwacje a nie widział tego nigdy na oczy i ile czasu i kasy musiałem zainwestować ale cóż są tu widać amatorzy i pasjonaci probe cóż tak bywa :lol: Jedni wolą remontować a drudzy z byle powodu oddawać na przemiał i tak się to kręci :lol:
Wiesz co pieprzysz trzy po trzy,pytałem się co robiłeś a nie krytykowałem a to jest różnica.Poza tym malowałeś minią a tak się nie robi już od dawna i biorąc się za remont powinieneś to wiedzieć,minią to sobie taczkę można pomalować.Na drugi raz weź kup lepik,papę i zapierdziel na podłogę oj będziesz miał wtedy extra wypas #-o

-- dodano 2012-09-13 08:48 --
tom87dg pisze:Dzieki chlopadki za pozytywne opinie, ale jednak widze ze tutaj ciagle sa takie osoby jak RESKO co lubia krytykowac, zainwestuj tyle czasu i kasy w probe co ja to pogadamy, pozdro
Piszą ci tak a większość myśli inaczej uwierz mi.Jak mógłbym zniszczyć tak swoje auta tak je okaleczyć i jeszcze miałbym za to tyle kasy dać #-o #-o NEVER!!!Wolałbym doprowadzić wszystko do ori,czyli zacząłbym od remontu mechanicznego,zrobiłbym dosłownie wsio a później piękny lakier,na koniec nowe obicia na fotele ale ori.Byłby wtedy to piękny samochód jak nowy a tak to masz auto nadające się do programu tvn turbo wiesz o co chodzi (DO PIEKŁA!!!).Mógłbym zgłosić twoje auto gdybyś nie miał nic przeciwko co?Na pewno Tede nie zgadnie co to za auto-i tak wyglądać ma auto pasjonata marki,że ktoś postronny nie będzie wiedział co to jest!!! :roll: Przestań już pisać w moim kierunku wypowiedziałem się bo mogę co o tym myślę a ty psój dalej swoje auto w końcu to twoje i rób z nim co chcesz.Jak masz kolesi,która średnia wieku wynosi 19 lat to ich to jara a mnie nie.
Awatar użytkownika
Bendek
Posty: 553
Rejestracja: 2007-01-22 20:53
Galeria: viewtopic.php?t=14998
Lokalizacja: Tomaszów Maz.- Będków

Re: tom87dg

Post autor: Bendek »

Wnioskuję o BANA dla Resko..... #-o

Nie byłem obecny jakiś czas na forum ale widzę, że Resko nic się nie zmienił!!!

Resko nie znamy sie osobiście- ponoć Cię kiedyś widziałem...ale nie poznałem...kurde chłopaku co jest z Tobą?!

btw. zapraszam do mojej galerii na "PiROGI" ;)
PROBE I 2,2 Turbo black 91r.
Awatar użytkownika
Lisiu
Klubowicz
Posty: 3614
Rejestracja: 2005-04-05 17:40
Samochód: Corvette C4 LT1
Galeria: viewtopic.php?t=6117
Lokalizacja: Sieraków

Re: tom87dg

Post autor: Lisiu »

[l]resko otrzymujesz kolejne ostrzeżenie. Poziom Twoich wypowiedzi niezmiennie sięga dna. Oponauj w końcu sztukę kulturalnego krytykowania- tego uczą już w podtswówce..[/l]
EX:Probe 2.2 GT red perla
EX: Firebird 3.1 white
EX: W140 Coupe 6.0 black/red perla
Jest: Trans AM 5.0 black w trakcie odbudowy...
Awatar użytkownika
Lukasz
Klubowicz
Posty: 1308
Rejestracja: 2006-05-27 22:43
Samochód: Ford Probe 2.2 GT 89r. Volvo V70 I 2.5 TDI 140KM 1997
Galeria: viewtopic.php?t=14709
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki ,Owczarnia
Kontakt:

Re: tom87dg

Post autor: Lukasz »

Bendek pisze:Resko nie znamy sie osobiście- ponoć Cię kiedyś widziałem...ale nie poznałem...kurde chłopaku co jest z Tobą?!
ja sądzę ze okreś mu sie spóźnia i to przez to :shock: :mrgreen:
FORD PROBE 2.2 GT 89r.
Odgazowany :)
Awatar użytkownika
pusher1
Posty: 652
Rejestracja: 2007-01-05 14:21
Samochód: Ford Probe 1992 2.2 GT
Galeria: viewtopic.php?t=14481
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: tom87dg

Post autor: pusher1 »

-- oryginalny post 2012-09-13 19:14 --
resko pisze:Wiesz co pieprzysz trzy po trzy,pytałem się co robiłeś a nie krytykowałem a to jest różnica.Poza tym malowałeś minią a tak się nie robi już od dawna i biorąc się za remont powinieneś to wiedzieć,minią to sobie taczkę można pomalować.Na drugi raz weź kup lepik,papę i zapierdziel na podłogę oj będziesz miał wtedy extra wypas
Pieprzysz to chyba ty po pierwsze nie masz pojęcia o robocie bo sam zamiast zrobić jedynkę wolałeś ją rozebrać :? :? To po pierwsze, po drugie jeśli nie znasz tego auta i nie wiesz czym jak za jakie pieniądze było robione to się nie wypowiadaj. Po trzecie mogę sobie robić czym mi się żywnie podoba przynajmniej moja jedynka ma podłogę i nie muszę się wstydzić stanu jej podłogi :wink: Dziękuje za rozmowę i uważam że to był mój ostatni post do ciebie bo i tak nie ma o czym gadać :D A to w jaki sposób kolega Tom zrobił auto to tylko i wyłącznie jego sprawa. Mi też się nie podoba np twój explorer i co krytykuje cię ??? Wydaje mi się że nie pasuje bo tu są pasjonaci forda ale probe a nie explorera. Czasem warto się zastanowić nad swoją wypowiedzią :wink:

-- dodano 2012-09-13 19:18 --
resko pisze:Jak masz kolesi,która średnia wieku wynosi 19 lat to ich to jara a mnie nie.
Ja mam trochę więcej i też mnie to jara :lol: :mrgreen: Dziękuje
2.2gt 92 rok
Awatar użytkownika
tom87dg
Klubowicz
Posty: 574
Rejestracja: 2009-12-25 12:37
Samochód: probe 1993 2.5 v6
Galeria: viewtopic.php?t=16963
Lokalizacja: DG

Re: tom87dg

Post autor: tom87dg »

ale zadyma :) spokojnie Panowie, mnie takie opinie nie ruszaja, wiadomo nie kazdemu musi sie podobac, ale kultura wymaga jednak zachowania czego Panu Resko bardzo brakuje bo majac 32 lata zachowuje sie jak dziecko ktore w piaskownicy wyzywa kolegow bo uwaza ze ma najlepsza zabawke na swiecie.

Klubowicz ma reprezentowac klub nie tylko autem, ale tez kultura. Bardziej przyjalbym info od ciebie ze ci sie nie podoba bo to nie twoj styl bo wolisz wszystko w oryginale a ja bym ci odpisal w tedy ze mi twoje auto tez sie nie podoba bo to zwykle auto i to za 2 tys zlotych i wymieniajac sie opiniamy na temat wlasnych aut kazdy uznalby sie za szczesliwego.
http://hydrografikadg.pl.tl --------> zapraszam osoby chcace zmienic wyglad w swoim woziku
Awatar użytkownika
pusher1
Posty: 652
Rejestracja: 2007-01-05 14:21
Samochód: Ford Probe 1992 2.2 GT
Galeria: viewtopic.php?t=14481
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: tom87dg

Post autor: pusher1 »

Krótko i treściwie :lol: :wink: A tak ogólnie to dziwi mnie fakt po co kolega Resko pisał oświadczenie dwa lata temu jak nadal obraża niektóre osoby :wink: Mnie by było wstyd tak robić :mrgreen:
2.2gt 92 rok
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”