Kędziorek

Kolekcje fotek.
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Kędziorek

Post autor: Kędziorek »

Witam Wszystkich "Maniaków" Forda Probe. Od okolo 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Forda Probe II. Muszę przyznać, że to autko jest nieziemskie. Miałem zamiar kupic Forda Probe I ale nadarzyła się okazja i....jestem zadłużony, ale mam Probiaczka II :D Wersja jest USA, bo ma wskaźnik prędkości w milach, troszkę ciężko się przyzwyczaić. Na środkowej konsoli, pod sterowaniem klimą jest fajny bajer. Szczerze mówiąc pierwszy raz widzę coś takiego w autku i to zamontowane seryjnie. Można wybrac typ muzy (jazz,rock,pop itp.) albo ręcznie sterować częstotliwością. Po załączeniu radyjka owe slupeczki zaczynają rosnąc w zaleznosci od natężenia muzy, tak jak w Winampie. Wszystko jest w kolorku podświetlania deski rozdzielczej. Spotkaliście się już z takim bajerkiem?
To moj pierwszy post, więc nie denerwujcie się, że taki długi.
Pozdrawiam fszystkich szczęśliwych posiadaczy.
Awatar użytkownika
roofio
Posty: 102
Rejestracja: 2004-07-06 03:50
Samochód: brak
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Equalizerek

Post autor: roofio »

czesc jest to equalizerek oryginalny od probka, montowany byl w niektorych rocznikach wersji usa, u mnie byl ale ktos sobie wyciagnal i teraz poluje na niego, w europejskich wersjach jest zegarek albo po prostu poleczka na okulary klucze lub telefon, na ebay kosztuje on $30, Jakby ktos mial na sprzedaz to jestem zainteresowany. Pozdrawiam., Jeszcze jakbys odkrywal Probka pod wzgledem audio to powinienes pod tylnim prawym boczkiem znalezc oryginalny probowski wzmacniacz na 4 glosniki (o ile podlaczony) i wzmacniacz antenowy.przykrecone od wewnatrz.
/Roofio Probe II 1995 USA
Awatar użytkownika
Qki G
Klubowicz
Posty: 2916
Rejestracja: 2004-08-20 09:04
Galeria: viewtopic.php?t=5511
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qki G »

i znowu witamy nowego uzytkownika probiaczka;)
i to czerwony :lol:
Nowa moja ksywa: Qki Leoncio :)
Był:Ford Probe II 2.5 V6 24V 1997
Jest: Smart FourTwo Cabrio jako dojazdówka do pracy..... :)
Na wypady poza miasto jest już inne autko :)
Gość

Post autor: Gość »

Tak troche nie w temacie. Ale na Twoim logo wydaje mi się że masz troche
inny zdeżak niż większość II ale to może mi się tylko wydawać.
Może jakieś fotki :>
Awatar użytkownika
Qki G
Klubowicz
Posty: 2916
Rejestracja: 2004-08-20 09:04
Galeria: viewtopic.php?t=5511
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qki G »

a felgi to chyba tak na oko 17 w sunie ladne.Wlasnie wrzuc jakies duze fotki....znaczy pochwal sie swoim autkiem :)
Nowa moja ksywa: Qki Leoncio :)
Był:Ford Probe II 2.5 V6 24V 1997
Jest: Smart FourTwo Cabrio jako dojazdówka do pracy..... :)
Na wypady poza miasto jest już inne autko :)
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

Hey Rodacy. masz racje, tylny zderzaczek nie jest oryginalny, ma zrobianą nakładkę, autko założone ma też boczne listwy progowe, przedni zderzak odrobinkę inny i mały spojlerek na klapie. Jak zobaczylem tego cara pierwszy raz na żywo to mi szczęka opadła. Wbrew pozorom nie jest różowy (fotki są złej jakości) ale kolor tez jest niecodzienny. na wierzch pryśniety jest jany bordo a na całość jeszcze przezroczysta perła.cudownie się to prezentuje a face lifting jest zrobiony ze smaczkiem i wyczuciem zeby nie przesadzić. co do felg to są to tylko 16. autko jest z 93 roku i qmplom opadła szczęka i nie mogli uwierzyć, że zapłaciłem za to cacuszko taką małą kaskę.
fotek mam mało bo mam go krótko i nawet nie mialem czasu zrobic zdjęcia przodu ale po kolei. jak tylko go wypoleruję to umieszczę całą sesję zdjęciową mojego cuda
To jest tył, fajnie się prezentuje z 2 kominami
Obrazek
a to boczek
Obrazek
a ten Probiak ma taki sam zderzaczek przedni jak ja
Obrazek
Autko jest bardzo niskie wiec wjazd pod jakikolwiek krawężniczek to nielada wyzwanie. Mam nadzieje że foto się podobają a jak tylko bede miał możliwość to poszeze galeryjkę.
pozdrawiam :D
ObrazekObrazekObrazek
Gość

Post autor: Gość »

Tylko ten spoilet już nie jest taki mały.
Taki Wing Commander w wersji mini :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

Spojlerek jest fajniutki :lol: . na którymś poście przeczytałem że tym autkiem najlepiej jeździ się około 30-40km/h i faktycznie. kazdy facet i prawie kazda laska sie obejrzy a moj na dodatek nie ma zadnego znaczka i napisu Ford Probe (jedyny na szybie taki malutki) wiec ludzi podjezdzają blizej zeby doczytac co to za autko a tu.....nia ma nic.kiedys kolesie z betki 5 2003 o malo nie powypadali przez okna jak moja dziewczyna (tak, tak dalem jej poprowadzic) wzieła ich na swiatlach.a tu jest foto w powiekszeniu, ocencie sami, czy nie jest wart grzechu?? :twisted:
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Gość

Post autor: Gość »

Z profila jest ok, ale z tyłu jak by za wąski był ten spoiler.

Ale jeszcze zobaczysz że na forum tamatu spoilerów lepiej nie poruszać
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

sadze ze zamierzeniem autora nie bylo to, zeby byl duzy tylko ladny, a szczerze mowiec prezentuje sie ....to nie betka czy jakis inny rupiec zeby szerokim spojlerkiem poprawiac swoje ego. te samochody wygladaja ... bez jakiejkolwiek ingerencji.
zresza kazdy ma gusta i gusciki i kazdy uwaza ze jego probe jest najpiekniejsze :twisted: (a tak na marginesie RED PROBE RULES)
Pozdro dla wszystkich
ObrazekObrazekObrazek
Gość

Post autor: Gość »

Uważam że spoiler jest za wyskoki bo z profila sterczy a z tyłu jak się
patrzy to jest i za wysoki i za wąski. Jednym słowem zero aerodynamiki
Awatar użytkownika
lajman
Posty: 93
Rejestracja: 2003-10-07 18:21
Samochód: brak
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: lajman »

jestes z wloclawka czy z poznania?? bo jak z wloclawka to milo mi powitac nowe probe w moim miescie
gg: 1549665
2,5 GT - poszło w ręce brata
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

Witam. Jestem z Włocławka, ale obecnie studiuję w Poznaniu, więc autko porusza się obecnie po Poznaniu. Szczerze mowiąc to we Wlocku widsziałem tylko jedno Probe II, granatowe i stało kiedyś na Łanowej, a teraz ostatnio pojawiło się jeszcze jakieś czerwone. Chyba te autka nie są za bardzo popularne w naszym mieście, ale przynajmniej mamy unikalne samochody, :twisted: ilośc sztuk można policzyć na palcaj jednej ręki, :twisted: a miasto ma ponad 120000 mieszkańców, około.
Pozdro For @ll
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
lajman
Posty: 93
Rejestracja: 2003-10-07 18:21
Samochód: brak
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: lajman »

to nie widziales tego najladniejszego - bialego :twisted: :twisted: :twisted:
gg: 1549665
2,5 GT - poszło w ręce brata
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

elo. Faktycznie nie widziełem tego białego, ale po krótkiej wymianie zdań ojcem dowiedziałem się o którego chodzi i ojciec powiedział, że bardzo fajny. Sam chcał sobie kupic Probka I gen. Ppozdro i do może zobaczenia.Do świąt ojciec jeżdzi autkiem.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

Roofio napisał:
Jeszcze jakbys odkrywal Probka pod wzgledem audio to powinienes pod tylnim prawym boczkiem znalezc oryginalny probowski wzmacniacz na 4 glosniki (o ile podlaczony) i wzmacniacz antenowy.przykrecone od wewnatrz.
Elo chłpaki. Czy to jest prawda z tym wzmacniaczem :?: Teraz jest zima i nie chce mi się rozbierac tapicereczki i nic tam nie znaleźć. Thanx za wszystkie info.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

Roofio pisze:...to powinienes pod tylnim prawym boczkiem znalezc oryginalny probowski wzmacniacz...
Możesz znaleźć... Nie wiem gdzie w 2, w mojej 1 wzmacniacz byłby chyba raczej pod siedzeniem pasażera a z tyłu na prawo od pasażera pod oknem (byłaby) tuba basowa. Byłyby, ale nie ma :cry: (są szpary wylotowe tuby w plastikowej półce). Ale boczki w bagażniku zdejmuje się (i zapina z powrotem :)) prosto.
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
AGA I GER
Posty: 830
Rejestracja: 2004-12-21 19:58
Samochód: brak
Lokalizacja: Milanówek
Kontakt:

Post autor: AGA I GER »

Wozik jest extra :shock:

Najbardziej mi się podoba przód
a dokładnie nakładka na spojler
to bóstwo
no i wiem jak się oglądają :1111_bicz:
jak widzą laskę za kierownicą
to myślą że ją objadą jak chcą ale guzik nic z tego
ten wózek się nie da i niech tak będzie. :P
Będziesz Miał Wygody
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

Cieszę się że komuś tak bardzo podoba się moje autko, choć widać je tylko na fotkach. A co do laski za kółkiem to faktycznie niektórym ludziom kopara opada. :twisted: Tutaj jest foto duże.
Obrazek
Pozdro i dzięki za komplemencik dla mojego cudeńka.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Qki G
Klubowicz
Posty: 2916
Rejestracja: 2004-08-20 09:04
Galeria: viewtopic.php?t=5511
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qki G »

czy mi sie wydaje czy zdezak ma znacznie inny kolor od reszty??
Nowa moja ksywa: Qki Leoncio :)
Był:Ford Probe II 2.5 V6 24V 1997
Jest: Smart FourTwo Cabrio jako dojazdówka do pracy..... :)
Na wypady poza miasto jest już inne autko :)
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

muszę się przyznać bez bicia że ma inny odcień, :oops: ale nieznacznie. Był malowany i chyba robiła to osóbka, która nie zrobiła tego należycie. :? Lakier nieprzyjął się tak dobrze do plastików i jest minimalnie inny odcień. w świetle dziennym jest to niewidoczne. No cóż, mała skaza, ale jakoś trzeba z tym zyć.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

Obrazek
kedziorski pisze:...i jest minimalnie inny odcień. w świetle dziennym jest to niewidoczne
Jak na zdjęcie robione w świetle nocnym wyszła zaskakująco dobra głębia... I co to za połamana barierka z tyłu. Należy czasem używać tylnej wycieraczki (jeśli działa, jeśli nie to ma działać) albo zdjąć spojlerek, jeżeli zasłania :wink:
I czy ja dobrze widzę :shock: - pierwszy Probek śpioch pełną gębą (maską) :D
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
AGA I GER
Posty: 830
Rejestracja: 2004-12-21 19:58
Samochód: brak
Lokalizacja: Milanówek
Kontakt:

Post autor: AGA I GER »

Autko choć z maleńką skazą to śliczne,
natomiast podobał mi się spoiler a dokładnie nakładka dolna od drugiego autka :wink:
które prezentujesz pod swoim zdjęciem i to na pewno są dwa różne
autka, bo widać po felgach. :wink:
:slon:
Będziesz Miał Wygody
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

te kawałeczki drewna to nie żadna barierka ;p. Autko było w trakcie drobnej naprawy i stało u moich dziadków na wsi, a tam wiadomo różne rzeczy się walają. Wiem, że to są to dwa różne autka. tamta fota jest z USA i miała tylko pokazac ogólnie jaki spojlerek ma moje cudeńko. jak tak dłużej sie przyjżałem to spojlerki się odrobinke różnią :oops: , a swoją drogą fajnie by mieć takie felunie.Pozdro
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

tutaj pare świeżych fotek. Niestety autko jest do malowania i przedni zderzak do dokładniejszego przyczepienia (przygoda z krawężnikiem :cry: )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”