Na te warsztaty czy sklepy uwazajcie

Tematy powracające jak bumerang.
Awatar użytkownika
Luna
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07 03:41
Samochód: v
Lokalizacja: Łódź

Re: Na te warsztaty czy sklepy uwazajcie

Post autor: Luna »

Jakoś nie zauważyłem tego ":" Zrozumiałem, że wymiana świec wpłynęła na katalizator :D
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Re: Na te warsztaty czy sklepy uwazajcie

Post autor: Robert »

Bo dwukropka nie było - może miało go zrekompensować to podwójne "na" :roll:
Bałagan w myślach, to i trzeba się domyślać, o co chodziło.
Awatar użytkownika
Luna
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07 03:41
Samochód: v
Lokalizacja: Łódź

Re: Na te warsztaty czy sklepy uwazajcie

Post autor: Luna »

He he, też tak mam czasem - tyle myśli, że jak staram się wszystko napisać to przeważnie połowę zapominam :lol:
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Re: Na te warsztaty czy sklepy uwazajcie

Post autor: Robert »

Trzeba ćwiczyć, bo - jak mawiali już starożytni Słowianie - myślenie jest cieżkie i nieprzyzwyczajonym szkodzi :P
Awatar użytkownika
Luna
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07 03:41
Samochód: v
Lokalizacja: Łódź

Re: Na te warsztaty czy sklepy uwazajcie

Post autor: Luna »

Uh, ale pocisk, mało mnie nie zmiotło sprzed komputera :D :lol:
Awatar użytkownika
maras_eko
Posty: 106
Rejestracja: 2012-03-18 22:13
Samochód: 2,5 GT 1996
Galeria: viewtopic.php?t=20170
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Na te warsztaty czy sklepy uwazajcie

Post autor: maras_eko »

http://allegro.pl/my_page.php?uid=8976074

Nie kupujcie nic od tego gościa. sprzedał mi kpl opon w tym jedną z bomblem. Jak zadzwoniłem to się rozłączył i nie odbiera telefonu. Laczka z bomblem oddam za free. Może znajdzie się drugi laczek i chętny do skopcenia :D
Awatar użytkownika
CBR
Posty: 1877
Rejestracja: 2009-02-06 00:20
Samochód: No Probe
Galeria: viewtopic.php?t=15220
Lokalizacja: Nie jestem z Poznania

Re: Na te warsztaty czy sklepy uwazajcie

Post autor: CBR »

Możesz zwrócić się do allegro o pomoc.
Aukcja nie zgodna z opisem.
Awatar użytkownika
maras_eko
Posty: 106
Rejestracja: 2012-03-18 22:13
Samochód: 2,5 GT 1996
Galeria: viewtopic.php?t=20170
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Na te warsztaty czy sklepy uwazajcie

Post autor: maras_eko »

Taaa... Napisałem @ poza allegro :/ wsciekły jestem.... Ty na zdjęciu masz BMW :)
Awatar użytkownika
CBR
Posty: 1877
Rejestracja: 2009-02-06 00:20
Samochód: No Probe
Galeria: viewtopic.php?t=15220
Lokalizacja: Nie jestem z Poznania

Re: Na te warsztaty czy sklepy uwazajcie

Post autor: CBR »

maras_eko pisze:Ty na zdjęciu masz BMW :)
A gdzie tam 8) To Probek po lifcie, mało ich było :D
Awatar użytkownika
maras_eko
Posty: 106
Rejestracja: 2012-03-18 22:13
Samochód: 2,5 GT 1996
Galeria: viewtopic.php?t=20170
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Na te warsztaty czy sklepy uwazajcie

Post autor: maras_eko »

III gen:)
Awatar użytkownika
avel
Posty: 466
Rejestracja: 2009-04-26 17:16
Samochód: Probe II 2.0 1994
Galeria: viewtopic.php?t=20438
Lokalizacja: Unisław, kujawsko-pomorskie

Re: Na te warsztaty czy sklepy uwazajcie

Post autor: avel »

S plus. siec pic majstrów, podejście do klienta wzorowe, ale nie wszystko opłaca się u nich robić. Tapicerki odradzam (malowanki pewnie ok bo to w sumie jak lakiernia), Łatali mi dzisiaj dziurkę w desce rozdzielczej, (po CB i taką którą zrobiłem na jesieni uderzając odkurzaczem). Dziury nie ma, ale mówią że lepiej się nie dało, plastik zamiast elastyczny jest twardy co według mnie spowoduje ukruszenie z czasem. Pytanie, po co na stronie www mają takie odpicowane zdjęcia? Nigdzie w Internecie nie mogłem znaleźć na ich temat opinii, to dodaję swoją :)
Nie będę do nich wracać.
Latem pomyśle nad wymianą całej deski, bez dziur i łat. O ile jeszcze takie są :P
Awatar użytkownika
kombiwars
Posty: 145
Rejestracja: 2013-09-05 16:58
Samochód: Probe 96r 16v
Lokalizacja: Świder-Otwock k/Warszawy, Warszawa

Re: Na te warsztaty czy sklepy uwazajcie

Post autor: kombiwars »

1/Pan M...n właściciel f-my Maxopel z Sosnowca, był łaskaw wyłudzić ode mnie ok. 300 zł za zaciski tylne w ten sposób, że przysłał mi zardzewiały szmelc, za który na złomie można byłoby uzyskać jedynie 3 zł. W ustawowym terminie odesłałem zakup. Sprzedawca, widać biegły w takich transakcjach, przysłał mi maila w którym poinformował mnie, że nie dokona zwrotu pieniędzy, ponieważ użyłem niewłaściwego słownictwa kwitującego zakup. Sprawę skierowałem do prokuratury.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
2/ Elektryk z ul. Leśnej w Jóżefowie, który zniszczył mi drzwi lewe, ponieważ nie był stanie skoncetrować się - w trakcie wykonywania pracy oglądał serial TV. Samochód stoczył się na niż położone podwórko uderzając krwędzią drzwi w regał. Brak chęci do zrekompensowania szkody.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3/ Mechanik z ul. Mickiewicza w Świdrze, wmontował mi używane klocki hamulcowe. Zyskał tą drogą 170 zł i niesławę do końca istnienia warsztatu - jeden niezadowolony klient, to staconych trzydziestu następnych.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
dalsze - napisze życie
Awatar użytkownika
LukaszV8
Klubowicz
Posty: 677
Rejestracja: 2009-01-06 10:10
Samochód: Probe GT 1992r.
Galeria: viewtopic.php?t=23045
Lokalizacja: Kraków/Myślenice

Re: Na te warsztaty czy sklepy uwazajcie

Post autor: LukaszV8 »

Kraków:

1.

SERWIS SAMOCHODÓW AMERYKAŃSKICH I JAPOŃSKICH - mgr inż. Zbigniew Świstek
Kościuszkowców 16, 30-424 Kraków


Po prostu partacze i oszuści. Magisterek inżynierek skasował mnie 2500zł za wymianę wszystkiego co potrzeba w Pontiacu typu płyny, eksploatacja, hamulce, napinacz paska klinowego tam był itp...świece miały być platynowe...Taki to człowiek naiwny i nie sprawdził od razu bo za 3 miesiące po wykręceniu np. świec, sprawdzeniu roboty panów z kościuszkowców okazało się, że połowę rzeczy zostawili starych i niewymienionych...

2.
http://www.car-service.info.pl/

Ci znowu ,,zajęli'' mi się Probe.
Wymienili dobrze tylko sprzęgło i olej w skrzyni. Auto odebrałem z uszkodzoną głowicą, która miała być planowana , sprawdzana...Przy demontażu kolektora jednemu z paplochów pracujących tam urwała się szpilka od kolektora wydechowego, żeby wykręcić resztę urwanej szpilki dowiercił się do kanału wodnego w głowicy. Wyciekał płyn.
Rozwalony poprzez zgniecenie go nasadką klucza czujnik temperatury od załączania się wentylatora chłodnicy. Do domu dojechałem z podłączonym ,,na krótko'' wentylatorem. Auto oddałem za dwa tygodnie w ramach reklamacji. Z łaską przyjęli. Cieknącą szpilkę zalepili jakimś cementem do wydechów (Szef serwisu zapewniał mnie,że specjalnie go z Anglii ściągali :-D ). Miałem się sądzić, ale szkoda mi było auta bo do sprawy musiało by stać nie ruszane. Skasowali 1300zł.
Ostatnio zmieniony 2016-07-22 17:51 przez LukaszV8, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
,,...Panie, a ile to pali?...''
Awatar użytkownika
Romas
Klubowicz
Posty: 5242
Rejestracja: 2009-12-23 22:35
Samochód: PROBE '94 2.5V6 GT MTX
Galeria: viewtopic.php?t=19226
Lokalizacja: Warszawa

Re: Na te warsztaty czy sklepy uwazajcie

Post autor: Romas »

#-o
Prezes5G19
Posty: 486
Rejestracja: 2014-10-16 14:32
Samochód: Probe II 2.0 16V 1995 r.
Galeria: viewtopic.php?t=22741
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Re: Na te warsztaty czy sklepy uwazajcie

Post autor: Prezes5G19 »

Też miałem nie małe przeboje z nie istniejącym już warsztatem . Od tamtego czasu robię wszystko sam , często wychodzi drożej i dłużej ale robi się robotę z poświęceniem . ,, DOBRY WARSZTAT '' to fikcja .
Awatar użytkownika
LukaszV8
Klubowicz
Posty: 677
Rejestracja: 2009-01-06 10:10
Samochód: Probe GT 1992r.
Galeria: viewtopic.php?t=23045
Lokalizacja: Kraków/Myślenice

Re: Na te warsztaty czy sklepy uwazajcie

Post autor: LukaszV8 »

No niestety tak już jest jeszcze jak zajedziesz i zobaczą, że auto jest nietypowe. Albo oszukają, albo spierd***ą... Z resztą na zwykłych popularnych autach to samo robią...
Trzeci raz już nie oddam nigdzie mojego auta i tak jak napisał Prezes lepiej pół roku naprawiać samemu niż oddawać w ręce ,,fachowców'' w ,,serwisach''...

Najlepszymi mechanikami jesteśmy my sami. Oczywiście nie każdy ma smykałkę do mechanikowania, miejsce gdzie można pogrzebać,naprawić auto i jest zdany na łaskę tzw. serwisów, a tam już hulaj dusza... Robią co chcą, czasami nic nie zrobią, a płacić musisz...
Obrazek
,,...Panie, a ile to pali?...''
ODPOWIEDZ

Wróć do „F.A.Q.”