Szyba przednia

Jacko

Szyba przednia

Post autor: Jacko »

Witam!!

....wiem, znowu mam jakis problem :oops: , ale zamierzam kupic PROBE z 89r - jest jeden problem: ma w rogu troszke peknieta przednia szybe, nie wiecie ile moze ona kosztowac???
BLACK PROBE
Klubowicz
Posty: 394
Rejestracja: 2002-09-03 20:54
Samochód: brak
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: BLACK PROBE »

Prawdę mówiąc nie mam zielonego pojęcia ile taka szyba kosztuje ale jeśli jest to małe pęknięcie które zostało zabezpieczone i się nie powiększa to na pewno gra nie jest warta świeczki. Też miałem ryskę na 3 cm od jakiegoś kamyczka i nic się z tym złego nie działo. Z początku troszkę mnie to wkurzało ale później się przyzwyczaiłem.
Jacko

Post autor: Jacko »

...no tak, tylko nie wiem czy przejde z tym przeglad no i co na to gliniarze (jest to w dolnym lewym rogu wiec na widocznosc nie ma wplywu ale....)
Awatar użytkownika
tris
Posty: 272
Rejestracja: 2002-11-20 15:57

Post autor: tris »

Nie wiem skad jestes, poniewaz znam dobry warsztat, w ktorym sklejaja szyby (bo takie pekniecie lubi sie powiekszac). Z przegladem nie ma problemow, a i gliniarze nie moga Ci nic zrobic (pod warunkiem, ze ich nie wkurzysz :wink: bo wtedy przyczepiaja sie do wszystkiego).
Pozdrowiam...
Gość

Post autor: Gość »

Mieszkam w Katowicach........
Awatar użytkownika
tris
Posty: 272
Rejestracja: 2002-11-20 15:57

Post autor: tris »

To masz dosc blisko 8) Warsztat miesci sie na Zakopiance :D Jesli Cie to interesuje, to podam Ci instrukcje jak tam dojechac :twisted:
Gość

Post autor: Gość »

Podaj, prosze !
Jacko

Post autor: Jacko »

"Podaj Prosze" to juz nie pisalem ja (ktos sie podszyl) Ale, ze mieszkam w Katowicach to bylem Ja - troche daleko ale adres zawsze moge miec.... :)
Gość

Post autor: Gość »

Loguj sie jak masz konto, to bedzie wiadomo kto co pisze :twisted: !
Ja mam peknieta szybe w escorcie i jestem z Krakowa, wiec jestem zainteresowany !
asdero
Posty: 922
Rejestracja: 2002-09-03 23:10
Samochód: brak
Lokalizacja: Kraków

Post autor: asdero »

Jacko pisze:...no tak, tylko nie wiem czy przejde z tym przeglad no i co na to gliniarze (jest to w dolnym lewym rogu wiec na widocznosc nie ma wplywu ale....)
Warsztaty, ktore zajmuja sie szybami samochodowymi maja na ogol atesty na zabezpieczanie pekniec. Gosc zabezpiecza je przez odpowiednie nawiercenie i wystawia ci na to papierek inaczej zwany atestem. Jak jest to potrzebne, to pokazujesz policjantom. Tak samo z przegladem rejestracyjnym.
Awatar użytkownika
alex
Posty: 402
Rejestracja: 2002-10-02 11:44
Samochód: brak
Lokalizacja: Outside Pl

Post autor: alex »

do tego co napisal asdero moge dodac tylko tyle z eu mnie w miescie jest firma ktora robi to tak jak pisal poprzednik a dodatkowo kombinuje cos z jakas zywiczna masa i pekniecie jest prawie nie widoczne chwala sie ze jest to ich patent ale mysle ze u was na slasku ktos pewnie robi to podobna technika
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”