Probek z basenem...

Sh(.)(.)ters
Posty: 1703
Rejestracja: 2004-01-28 21:17
Galeria: viewtopic.php?t=5520
Lokalizacja: Warszawa

Probek z basenem...

Post autor: Sh(.)(.)ters »

Jestem pewnie jedynym posiadaczem Probaska z basenem w miejscu koła zapasowego :D . Dziś miałem tam jakieś 2 centymetry wody :shock: .

Może ktoś wie, którymi uszczelkami to najczęściej leci - i czym można jakoś uszczelnić (poza wymienieniem uszczelek oczywiscie - bo to zbyt proste :D )

Pzdrv
..........Obrazek.........
.....The Power of Dreams.....
Awatar użytkownika
Tomi
Posty: 285
Rejestracja: 2004-02-19 14:24
Samochód: brak
Lokalizacja: Opole

Post autor: Tomi »

a popatrz no tutaj....

Water In The Spare Tire Well- This is normal for first generation Probes, and happens occasionally with second generation as well. 95% of the time it's due to the taillight seals. This is unavoidable, and not the owner's fault, but a good place to point out during negotiations.

Mysle, iz sprawdzenie/poprawienie uszczelek swiatel oraz udroznienie odplywow wody powinno rozwiazac ten problem - u mnie rozwiazalo...
PROBE 2,2 GT '91 /lekko dlubniety/
Gość

Re: Probek z basenem...

Post autor: Gość »

Excel pisze:Jestem pewnie jedynym posiadaczem Probaska z basenem w miejscu koła zapasowego :D . Dziś miałem tam jakieś 2 centymetry wody :shock: .

Może ktoś wie, którymi uszczelkami to najczęściej leci - i czym można jakoś uszczelnić (poza wymienieniem uszczelek oczywiscie - bo to zbyt proste :D )

Pzdrv
>

Nie jestes jedyny :)... Woda dostaje sie tam faktycznie szczelina przy swiatlach. Pewnie uszczelka sie juz konczy :)... Ja mam to samo. A swiatla Ci przypadkiem nie paruja ??? Tam sa 3 uszczelki, na lewa i prawa lampe oraz na ten element po srodku...
Awatar użytkownika
flanker
Posty: 350
Rejestracja: 2002-10-21 08:21
Samochód: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: flanker »

Woda dostaje sie tez poprzez antene... Zobacz, czy Ci wezyk nie wypadl odprowadzajacy wode... Ja tak mialem
Ford Scorpio 2.0 DOHC 90' automat+skóra
Miki
Posty: 120
Rejestracja: 2003-07-15 11:04
Samochód: brak
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Miki »

Sprawdź jeszcze boki, tam gdzie jest zbiornik na wodę do tylnego spryskiwacza. W moim też kiedyś tam był potop. Najgorsze jak zimą wody było równo z górą koła zapasowego, strach pomyśleć co by się stało jakby ta woda zamarzła :shock:
Już bez probe :(
Awatar użytkownika
Tomi
Posty: 285
Rejestracja: 2004-02-19 14:24
Samochód: brak
Lokalizacja: Opole

Post autor: Tomi »

Najgorsze jak zimą wody było równo z górą koła zapasowego
jesus maria... tam sa 2 gumy przez ktore jesli ktos sobie "zapobiegawczo" nie pociagnal siliconem - schodzi woda... ludzie nie przesadzajcie z uszczelnianiem auta bo czasami te otworki to wcale nie perforacja tylko wlasnie odprowadzenie wody...
PROBE 2,2 GT '91 /lekko dlubniety/
Miki
Posty: 120
Rejestracja: 2003-07-15 11:04
Samochód: brak
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Miki »

Metoda prób i błędów dała pozytywne rezultaty. W końcu to pierwszy sezon z probe i trudno wyczuć czy to leciało górą, dołem czy bokami.
Już bez probe :(
Sh(.)(.)ters
Posty: 1703
Rejestracja: 2004-01-28 21:17
Galeria: viewtopic.php?t=5520
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sh(.)(.)ters »

Światła nie parują :D . Znalazłem nieszczelność - lewa uszczelka nie działa. Jak będzie sucho powalczę z silikonem. Odpływy też zlokalizowałem - są drożne. Co do anteny - nie zdejmowałem plastików, więc nie wiem nic o odpływie (moja nie jest automatyczna).
Dzięki za rady - jestem rozczarowany - myślałem, że w basen były wyposażane wersje specjalne, a tu taka porażka (95 %) :D :D :D .

Pzdrv
..........Obrazek.........
.....The Power of Dreams.....
Awatar użytkownika
Tomi
Posty: 285
Rejestracja: 2004-02-19 14:24
Samochód: brak
Lokalizacja: Opole

Post autor: Tomi »

hyh tu chodzi o to iz w 95 procentach to wina uszczelki tylnych swiatel :idea: lepiej to sprostowac bo juz widze ankiete, glosowanie i klutnie hyhy
PROBE 2,2 GT '91 /lekko dlubniety/
Sh(.)(.)ters
Posty: 1703
Rejestracja: 2004-01-28 21:17
Galeria: viewtopic.php?t=5520
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sh(.)(.)ters »

Ups - rzeczywiście :oops: Nie doczytałem a raczej nie zapamiętałem :D . Co i tak nie zmienia faktu, że nie jestem wyjątkiem :D .

Pzdrv
..........Obrazek.........
.....The Power of Dreams.....
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”