tylnie lampy-pytanko??

Awatar użytkownika
kicur
Posty: 290
Rejestracja: 2004-11-08 18:58
Samochód: I GT 90' 2,2 Turbo - Pełne wyposażenie
Galeria: viewtopic.php?t=6637
Lokalizacja: Bukowno

tylnie lampy-pytanko??

Post autor: kicur »

witam wszystkich!! mam pytanko, czy ktos rozbieral moze tylnie lampy i orientuje sie czy da zdrapac sie te czarne paski co sa od srodka nalepione??i wogole to jest nalepione czy pomalowane??bo zalezy mi zeby po oderwaniu tych paskow szyba nie byla porysowana--pytam poniewaz mam lampy bez paskow a jedna mi sie stukla i nigdzie nie moge jej dostac-dzieki pozdrawiam!!
..kazda lala leci na kierowce czerwonego probala.. ;) PROBE JEDYNECZKA->FULL WYPAS GT tel.794560393
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

czy to by znaczyło że nie chcesz lamp :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
kicur
Posty: 290
Rejestracja: 2004-11-08 18:58
Samochód: I GT 90' 2,2 Turbo - Pełne wyposażenie
Galeria: viewtopic.php?t=6637
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: kicur »

no Qrcze czy nikt nie rozbieral tych lamp???????????poradzcie prosze bo nie wiem co robic :lol: -pozdroo
..kazda lala leci na kierowce czerwonego probala.. ;) PROBE JEDYNECZKA->FULL WYPAS GT tel.794560393
Gość

Post autor: Gość »

Może i ktoś rozbierał, ale nikomu do głowy nie przyszło zdrapywać te paski, bo są całkiem ładne, mam propozycje namaluj sobie na tej drugiej lampie bez pasków paski i po zawodach :P
Awatar użytkownika
Jacuś
Posty: 90
Rejestracja: 2005-04-01 14:20
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jacuś »

skoro i tak masz coś robić z tymi światłami to chcąc nie chcąc musisz je rozebrać, a jak już rozbierzesz to sam bedziesz wiedział czy da się odkleić czy nie . . . i po kłopocie
Gość

Post autor: Gość »

Nie to ładne co się innym podoba, tylko to co się komu podoba, więc rób z paskami co chcesz. :D
Awatar użytkownika
TOMEK
Posty: 69
Rejestracja: 2005-01-08 10:05
Galeria: viewtopic.php?t=15028
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Post autor: TOMEK »

Słuchaj jesli bedziesz chciał rozebrac tylna lampe to bedziesz mial nie lada problem bo szyba za ,ktora jest lampa jest obsadzona na czyms takim podobnym do silikonu. Lepidlo to jest tam po to aby lampa nie zaparowala i nie dostawała sie tam woda.Mozesz prubowac ale jest naprawde ciezko wiem bo prubowałem.Narka
Tomek- Ford-Probe- 2.2- TURBO -USA--Siła Marki--
Awatar użytkownika
klimek
Posty: 146
Rejestracja: 2004-01-26 21:42
Galeria: viewtopic.php?t=1563
Lokalizacja: Katowice

Post autor: klimek »

Siemka jak kupiłem swojego to miałem bardzo brudne lampy od środka więc je rozebrałem, fakt jest przy tym dużo roboty ale da sie rozebrać tylko przy składaniu pamiętaj żeby na silikonie złożyć po to żeby potem nie parowały.

A co do pasków to nie pamiętam bo jak Sqad napisał nie przyszło to nikomu do głowy i mnie też nie :wink: .
Szczerze powiedziawszy olał bym te rozbieranie kupił środek do przyciemniania kloszy i je przyciemnił :twisted:
klimek
Awatar użytkownika
kicur
Posty: 290
Rejestracja: 2004-11-08 18:58
Samochód: I GT 90' 2,2 Turbo - Pełne wyposażenie
Galeria: viewtopic.php?t=6637
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: kicur »

dzieki Klimek :D a skad ty taki zderzak dorwales ??? :shock: duzo takie cus kosztuje???-pozdro!!!
..kazda lala leci na kierowce czerwonego probala.. ;) PROBE JEDYNECZKA->FULL WYPAS GT tel.794560393
Awatar użytkownika
klimek
Posty: 146
Rejestracja: 2004-01-26 21:42
Galeria: viewtopic.php?t=1563
Lokalizacja: Katowice

Post autor: klimek »

kicur pisze:dzieki Klimek :D a skad ty taki zderzak dorwales ??? :shock: duzo takie cus kosztuje???-pozdro!!!
To nie jest cały zderzak tylko dokładka do zderzaka oczywiście nie do probe I gen. ( od nissana NX 100 ) bo w naszym kraju raczej nic takiego do I gen. nie dostaniesz troszkę to wymagało przeróbek i zderzaka i dokładki ale w końcu się udało :twisted: ( wiele godzin pracy i nerwów )
pozdrowienia
klimek
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”